Autor Téma: Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4  (Přečteno 360497 krát)

YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #915 kdy: 02. 08. 2013, 11:33:00 »
Víš co,zapomeň na to!S tebou o něčem diskutovat nemá smysl.To fakt se školákem je mnohonásobně lepší pokec než s tebou!
To věřím, že se školákem je to lepší, protože ten poslouchá ty tvoje kecy a nijak ti neoponuje. Toho se ale u mě opravdu nedočkáš a už vůbec ne v situaci, kdy nejenom já, ale i spousta dalších lidí nemá s muxem 4 a RS7 žádný problém :D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #916 kdy: 02. 08. 2013, 11:59:53 »
Mysli si co je ti libo mě to nezajimá.Myšlení máš na urovni předškoláka z mateřský školy.


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #917 kdy: 02. 08. 2013, 12:06:35 »
Mysli si co je ti libo mě to nezajimá.Myšlení máš na urovni předškoláka z mateřský školy.
Ale na rozdíl od tebe se dívám a neskuhrám jak ten předškolák, kterému někdo rozšlápnul bábovičku na pískovišti :D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #918 kdy: 02. 08. 2013, 12:10:57 »
To si z někým pleteš.já tady neskuhrám ale konstatuji jak to je pane Pařízkukámoši.


Tech7

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 419
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #919 kdy: 02. 08. 2013, 12:16:50 »
Luboš T.: Kašli na YABAKA, on se prostě chce za každou cenu hádat a všem podsouvat svou "pravdu". Nemá to smysl, lepší nereagovat.
DVB-T: Intel Core i3-530, TechniSat AirStar2, AVerTV Volar HD Pro
DAB: Iriver B20, Iriver B20, Pure One Mini Series II, Tesco DR1403R-CE

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #920 kdy: 02. 08. 2013, 12:25:41 »
Nemá to cenu to vím.Je to zbytečný. :D


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #921 kdy: 02. 08. 2013, 12:34:20 »
..ono to je stejné i u HD...
1.  obraz sebou škube jako celek---to lidi vnímají
2.  obraz se chová jak stroboskop---to vnímá jen málo lidí,ostatní tvrdí,že je vše v pořádku(smutné je,že to nevidí ani rádoby
odborník) ...
Tohle jsem u HD  v regmux7 a mux4 nevidel (TV Sony nebo Evolve Scorpio), ale moc casto to nesleduju.


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #922 kdy: 02. 08. 2013, 12:39:35 »
Luboš T.: Kašli na YABAKA, on se prostě chce za každou cenu hádat a všem podsouvat svou "pravdu". Nemá to smysl, lepší nereagovat.
Zatím tady tu svoji pochybnou pravdu podsouvá akorát pár trumpetů, kteří si neumí zajít do kšeftu a koupit STB, na kterém to šlape jak má. A tito jedinci budou pořád blábolit cosi o Pařízkovi a co by měl nebo neměl dělat, přičemž Pařízkovi je taková sorta lidí nejspíš úplně ukradená :D
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


pinta finta

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 194
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #923 kdy: 02. 08. 2013, 14:57:33 »
Luboš T.: Kašli na YABAKA, on se prostě chce za každou cenu hádat a všem podsouvat svou "pravdu". Nemá to smysl, lepší nereagovat.
Zatím tady tu svoji pochybnou pravdu podsouvá akorát pár trumpetů, kteří si neumí zajít do kšeftu a koupit STB, na kterém to šlape jak má. A tito jedinci budou pořád blábolit cosi o Pařízkovi a co by měl nebo neměl dělat, přičemž Pařízkovi je taková sorta lidí nejspíš úplně ukradená :D

Seká se mi to i na PC, DVBViewer + LAV, což je myslím to nejlepší, co jde na PC provozovat. Mám teda moje zánovní PC odvýst do sběrnýho dvora a pořídit si něco jinýho? Nechápu proč se furt bandy kolem Pařízka zastáváš, očividně maj prostě něco špatně. >:(


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #924 kdy: 02. 08. 2013, 16:10:18 »
Kdyby bylo něco špatně, tak se problém bud vyskytovat na všech zařízeních. A to se neděje. Prostě když to Samsung, LG, GoSat a další umí, tak není problém u Pařízka, ale v těch ostatních krámech, na kterých jsou problémy. To je neoddiskutovatelná věc a jestli to někdo nechce pochopit jenom proto, že si sám nějaký krám koupil, tak má smůlu.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #925 kdy: 02. 08. 2013, 16:25:56 »
To je zbytečný.Má naučený že když to zvládají některé přijímače tak to podle Yabaky to musí zvládat všechny.V životě nepochopí že se mýlí.A nedojde mu že u muxu 1,2a3 nejsou problémy žádný.Nebo u jiných společností vysílající HD programy.


petuna

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #926 kdy: 02. 08. 2013, 16:26:51 »
Kdyby bylo něco špatně, tak se problém bud vyskytovat na všech zařízeních. A to se neděje. Prostě když to Samsung, LG, GoSat a další umí, tak není problém u Pařízka, ale v těch ostatních krámech, na kterých jsou problémy. To je neoddiskutovatelná věc a jestli to někdo nechce pochopit jenom proto, že si sám nějaký krám koupil, tak má smůlu.

Jak už jsem psal několikrát, tak Samsung LE40B550 tedy rouhodně problémy má a to jak s fandou,  telkou a spol.  Tak i s HD programa v RM7. Pritom Ct sport z RM4 je naprosto bez problémů. Tak nám tady všem přestaň lhát.


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #927 kdy: 02. 08. 2013, 17:52:44 »
To je zbytečný.Má naučený že když to zvládají některé přijímače tak to podle Yabaky to musí zvládat všechny.V životě nepochopí že se mýlí.A nedojde mu že u muxu 1,2a3 nejsou problémy žádný.Nebo u jiných společností vysílající HD programy.
Koho zajímají nějaké tvoje 3 muxy? Ty ať si vysílají jak je jim libo. Tady se bavíme o muxu 4 a ten prostě vysílá jak vysílá a každý výrobce TV a STB se musí přizpůsobit, resp. když to dokáží někteří výrobci, tak to musí dokázat i jiní. Není co řešit.

Kdyby bylo něco špatně, tak se problém bud vyskytovat na všech zařízeních. A to se neděje. Prostě když to Samsung, LG, GoSat a další umí, tak není problém u Pařízka, ale v těch ostatních krámech, na kterých jsou problémy. To je neoddiskutovatelná věc a jestli to někdo nechce pochopit jenom proto, že si sám nějaký krám koupil, tak má smůlu.

Jak už jsem psal několikrát, tak Samsung LE40B550 tedy rouhodně problémy má a to jak s fandou,  telkou a spol.  Tak i s HD programa v RM7. Pritom Ct sport z RM4 je naprosto bez problémů. Tak nám tady všem přestaň lhát.
To se ani nedivím. 4 roky stará šajzka, to je s podivem, že ještě vůbec jede. Mimochodem já mám tentýž model, akorát místo B je tam D a všechno OK :)
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #928 kdy: 02. 08. 2013, 17:58:36 »
Ty tři muxy vysílají jak mají!!!Mux4 a R7 vysílá jak se jim chce!Nikomu se žádný výrobce nebude přizpůsobovat,seš normální!?Je určitá norma a ta se dodržuje.Už to pochop!


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zasekavani obrazu Telka, Smichov, Fanda v mux4
« Odpověď #929 kdy: 02. 08. 2013, 18:00:21 »
Ty tři muxy vysílají jak mají!!!Mux4 a R7 vysílá jak se jim chce!Nikomu se žádný výrobce nebude přizpůsobovat,seš normální!?Je určitá norma a ta se dodržuje.Už to pochop!
A na tom jsi byl kde? Jinak samozřejmě platí, že se každý výrobce bude muset přizpůsobit, protože v opačném případě se mu začnou hromadit reklamace a nikdo ty krámy nebude kupovat. Toto je Pařízkovi opravdu u zadnice, že je nějaký výrobce naprosto neschopný...
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot