Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jaroslav Honzík

Stran: [1] 2 3 ... 109
1
Uherské Hradiště je kraj Zlínský. ;)

Díky, přepisoval jsem to z německé databáze, kde jej všude uvádí jako jihomoravský, chtělo by to tam napsat, ale neumím německy, aby to tam opravily, je to jen u tohoto jednoho vysílače.

2
Nově byl spuštěn vysílač Country rádia v Litomyšli na kmitočtu 103,7 MHz (výkon 200W).


Těch vysílačů spustili trochu víc, již aktualizováno a čeká nás dost vysílačů čro ve zlínském kraji.

3
tak jsem to zase aktualizoval, podstatnou expanzi čeká expres radio a v ostravě někdo něco koordinuje.

4
tak zaktualizováno, už tech fm vysílačů ke spuštění není tolik a čeka se na jeden dab ;)

5
ČRo Plus od včera ve Zlíně na 101,8 FM. V centru Zlína s užšími filtry to mluvit bude. 102 FM pálí Kojál a 101,7FM je obsazen sousedním Vsetínem.

O kmitočty je nouze, spousta posledních co je, tak jsou takové "z nouze" aby to město bylo +- pokrytý, nebo aspon něco,ted ma plusko pokryto, aktuálně 39 vysílačů a poslechovost má vysokou a roste. Tady spíš je dobrý ten dab, kde má skoro celoplošné pokrytí. Jediné zatim jsou u čro kmitočty pro dokryvač razdiožurnálu a dvojky v brně.

6
Boli spustené nové frekvencie Rádia Jih Cimbálka.

To je dost, kolik let byli soudy a pak než tam neco začlo vysílat...

7
radio hey od 7.7 již i v blansku na 101,6, už jim zbývá pouze ten děčín.

8
radio orlicko již on air 105,1 hradec králové.

9
color music radio již on air i v liberci ;)

10
rrtv rozhodla, že místo radia dálnice, bude jakesi "školní rádio" stanice radio metropole, které nema ani webovky, co o něm víme je jen ze zaznamu veřejného slyšení. Tak to jsem zvědav, jak dlouho vydrží.

11
radio hey oficialně oznamilo spuštění orlickoústecka a radio color českobudejovicka ;)

12
Pamatuji si, když jsem byl poprvé v Itálii, jak jsem byl zděšen z toho, jak se na každém kmitočtu střídalo několik stanic, podle toho jak člověk natočil přijímač nebo anténu. Už se k tomu blížíme.

Itálie ale nepoužívá evropskou normu, mají svou italskou, ta ač ma stejny rozsah (nebo by měla), jako ta evropská, tak mají stanice odřadkovane tušim po 50ti mhz a využívají i kmitočty 87,5 a 108,0. tak proto tam bude plno stanic na jedna frekvenci, vysílají i blizko od sebe, nemají tak velké rozestupy (ochrana pasma) jako mame my. U nich už asi jedině jen dab+

13
Ve Zlíně Hey taky většinou buď nehraje vůbec, nebo velmi tiše. Ty vysílače nemá totiž kdo obsluhovat. Někdo z Prahy by musel vyjet do UO a Zlína a opravit to.

A nebo stačí jim napsat mail do rádia ;) když zjistíte problém, jim to hlasí, že vysílač funguje, to zda jede potichu už ne. Stačí jim dat o konkretnim problemu vědět, brnaci se třeba ozvou hned, tak je oprava sjednána brzo. ;)

14
Digitální rozhlas / Re:Koordinace DAB+ ČR
« kdy: 10. 04. 2021, 13:23:16 »
Lbosin + Strahov, žádá o to Pýcha, majitel Color + Heyradia.

Že by radio hey/color spustilo vlastní dab+ síŤ? Myslíte, že dokaže sehnat nějaké zájemce? kapacitu mít bude, ikdyby vysílal oba programy se 192kb/s lc-aac. Když zájemce nemá ani teleko a rti?

15
radio hey v ústí nad orlicí už on air.

Stran: [1] 2 3 ... 109