Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Rogue 11

Stran: [1] 2 3 ... 19
1
Když někdo v aktivním věku přijde o práci, může si klidně vybírat na pracáku z toho převisu nabídky volných míst. Zní to divně?

Pane Pamětníku, pište o tom, čemu rozumíte...  ;) Myslíte náš, český "pracák"? Tak to zní opravdu divně. Konec OT. 

2
Tak zkuste ještě "tovární nastavení":

Menu-Settings-Tuning-vybrat Shipping Condition-Store-potvrdit znovu Store.

Pokud furt nic, asi je závada na tv tuneru, pritože už mně nic jiného nenapadá.     
 

3
Pod Scartem do TV je takový přepínač. K tomu výrobce má větičku "Přepněte do polohy vypnuto, pouze pokud dojde k rušení, potom sledujte pouze přes Scart konektor". Zkuste to.     

Pokud zase nic, znovu proladťe tuner a výstupní RF kanál musí být 36 +-6 (tedy 30-42).

Pokud opět nic, mohlo by to ukazovat na možnou závadu tv tuneru.

4
Málo informací z vaší strany. Jaký typ boxu? A jen se znovu načte O2 TV (restart) nebo dojde k továrnímu nastavení - uvedení do stavu v jakém jste to přinesl (reset)? Oni si lidi dost tyhle termíny pletou... Po doplnění můžu odpovědět. Nebo si zavolejte na bezplatnou linku 800 184 084 (provolba 4).     

5
"Soudný člověk si udělá obrázek sám..."

Ale v tom nejsme ve při. Jen jestli ten obrázek potom odráží pravdu...   

" dosti podstatný fakt ve věci nabytí práv na vysílání PL"

Ono je tam více podstatných faktů, ne jenom jeden...

 "Vám nehodlám nic vysvětlovat"

Ale já jsem zase Vám psal, že Vaše "vysvětlení" NEžádám a NEpotřebuji...  ;)

A stran těch aliasů a banu na jistém serveru, to mlčíme, že?

Konec debaty, howgh.  ::)   

6
No další důkaz toho jak jde DZ do kopru, nebo ono už spíš narazilo na své dno...

A proč tomu tak je? Jan Man/Jaivan/JanHora (a nevím kolik dalších aliasů) rád vysvětlí. Ale já se určitě mýlím, že?  ;) ::)       

7
Může vložit odkaz na onu aktualitu DZ?

Prosím, zde je...

https://www.lupa.cz/aktuality/zensky-okruh-wta-zustava-az-do-roku-2022-na-o2-tv-tenis/

BTW: na nějaké vysvětlování nepotřebuju pana JM, mám jiné zdroje...   

8
DZ o tom měla aktualitu o hodinu později po vašem komentáři ;) Vědělo se to oficiálně asi od poledne včera a pak se čekalo na tiskové materiály. A že vy jste se přihlásil až další den a nedal to k dobrému dřív?  ::)         

BTW: kdyby EU zakázala "krabičky z číny" tak se všichni můžou jít klouzat. Zakázany jsou jen "přístroje upravené k nelegálnímu příjmu autorsky chráněného obsahu" už prodejcem...

Navíc náš kamarád Jan Man říká jen polovinu storky, a to ještě zjednodušenou. Kdo chce, ten ví, kdo ne, ten věří jemu.

Hezký den,
Petr Faistauer         

9
@Petr Svoboda: Zkuste si můj příspěvek přečíst ještě jednou (já cizím lidem na potkání netykám, nebyl jsem ani nejsem soudruh), neboť jste ho naprosto nepochopil  ;).  Přeji hezký den.     

10
@spyko: Nejde o cenzuru, to v žádném případě a Čínu, tu bych sem už vůbec netahal. 

Za současný stav poděkujte malé skupince individuií, která se sem chodila hádat, vyvolávat konfilkty, naklikávat si oblíbenost/neoblíbenost a také jednomu provařenému trollovi, opakovaně banovanému jinde. Všichni sem chodili anonymně pod proxy changery. Takže asi tak...
Názorný příklad z RS: když budete dělat bor.del řekněme v obchoďáku, vyvede vás ochranka. Nebo rovnou policie (s následky pro vás).  „Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého.“ — John Stuart Mill

11
Milý pane Svobodo, i můj názor k aktualitě o O2 právě prochází redakčním schválením... A necítím žádnou "křivdu", i když jsem externí spolupracovník redakce. Poděkujte velmi malé skupince jedinců, obzvláště těm, kteří sem chodili anonymně přes 20 proxy serverů...
Hezký den přeje Petr Faistauer   

12
Jasně, dobročinnosti se meze nekladou. A vůbec, tohle je téma ANALOGOVÝ rozhlas, jak jsem zjistil dodatečně. Analog, co to je?

13
Pán zřejmě žil několik let na pustém ostrově  :D Operátor může měnit nabídku směrem nahoru i dolů a to i bez vědomí klientů. Sestim smiřte  ;)   

Že prý výlev...  ::)

Všeobecné podmínky T-Mobile TV - výňatek z aktuálního znění:

Operátor garantuje u jednotlivých Tarifů  minimální  počet  Programů sdružených v Tarifu, nikoliv však jejich skladbu, přičemž v Tarifu T- Mobile TV S garantuje Operátor minimálně 60 Programů, v Tarifu T-Mobile TV M minimálně 85 Programů, v Tarifu T-Mobile TV L minimálně 100 Programů a v tarifu T -Mobile TV XL minimálně 110 Programů; skladbu Programů v jednotlivých  Tarifech  je  Operátor oprávněn jednostranně  měnit.

Protože:

Účastníkům jsou nabízeny a poskytovány pouze Tarify, nikoliv jednotlivé Programy.

Howgh.

14
Hmmm...
A jaký měla celá ta věc výsledek? Operátor dostal pokutu 25000,- Kč. Což pro něj znamená asi to samý, jako když mě někde obchodník natáhne o pětikorunu. Proto nevyužil opravných prostředků, 25K zaplatil a osoba, která za řečeným neinformováním stála, byla potrestána / propuštěna.
Ale hlavně je tu jeden spokojený "zákazník", jak to tomu zlému gigantovi natřel. Houby s octem...         

15
Srovnání s multikinem...

Člověče, vy jste ale hnidopich  ::)  Když se chci podívat na film (bez reklam a na pořádným plátně), jdu do (multi) kina, ne? Vy ráčíte mít doma vlastní kinosál? Já tedy ne.   

Stran: [1] 2 3 ... 19