Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Čestmír Polák

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10
31
pánové na to, co píšete, že je veřejnoprávní služba, stačí jeden program...vše ostatní vysílají komerční stanice. A mimochom jedna soukromá stanice byla dříve specializovaná třeba i na přenosy/dění v parlamentu, bohužel nevydržela v nekalé konkurenci s povinně placenou ČT.
Pokud jde o archivy, tak ty mají i soukromé TV a soukromé firmy. I soukromé TV programy vysílají na více jazykových stopách a včetně titulků, církev má vlastní Noe TV atd. , na ČT není nic co by jinde nebylo - pokud ano, prosím uveďte - tedy mimo toho, nač má ČT monopol.
Máte něco k výšeuvedené "veřejnoprávnosti" vysílaného včerejšího programu  ?
Jo pane Tondachu - profisportovní akce jsou proto, aby na nich byly prezentovány reklamy. A to pak přenáší i TV. Proto patří na komerční TV.
Tedy Nováku, vyzobnout si z programu pořady daleko po prime time a hodnotit tín veřejnoprávní službu je odvaha. Jen pro zajímavost:
ČT1 - Pane vy jste vdova - 490 tisíc diváků
ČT2 - Zánik samoty Berghof  - 131 tisíc
ČT 3 - profisport/lyžování   - 226 tisíc
ČT24 - Události komentáře - 136 tisíc
ČT Art  - 6 tisíc
To je v tomto čase pro veřejnoprávní službu dostatek diváků.
Neoblíbený Halík byl v událostech proto, protože se v médiích vyjádřil naprosto nelichotivě o obsahu satirického týdeníku Charlie Hebdo a bylo třeba jej vyzpovídat.

32
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Mňam
« kdy: 03. 12. 2014, 22:33:29 »
Nemá redakce informace ohledně spuštění stanice Mňam? Původně měla začít vysílat v říjnu. A co nové stanice Barrandova? Dále Harmonie, ta měla začít vysílat v některém z celoplošných multiplexů!

Jedné z těchto tří jmenovaných stanic se brzy dočkáte. Zatím je to tajné.

33
Kolabuje veškerá doprava

34
Pane Čestmíre Poláku, řekl bych že je načase vyměnit voliče. asi Zemana, možná i současné vlády. Jen je zapotřebí zeptat se, asi pana Obamy, koho místo nich. Možná i pan Jan Novák by k této situaci něco vyzvrátil, snad jen tu výměnu...

Nepochopil jste nadsázku, nicméně Zemana je třeba opravdu vyměnit. Rozházel si to nejen s novináři, když je nazval póvlem, ale i dalšími skutky, které škodí naší republice. Doufám, že má trochu sebereflexe a odstoupí sám.

35
Někdy by to chtělo asi vyměnit i diváky.

36
Febata sklouzla od tématu někam jinam, ale dovolím si reagovat. Podle mne je Česká televize a její zpravodajství až na nicotné výjimky velice objektivní. Daleko větší nebezpečí manipulace s fakty vžak hrozí od pana Babiše a jeho tiskovými a televizními firmami, které vlastní. Redaktoři od něj utíkají jinam a zůstávají pouze přitakávači. Problém se nyní snaží řešit sdružení Free Czech Media proti omezování svobody médií. O tom si můžete přečíst zde: http://www.mediaguru.cz/2014/11/safr-s-kolegy-zalozili-free-czech-media-spusti-web/


 

37
Jeden díl Sněhuláka podle odhadu přijde na 750 tisíc korun. Stojí jeden vtip, který se vám zalíbil za to?

38
Obraz naprosto nedůstojný Novy, Show totéž. Nezaživné, rozdrobené, bez nápadů, bez intelegence. Přepínám zpět na 007.

39
Už se ví, kdo to zavinil. Instalace rozvodu elektrické energie na Hradě pražském byla prováděna za panování Karla VI. (1711-1740). On ale nepočítal s tím, že si nynější panovník přizve na slavnost dalekovid a ještě k tomu digitální. Jističe byly dimenzovány pouze osvětlení panovníkovy pracovny.

40
Porucha trvala 9 minut a 32 vteřin. Vzhledem k tomu, že takové poruchy nejsou v čase digitální televize tak časté, jako byly za éry analogu, jednou to přijít muselo. Chtělo to jen v klidu diváky ihned informovat. Takto to vypadalo, že na poruchy v ČT již nejsou vůbec připraveni. Mrzí mi však, že se my dovedeme radovat z každé takové nepříjemnosti a vydávat ji hned za nějakou sabotáž. Pan prezident si také nemusel hned v projevu rýpnout na zdržení obřadu. Když si vzpomínám, tak se většinou čeká vždy na něj. A bylo to i více, než devět minut.

41
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:Podivné lnb
« kdy: 15. 10. 2014, 23:06:08 »
Trochu drsné uchycení LNB (navíc neni jasné proč je obalené lepící páskou) a je uchyceno mimo osu rezavým šroubem. Trochu hrůza.  4x LNB tam můžete dát, prodávají se na to montážní objímky, ale záleží na tom, jaký průměr má parabola. Nastavení bude chtít ale velkou trpělivost a zručnost.

42
V neděli se hraje finále ATP 500 Series v Tokyu. V 10hodin hraje Kvitová proti Šarapovové a ve 13:30 hodim hraje Djokovič s Berdychem. Oba zápasy by měly být na NOVA Sport a Voyo.
Víte o dalších stanicích, které budou tyto finále vysílat?

43
Až to uvidíte, tak si řeknete, že si "talíř" uděláte také sami.
Kutil k pohledání. A asi mu to funguje:
http://www.dxsatcs.com/sites/default/files/members/23/sat%20dx%20in%20india%2001.pdf


44
Tak se na tu panenku podívejte, není jako z vosku?

45
Odkladiště / Dnes hlasujte na stránce ČT
« kdy: 23. 07. 2014, 20:06:16 »
Na internetové stránce Událostí komentářů České televize je zajímavá anketa: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/
 Jak byste hlasovali Vy?

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10