Autor Téma: Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory  (Přečteno 19570 krát)

jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Chci si vyslechnout vaše názory co si o tomto programu myslíte.
Podle mě je to zbytečná akce a i když ji možná kabelovky zařadí, málokdo si ji bude chtít platit za poloviční program a většina diváků  bude plnohodnotný program sledovat buď přes Skylink (tam se vyrazovat nemá), nebo přes přeshraniční příjem na části jižní a střední Moravy i když v SD.
Ještě mě napadá příjem (konkrétně HD verze) přes satelit - "volná telka" ale tam nevím jestli není potřeba registrace na SK občana.
U české IPTV si nejsem jistý jestli nebude taky vyřazovat.

Ještě je možnost sledovat programy Markízy přes Voyo SK ale na našem území s omezením- jen s vybranými pořady,tzn. bez filmů podobně jak bude u verze International
 
« Poslední změna: 23. 01. 2016, 19:58:54 od jirkazdevitky »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #1 kdy: 23. 01. 2016, 20:22:09 »
Kvůli absenci Markízy v kabelovce si někdo pořídí Skylink? Takového jedince bych chtěl vidět :D


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #2 kdy: 23. 01. 2016, 20:37:29 »
Kvůli absenci Markízy v kabelovce si někdo pořídí Skylink? Takového jedince bych chtěl vidět :D
Ano,konkrétně ty třeba :)


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #3 kdy: 23. 01. 2016, 20:49:39 »
Já určitě ne, protože Skylink už mám a Markízu jsem viděl za celou dobu možná deset minut. A ostatní členové domácnosti pak nejspíš ani netuší, že něco takového existuje, natož aby jim to chybělo :D


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #4 kdy: 23. 01. 2016, 21:02:16 »
Já určitě ne, protože Skylink už mám a Markízu jsem viděl za celou dobu možná deset minut. A ostatní členové domácnosti pak nejspíš ani netuší, že něco takového existuje, natož aby jim to chybělo :D
Taky Markizu moc nesleduju až na předčasné premiéry nových českých filmů nebo pár zajímavých HD titulů které např.u nás nebyly odvysílány

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


petan97

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #5 kdy: 23. 01. 2016, 22:25:38 »
Já osobně pochybuji,že to vůbec kabelovky budou zařazovat.Oni totiž v CME mají tu neskutečnost drzost chtít za ten recyklovaný odpad(a to ještě urážím odpad,ten se dá recyklovat a v mnoha připadech ještě užitečně využít),cenu jako za kvalitnější pay kanály.Opravdu neskutečné a doufám,že s tím většina operátorů pošle finančně eviděëntně zoufalou CME do otvoru zadního.Už totiž vidím ty zástupy lidí prahnoucí po búrlivém víně,ordinaci po slovensku a maratónu přihlouplé farmy platit cenu jako třeba za viasaty a podobně...


kNiGHT

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #6 kdy: 23. 01. 2016, 22:29:55 »
Kdo probůh bude sledovat program, kde na Nově pojedou kraviny co tam normálně jsou + místo filmů tam pojedou kraviny co jsou na Telce a reprízy pořadů vlastní výroby. A To samé v bledě modrém na Markíze. Výmysl novy jak rozšířit portfolium svých programů co sleduje 0.000nic%. Tak když jim to přinese zisk. Co by ne. A když nepřinese tak to odnese max nějaký manager co si pak tyhle chytré nápady půjde uplatnit do jiné společnosti. Skylink mám - Markízu nikdo nesleduje. A na filmy zapomeň. Já tam v programu vidím jen jejich kolovrátkové pořady.

Celé to nějak nechápu. Přikazuje jim to nějaký zákon či co?


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #7 kdy: 23. 01. 2016, 22:30:11 »
Kvůli absenci Markízy v kabelovce si někdo pořídí Skylink? Takového jedince bych chtěl vidět :D

Vážený pane, že jsem tak troufalý, chtěl bych Vás požádat o radu. Moje manželka se občas na Markízu podívá, když nebudu mít jinou možnost než pořídit Skylink, mám ten Skylink pořídit anebo mám manželce říct, že pan 272930370 ji vzkazuje, že je kráva a žádný Skylink se pořizovat nebude?

Obecněji, když poslouchám jinou hudbu jako Vy, čtu jinou literaturu jako Vy, mám jiné politické nebo lidské názory než Vy, jsem debil? Já nechci být debil, můžete mi prosím zaslat Vaši sociální doktrínu abych nežil zbytečně? Děkuji.
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #8 kdy: 24. 01. 2016, 07:19:12 »
Chci si vyslechnout vaše názory co si o tomto programu myslíte.
Podle mě je to zbytečná akce a i když ji možná kabelovky zařadí, málokdo si ji bude chtít platit za poloviční program a většina diváků  bude plnohodnotný program sledovat buď přes Skylink (tam se vyrazovat nemá), nebo přes přeshraniční příjem na části jižní a střední Moravy i když v SD.
Ještě mě napadá příjem (konkrétně HD verze) přes satelit - "volná telka" ale tam nevím jestli není potřeba registrace na SK občana. U české IPTV si nejsem jistý jestli nebude taky vyřazovat.

Ještě je možnost sledovat programy Markízy přes Voyo SK ale na našem území s omezením- jen s vybranými pořady,tzn. bez filmů podobně jak bude u verze International

Není potřeba registrace na SK občana, fa TWC kartu bez problémů zaregistruje i na CZ občana, vyzkoušeno na asi 20ks těchto karet a vždy bez problémů, mají to dokonce uvedeno kdesi na svém webu, že "nebudou diskriminovat CZ občany", akorát za porgramy gruppy Markíza je potřeba zaplatit poplatek ve výši 3,99€/rok!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #9 kdy: 24. 01. 2016, 07:46:35 »
A to už vysílá Makíza Internacionál, já myslel že až od 1. Února ??? :o :o :o


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #10 kdy: 24. 01. 2016, 10:41:04 »
A to už vysílá Makíza Internacionál, já myslel že až od 1. Února ??? :o :o :o
Nic takového jsem nepsal že už vysílá, ano má vysílat od 1.února ale pochybuji že ji hned každý od 1.února zařadí, jak už jsem psal já a taky ostatní, bude to "odpad" ve stylu "Telka" bez filmů, jen seriály a pořady, "toď vše" :))


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #11 kdy: 24. 01. 2016, 10:42:15 »
Chci si vyslechnout vaše názory co si o tomto programu myslíte.
Podle mě je to zbytečná akce a i když ji možná kabelovky zařadí, málokdo si ji bude chtít platit za poloviční program a většina diváků  bude plnohodnotný program sledovat buď přes Skylink (tam se vyrazovat nemá), nebo přes přeshraniční příjem na části jižní a střední Moravy i když v SD.
Ještě mě napadá příjem (konkrétně HD verze) přes satelit - "volná telka" ale tam nevím jestli není potřeba registrace na SK občana. U české IPTV si nejsem jistý jestli nebude taky vyřazovat.

Ještě je možnost sledovat programy Markízy přes Voyo SK ale na našem území s omezením- jen s vybranými pořady,tzn. bez filmů podobně jak bude u verze International

Není potřeba registrace na SK občana, fa TWC kartu bez problémů zaregistruje i na CZ občana, vyzkoušeno na asi 20ks těchto karet a vždy bez problémů, mají to dokonce uvedeno kdesi na svém webu, že "nebudou diskriminovat CZ občany", akorát za porgramy gruppy Markíza je potřeba zaplatit poplatek ve výši 3,99€/rok!
Dík, toto jsem potřeboval vědět, pokud má Markíza v hdčku (u volne telky) lepší datový tok než u Skylinku, tak si kartu objednám


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #12 kdy: 24. 01. 2016, 14:32:21 »
Chci si vyslechnout vaše názory co si o tomto programu myslíte.
Podle mě je to zbytečná akce a i když ji možná kabelovky zařadí, málokdo si ji bude chtít platit za poloviční program a většina diváků  bude plnohodnotný program sledovat buď přes Skylink (tam se vyrazovat nemá), nebo přes přeshraniční příjem na části jižní a střední Moravy i když v SD.
Ještě mě napadá příjem (konkrétně HD verze) přes satelit - "volná telka" ale tam nevím jestli není potřeba registrace na SK občana. U české IPTV si nejsem jistý jestli nebude taky vyřazovat.

Ještě je možnost sledovat programy Markízy přes Voyo SK ale na našem území s omezením- jen s vybranými pořady,tzn. bez filmů podobně jak bude u verze International

Není potřeba registrace na SK občana, fa TWC kartu bez problémů zaregistruje i na CZ občana, vyzkoušeno na asi 20ks těchto karet a vždy bez problémů, mají to dokonce uvedeno kdesi na svém webu, že "nebudou diskriminovat CZ občany", akorát za porgramy gruppy Markíza je potřeba zaplatit poplatek ve výši 3,99€/rok!
Dík, toto jsem potřeboval vědět, pokud má Markíza v hdčku (u volne telky) lepší datový tok než u Skylinku, tak si kartu objednám


Já bych s tou iniciativou ještě počkal. V červenci ti na ten TP píchnou v HD ještě ČT24 a ČTD/Art a bůhví jak to s tím datových tokem bude potom. Taky jsem se ze začátku naivně domníval že tento TP bude sloužit pouze ČT max. STV takže vše bude v pohodě, jenomže mezitím se tam s výjimkou všech Barrandovů naplácalo ještě spousta dalších zbytečných duplicitních kravin.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #13 kdy: 24. 01. 2016, 16:24:29 »
Chci si vyslechnout vaše názory co si o tomto programu myslíte.
Podle mě je to zbytečná akce a i když ji možná kabelovky zařadí, málokdo si ji bude chtít platit za poloviční program a většina diváků  bude plnohodnotný program sledovat buď přes Skylink (tam se vyrazovat nemá), nebo přes přeshraniční příjem na části jižní a střední Moravy i když v SD.
Ještě mě napadá příjem (konkrétně HD verze) přes satelit - "volná telka" ale tam nevím jestli není potřeba registrace na SK občana. U české IPTV si nejsem jistý jestli nebude taky vyřazovat.

Ještě je možnost sledovat programy Markízy přes Voyo SK ale na našem území s omezením- jen s vybranými pořady,tzn. bez filmů podobně jak bude u verze International

Není potřeba registrace na SK občana, fa TWC kartu bez problémů zaregistruje i na CZ občana, vyzkoušeno na asi 20ks těchto karet a vždy bez problémů, mají to dokonce uvedeno kdesi na svém webu, že "nebudou diskriminovat CZ občany", akorát za porgramy gruppy Markíza je potřeba zaplatit poplatek ve výši 3,99€/rok!
Dík, toto jsem potřeboval vědět, pokud má Markíza v hdčku (u volne telky) lepší datový tok než u Skylinku, tak si kartu objednám


Já bych s tou iniciativou ještě počkal. V červenci ti na ten TP píchnou v HD ještě ČT24 a ČTD/Art a bůhví jak to s tím datových tokem bude potom. Taky jsem se ze začátku naivně domníval že tento TP bude sloužit pouze ČT max. STV takže vše bude v pohodě, jenomže mezitím se tam s výjimkou všech Barrandovů naplácalo ještě spousta dalších zbytečných duplicitních kravin.

A na tuto "konstrukci" jsi přišel jak? Víš, že tomu tak na 100% bude? Máš to potvrzené od TWC? Určitě nemáš! Nic nebrání TWC pro zamýšlené další HD programy ČT otevřít na A3 nový TP. Je tam tolik volné kapacity, že...! Případně může TWC všechny současné i budoucí HD programy ČT začít vysílat z jiné kapacity a  nastávajícím TP ponechat HD Barrandovy + HD STV spolu s programy, které si tam TWC vysílá pro potřebu svých karet VT. Není nic jednoduššího než ČT1 a 2HD přesunout na jiný TP!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Vyřazení Markízy/ Markíza International - Vaše názory
« Odpověď #14 kdy: 24. 01. 2016, 18:35:04 »
Zase přesunout a to jenom proto že si tam TWC neumí udělat pořádek? No to by ti všichni poděkovali, takový "nápad" by doufám samotná ČT, která tento TP v rámci konečného sjednocení svých programů na jednu frekvenci, slavnostně otvírala, smetla ze stolu. I když na druhou stranu bych se moc nedivil, v našich končinách jsme s těmito zbytečnými šachy přímo velmistři.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.