Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - YABAKA

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 37
61
Jo ty nevíš že je norma která se dodržuje jen Pařízek na to s..e!No tak to seš jiný levl! ;D
A kromě něho i Samsung, LG, GoSat a další :) A to už stačí k tomu, aby se ostatní výrobci nad sebou zamysleli.

Jinak jeden poznatek k těm výrobcům - např. velkoobchod Atos z Ostravy už přestal nakupovat STB Golden Media MANIA HD (poslední kusy doprodal se slevou a vyřadil tento produkt z nabídky). Důvod? Problémy s muxem 4. A výrobce ať si ty svoje vyrobené zmetky hodí třeba do šrotu nebo je strčí Polákům, ti to možná koupí. Pokud toto udělá většina obchodů, tak to může výrobce zabalit - a naopak na tom vydělá takový výrobce, kterému jde o zákazníka a dokáže pružně reagovat na danou situaci. O tom trh je :)

62
To se ani nedivím. 4 roky stará šajzka, to je s podivem, že ještě vůbec jede.

S tímhle uvažováním by se rovnou mohlo vypnout všechno v MPEG-2 a vysílat jen v H.264.  :) Můžeš to našim vysílatelům navrhnout, já jsem pro!  :D
To je naprosto běžné uvažování v kapitalismu, kde logicky není snaha výrobců, aby něco vydrželo 20 let a trh stál. Stačí se podívat na mobilní telefony, kde nikomu nepřijde divné, že každé cca 2 roky vyhodí několik tisíc za nový, ale u televizoru si myslí, že ho bude mít jak lásku se Sovětským svazem (Na věčné časy a nikdy jinak!) :D

63
Ty tři muxy vysílají jak mají!!!Mux4 a R7 vysílá jak se jim chce!Nikomu se žádný výrobce nebude přizpůsobovat,seš normální!?Je určitá norma a ta se dodržuje.Už to pochop!
A na tom jsi byl kde? Jinak samozřejmě platí, že se každý výrobce bude muset přizpůsobit, protože v opačném případě se mu začnou hromadit reklamace a nikdo ty krámy nebude kupovat. Toto je Pařízkovi opravdu u zadnice, že je nějaký výrobce naprosto neschopný...

64
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 02. 08. 2013, 17:58:09 »
Nikdy není nic rozhodnutého a všechno se může změnit. Prostě na Javorině ten k27 mohl klidně být a místo toho je tam nesmyslný k57.

65
To je zbytečný.Má naučený že když to zvládají některé přijímače tak to podle Yabaky to musí zvládat všechny.V životě nepochopí že se mýlí.A nedojde mu že u muxu 1,2a3 nejsou problémy žádný.Nebo u jiných společností vysílající HD programy.
Koho zajímají nějaké tvoje 3 muxy? Ty ať si vysílají jak je jim libo. Tady se bavíme o muxu 4 a ten prostě vysílá jak vysílá a každý výrobce TV a STB se musí přizpůsobit, resp. když to dokáží někteří výrobci, tak to musí dokázat i jiní. Není co řešit.

Kdyby bylo něco špatně, tak se problém bud vyskytovat na všech zařízeních. A to se neděje. Prostě když to Samsung, LG, GoSat a další umí, tak není problém u Pařízka, ale v těch ostatních krámech, na kterých jsou problémy. To je neoddiskutovatelná věc a jestli to někdo nechce pochopit jenom proto, že si sám nějaký krám koupil, tak má smůlu.

Jak už jsem psal několikrát, tak Samsung LE40B550 tedy rouhodně problémy má a to jak s fandou,  telkou a spol.  Tak i s HD programa v RM7. Pritom Ct sport z RM4 je naprosto bez problémů. Tak nám tady všem přestaň lhát.
To se ani nedivím. 4 roky stará šajzka, to je s podivem, že ještě vůbec jede. Mimochodem já mám tentýž model, akorát místo B je tam D a všechno OK :)

66
Kdyby bylo něco špatně, tak se problém bud vyskytovat na všech zařízeních. A to se neděje. Prostě když to Samsung, LG, GoSat a další umí, tak není problém u Pařízka, ale v těch ostatních krámech, na kterých jsou problémy. To je neoddiskutovatelná věc a jestli to někdo nechce pochopit jenom proto, že si sám nějaký krám koupil, tak má smůlu.

67
Je to tak, měsíc rozdíl.

68
V Brně a Ostravě funguje DVB-T od konce roku 2005, v Praze od roku 2000. A v té době o nějakém MPEG-4 nevěděl prakticky nikdo, natož aby byly v prodeji set-top-boxy s tímto formátem. Takže je to nesmysl, prostě vývoj se nedá přeskočit.

69
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 02. 08. 2013, 14:11:17 »
O důvod víc, aby se na Javorině pro mux 3 opustil k57 a místo něho použil k27 v SFN s Bratislavou a Borským Mikulášem.

70
Luboš T.: Kašli na YABAKA, on se prostě chce za každou cenu hádat a všem podsouvat svou "pravdu". Nemá to smysl, lepší nereagovat.
Zatím tady tu svoji pochybnou pravdu podsouvá akorát pár trumpetů, kteří si neumí zajít do kšeftu a koupit STB, na kterém to šlape jak má. A tito jedinci budou pořád blábolit cosi o Pařízkovi a co by měl nebo neměl dělat, přičemž Pařízkovi je taková sorta lidí nejspíš úplně ukradená :D

71
Mysli si co je ti libo mě to nezajimá.Myšlení máš na urovni předškoláka z mateřský školy.
Ale na rozdíl od tebe se dívám a neskuhrám jak ten předškolák, kterému někdo rozšlápnul bábovičku na pískovišti :D

72
Víš co,zapomeň na to!S tebou o něčem diskutovat nemá smysl.To fakt se školákem je mnohonásobně lepší pokec než s tebou!
To věřím, že se školákem je to lepší, protože ten poslouchá ty tvoje kecy a nijak ti neoponuje. Toho se ale u mě opravdu nedočkáš a už vůbec ne v situaci, kdy nejenom já, ale i spousta dalších lidí nemá s muxem 4 a RS7 žádný problém :D

73
Ale ty nečteš co ti píšu?Mám který má i MPEG-4.Nova HD blbne a STV1 HD je v pohodě.Čili příjem na stejný tuner a problém je pouze u jednoho.Z toho je jasný že problém je na straně DB!Když by byl problém u TV tak to blbne u obou TV,to snad musí pochopit i školák!
Jenomže Nova HD vysílá v CZ muxu 4, zatímco STV1 HD v SK muxu 3. A každý mux má prostě jiné parametry a rozhodně se nikdo nebude přizpůsobovat podle někoho druhého. Toto opravdu pochopí i školák.

74
Co je to nativní HD ?
V ČR je to Osmý div světa :D

75
Škoda času tady s tebou.Platí co jsem psal.A když máš TV po záruce tak reklamovat můžeš starou belu!A kupovat podporované Pařízkopřístroje nebudu.
Škoda času je pouze s těmi, kteří skuhrají po diskuzích na webu jak jim něco nehraje a čekají na nějaké spasení (které se ale logicky nedostavuje) místo toho, aby konali a pořídili funkční zařízení. A TV po záruce samozřejmě reklamovat nemůžeš, ale u těch věcí po záruce je problémů víc než dost a stejně jako si někdo dřív koupil TV s MPEG-2 only tunerem (a dneska nemůže přijímat HD programy a musí pořídit TV novou nebo doplnit STB), tak s muxem 4 a RS7 je to totéž.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 37