Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jaroslav Honzík

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 109
31
Analogový rozhlas / Re:Pirát v éteru?
« kdy: 17. 01. 2021, 15:49:52 »
zkusil jste to nekdo nahrat? Třeba je to nějaky fm transmitter někde "vedle na stavbě" dříve to mivali ukrajinci a jeden to nekde pustil a meli tam nějaky rusky a ukrajinsky pisničky a hralo jim to na radiích po cele stavbě i mimo ni. Dneska už si to pouští normalně na flashce nebo z bluetooth, ale třeba ješte nekdo nejaky fm transmiter má.

32
tak čro spustil vltavu v třebíči ;) tak kdo to asi bude poslouchat.

33
Defakto jedinym krajskym městem bez fm vysilače je nyní zlín.
Zlín už je přeplněný, přesto koordinuje. Čro plus bude na 101,8FM, tedy 0,2 MHz vedle Kojálu. ;D ;D ;D To jsem zvědavý komu to bude hrát. Kolik lidí má selektivní rádio.

Pravděpodobně to bude "hrát" jen ve městě a o to jde, stejne jako 50W nepokryje celou ostravu a třeba okolí, je to jen do města, kde je potencionalně nejvetší koncentrace lidí, tak jako je to všude, na což tato stanice sází. A poslechovost té stanici stále roste, tak uvidíme, kde se zastaví.

34
tak již i čro plus opava on air ;) tak jak to ted funguje na trase ostrava-opava-krnov a nazpatek?

35
dnes byl spuštěn i vysílač pro čro plus v ostravě na 91,8. Defakto jedinym krajskym městem bez fm vysilače je nyní zlín. Pokud někdo poslocuhal na AM tak se mu vyplatí spíše dab+ který ma větší pokrytí moravskoslezského kraje, než pár drobnych fm vysílačů.

Spuštěn by měl být i skyrock v kroměříži, může někdo ověřit? Jinak beat je on air i v prachaticích.

36
tak nám i radio orlicko koordinuje nové vysílače ;)

37
Tak čro spustil  2 vysílače v novém boru pro liberec a plus a rádio blatná již vysílá v písku. ;)

38
Digitální rozhlas / Re:T-DAB v Polsku.
« kdy: 03. 10. 2020, 21:28:02 »
V polsku bylo spuštěno hned několik dab+ vysílačů, už i konečně poblíž mě, ale pořad ne dostatečných, abych to naladil, přiští rok snad něco naladím, uvidim zda pujde ta jelenia gora ;)

39
country koordinuje další "balíček" převážně 200W dokrývačů.

40
Analogový rozhlas / Re:mapy pokrytí FM
« kdy: 23. 09. 2020, 19:01:07 »
kdy se tam spustí to radio čas?

41
dle meho nazoru je to kuli sfn, jinak ani 10kw, by neprosvítilo i frýdlantsko. Na lokality typu šluknovský a frýdlantský výběžek, chebsko,, ale nejspíš i broumovsko a jesenicko, budou potřeba další dokrývače.

42
Jested ma hlavne zkoordinováno 10kW, takze je chyba, ze to neni vyuzito.

To je u více vysílačů, kde je původní koordinace o dost vyšší než nová. Asi zatím nemohou využít ten výkon, vzhledem k přesahu přes hranice. Ale i tak ta 1kW hraje hodně luxusně. Ale ani kdyby to mělo 20kW tak by ve frydlantském výběžku nebyl signál k použití. Snad příští rok čro přichystá dokrývače i pro takové lokality. Co se tyče frýdlantska, kde aktualně na fm je bezproblémový příjem poje čro liberec, jinak je to o štěstí, kdo ma dobrou polohu, tak muže chytit něco ze šluknovska nebo i ten ještěd. Ale co se týče bezproblemoveho příjmu... oproti šluknovskemu výběžku, kde je hned několik vysílačů ve vdf a rbk, tak nejsou posluchači odkázáni defakto pouze na 1 jedinou stanici.

43
tak mame čro skoro po cele republice ;) Nám na liberecku zajistil pokrytí Ještěd a konečně to hraje ve městě, ale i tak se najdou problemy s indoor přijemem, což nechapu proč, když je město přímo pod vysilačem.

44
Digitální rozhlas / Re:Stanice v DAB
« kdy: 01. 08. 2020, 21:38:11 »
Tak z muxu teleka odešlo radio pigy, zustalo pouze u čra. Nejlip se mají ti co mohou ladit rti, maji tam radio 1, beat... a vše v perfektni kvalitě. čra maji napytel zvuk a teleko ma poloprazdny mux.

45
Digitální rozhlas / Re:Stanice v DAB
« kdy: 19. 07. 2020, 20:02:47 »
Na 5D nás němci ze všech stran zahltí muzikou.https://www.ukwtv.de/cms/deutschland-dab/sachsen-dab.html

Jen to nenaladím, jelikož to nepůjde z lobau, už jen proto že v liberci je teleko na 5D.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 109