Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - YABAKA

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 37
46
Možné to je, nicméně SAT+ poskytuje i přímo HD výstup, takže si pak downscaling do SD může každý odběratel provést sám.

47
No pozor - Šlágr primárně pracuje v HD a v době, kdy jel v kabelovce UPC jako součást stanice HD+, tak byl obraz excelentní. A že to pak někdo zmastí v DVB-T nebo na Astře do kvality VideoCD, to už je věc jiná.

48
YABAKO  ,ty máš všechno v pořádku,až na tu tvou palici,tam je velký problém.Přestaň už konečně lhát o tom,že to na samsungu a LG nemá problém,když i na současně prodávaných ten problém je.Několik se jich tu jmenovalo a já dnes přidávám ES 7000 ,opět mux4 i RS7 jsou ve stejný sračce.Až narazím na ten tvůj gosat,tak se utluču smíchy jak to bude dělat.
No nevím,já co jsem zatím viděl,tak prostě to dělalo na všem a to ať na starších přístrojích,tak i na nových.Nedávno jsem tu psal o novém LG,Panasonicu,Hitachi a dnes samsungu,takže můj poměr je 10:0 ve prospěch nefungující.Ono i na těch přístrojích,kde se to nejvíc projevuje to hraje třeba i hodinu bez problémů a najednou po změně pořadu je vše jinak.A pro rejpaly,na různých anténách.
Máš smůlu a ten tvůj povedený chlebodárce ČRa taky, protože se akorát ztrapníš kam vlezeš. Jaký mají ty tvoje bezduché pindy společenský ohlas? Kdo to kde řeší, kromě zdejšího fóra? Nikde nikdo, všem to hraje a ty můžeš na ČRa akorát podat zprávu, že tě všude poslali do pr.... :D :D :D

49
Tady se potvrzuje tvoje blbost. ;D

Tady se potvrzuje tvoje blbost. ;D

50
Co tobě funguje nebo nefunguje není vůbec podstatný,hlavní je že to mnoha lidem blbne.

Co tobě funguje nebo nefunguje není vůbec podstatný, hlavní je že to mnoha lidem funguje bezproblémů.

51
Mně všechno funguje a komu ne, ať se sám postará. Za ručičku nikdo nikoho vodit nebude :D

52
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 02. 08. 2013, 20:18:35 »
Javorina na pomezí není o nic dále, než Borský Mikuláš. Navíc vysílací směr není na území ČR, resp. k27 z Mikuláše a Blavy zachytíš v pohodě na půlce Moravy, takže si spuštění vysílačů typu Svitavy nebo Pradědu, a s tím zmiňovaným výkonem, neumím dost dobře představit. Holt kdo ty kanály mezinárodně koordinoval, asi nebyl úplně ve formě :(

53
Já ho bráním klidně i zadarmo, protože narozdíl od zkostnatělých ČRa tady rozhýbal pozemní vysílání a za rok udělal víc práce, než ti povedení Australané za 10 let :D

54
Udělej si výlet do Ostravy (https://maps.google.cz/maps?q=Karla+Svobody+130/95,+725+27+Ostrava-Plesn%C3%A1&oe=UTF-8&ie=UTF8&hl=cs&ct=clnk&cd=1&geocode=FXGr-AIdM-cUAQ&split=0) a můžeš to s doktorem Pařízkem probrat osobně. A možná ti zahraje i na bicí :D

55
Když se na to dá dívat, tak nechápu o čem je tady ta 63 stránková diskuze :D :D :D

56
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 02. 08. 2013, 19:35:54 »
V tom případě by k27 nemohl být na Slovensku ani v Borském Mikuláši a ani v Bratislavě :)

57
To je jedno.Čelem se nemá kdo k čemu stavět!Jediná věc co už mělo zde pár let být je aby montovaly do TV  i normu DVB-T2.Nic víc co tady furt meleš za prasečiny.
Opravdu nevím co to tady meleš, protože nikdo nemůže za to, že ničemu nerozumíš a kupuješ zmetky, na kterých se nedá na obraz dívat :D

58
Tak výrobce ztratí odbyt na jedno miniaturním trhu, to je toho. Myslím že se z toho nesesype, zejména když nikde jinde než v ČR a "specifickém" Pařízkově muxu problém není.
V případě set-top-boxů, u kterých zájem trvale upadá, je ztráta každého trhu významná. A u televizorů ostatně také, protože i v této sféře prodeje stagnují.

59
Golden je zrovna německá firma, ale na tom vůbec nesejde. Prostě se k tomu musí výrobce postavit čelem, jinak o jeho produkty ztratí lidé zájem. Tak to je a bude a kdo to nechápe nebo nechce pochopit, ať si dál čučí na trhaný obraz a nadává někde doma na Pařízka. Nic se nezmění :)

60
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 02. 08. 2013, 18:42:26 »
Nesmyslný ne kvůli Moravě (za to ty 2 programy STV rozhodně nestojí), ale kvůli plýtvání frekvencemi. Kanál 56 také funguje z Javoriny, Blavy a Mikuláše a je to OK. Takže klidně by mohl i k27.

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 37