Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - YABAKA

Stran: 1 ... 35 36 [37]
541
P.T.@ Spotřebitel má možnost si udělat kopii pro osobní potřebu, ale provozovatel nemá povinnost mu toto umožnit. Je to taková šalamounská věc.

Sdílení jedné karty neumožňuje žádný výrobce satelitních přijímačů. Umožňují to až neoficiální firmware, které jsou do přijímačů nahrávány, a které obvykle i z Conax čtečky udělají univerzální čtečku karet. Ale s továrním firmware se nenasdílí vůbec nic.

542
U nás v domě se z účtu společenství platí anténa běžně. Teď nedávno Smíchov, Fanda a pár dalších co tam vysílá v tom novém balíku.

Jistě. Ale kde se na tom účtu ty peníze vzaly? SVJ si je nějak "vydělalo podnikáním", a nebo jste je na něj vložili vy - členové SVJ? Tak čí jsou ty peníze - SVJ, nebo jeho členů? Samozřejmě členů, ne SVJ. A na tom nic nemění fakt, že SVJ je jich správcem. Znovu opakuji - je jejich SPRÁVCEM, ne vlastníkem, a může s nimi hospodařit jen a pouze v rozsahu, jaký mu přísluší podle rozhodnutí schůzí shromáždění vlastníků - členů společenství.
Vzaly se od majitelů bytů, něco pak platí mobilní operátor za pronájem střechy a pár drobných je za pronájem nebyťáků. Bývalá prádelna, sušárna a kočárkárna. Jsou to peníze na účtu v bance a disponovat může předseda a místopředseda do 50 tisíc a nad tuto částku pak po odsouhlasení na schůzi.

543
Televize ve vysokém rozlišení (HDTV) / Re:Fanda v HD?
« kdy: 15. 02. 2013, 08:11:59 »
Než to spustí v HD, tak by mohli něco udělat se stávajícím vysíláním. Na ty kostičky se občas fakt nedá dívat :-(

544
Televizory / Re:Monitor HDTV tunerem s podporou příjmu DVB-T/C
« kdy: 15. 02. 2013, 08:08:21 »
Objednat z internetu, zkusit a buď si nechat nebo do 14 dní vrátit. Někomu TN nevadí, jiný má z něho kopřivku :-)

545
U nás v domě se z účtu společenství platí anténa běžně. Teď nedávno Smíchov, Fanda a pár dalších co tam vysílá v tom novém balíku.

546
Rychlý dotaz, nemá někdo zkušenost se 4 ve Velkých Hostěrádkách? Nechci tam hnát firmu z Brna zbytečně pokud je úplně ztracené.         

Stran: 1 ... 35 36 [37]