Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Rogue 11

Stran: 1 ... 17 18 [19]
271
Ale to jsem při své vrozené inteligenci pochopil, ty trolíčku, že jsi reagoval na moje slova. Ale co jsi chtěl říci? Něco co všichni víme?

272
No to jsou věci. ČT poplatky vymáhá proto, že ze zákona náleží poplatky za vlastnictví televize právě ČT. Vám je divné, že někdo vymáhá to, co mu náleží? Nebo jste chtěl říct co ?

273
Pánové, vy jste kvůli samému třídnímu boji zapomněli jednu věc: že si neplatíte Českou televizi. Nýbrž vlastnictví televizního přijímače. Co s tím stát dělá, je věc druhá. Někdo by se měl, místo pyskování o tom, že by se měly zrušit poplatky, zaměřit na to, jestli by poplatky nemohly být směřovány tam, kam chceme my a ne tam, kam chce stát. Ale to je asi utopie. 

274
Nechtěl bych koncert (ani cokoliv jiného) od PR v České televizi. Prostor se má dávat hudebníkům nebo umělcům, ne partě ruských cucht, jejíchž veřejná produkce vypadá jako pranice s hudebními nástroji (ano, viděl jsem kdesi na YT náhodou, vím o čem mluvím). PR nejsou ani skupina ani hudba. Je to trapný protest proti všemu a proti všem. 

Stran: 1 ... 17 18 [19]