Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jaroslav Honzík

Stran: [1] 2 3 ... 109
1
rádio kiss koordinuje další vysílače, přitom tvrdilo, že další rozšíření a další vysílače nejsou v plánu, alespon tak si to pamatuju z jednoho videorozhovoru, kde to přímo bylo řečeno.

2
V brně free radio vrátilo licenci ač se o ní dlouhe roky soudili s dance radiem. Je pravděpodobné, že si o ní požádá MB třeba pro rock rádio, které v brně zatím není.
Co to znamená, Free radio vrátilo licenci? Dnes ráno v Brně frekvence Free 107,0 normálně jela?

Vy nevíte, že se dlouhé roky soudí o druhou brněnskou frekvenci? Původně měli mít krom té která je jejich, ještě druhou brněnskou frekvenci, kde mělo být dance rádio, ale freečku se konkurence nelíbila, tak se o tu frekvenci soudili tak dlouho až ji dostali no a nyní jí vrátili, takže double v brně nebude, jen nechapu proč se o ní tolik let soudí, když jí vůbec nepotřebují.

3
tak hey už vysílá i v ostravě. V brně free radio vrátilo licenci ač se o ní dlouhe roky soudili s dance radiem. Je pravděpodobné, že si o ní požádá MB třeba pro rock rádio, které v brně zatím není.

4
l letos se opět rozšíří čro dab+, zkvalitnění planuje i teleko (ač je ten mux skoro prazdnej), zaroven ale koordinuje digital broadcasting a to i v Brně, tak pokud uspějí, tak snad budou mít i zaplněný mux. ;)

5
Uherské Hradiště je kraj Zlínský. ;)

Díky, přepisoval jsem to z německé databáze, kde jej všude uvádí jako jihomoravský, chtělo by to tam napsat, ale neumím německy, aby to tam opravily, je to jen u tohoto jednoho vysílače.

6
Nově byl spuštěn vysílač Country rádia v Litomyšli na kmitočtu 103,7 MHz (výkon 200W).


Těch vysílačů spustili trochu víc, již aktualizováno a čeká nás dost vysílačů čro ve zlínském kraji.

7
tak jsem to zase aktualizoval, podstatnou expanzi čeká expres radio a v ostravě někdo něco koordinuje.

8
tak zaktualizováno, už tech fm vysílačů ke spuštění není tolik a čeka se na jeden dab ;)

9
ČRo Plus od včera ve Zlíně na 101,8 FM. V centru Zlína s užšími filtry to mluvit bude. 102 FM pálí Kojál a 101,7FM je obsazen sousedním Vsetínem.

O kmitočty je nouze, spousta posledních co je, tak jsou takové "z nouze" aby to město bylo +- pokrytý, nebo aspon něco,ted ma plusko pokryto, aktuálně 39 vysílačů a poslechovost má vysokou a roste. Tady spíš je dobrý ten dab, kde má skoro celoplošné pokrytí. Jediné zatim jsou u čro kmitočty pro dokryvač razdiožurnálu a dvojky v brně.

10
Boli spustené nové frekvencie Rádia Jih Cimbálka.

To je dost, kolik let byli soudy a pak než tam neco začlo vysílat...

11
radio hey od 7.7 již i v blansku na 101,6, už jim zbývá pouze ten děčín.

12
radio orlicko již on air 105,1 hradec králové.

13
color music radio již on air i v liberci ;)

14
rrtv rozhodla, že místo radia dálnice, bude jakesi "školní rádio" stanice radio metropole, které nema ani webovky, co o něm víme je jen ze zaznamu veřejného slyšení. Tak to jsem zvědav, jak dlouho vydrží.

15
radio hey oficialně oznamilo spuštění orlickoústecka a radio color českobudejovicka ;)

Stran: [1] 2 3 ... 109