Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Rogue 11

Stran: 1 [2] 3 4 ... 19
16
@omar3: Bavíme se o tom, že provozovatelé 4K služeb zcela vážně doporučují pro bezchybný chod služby min. 100 M připojení. BTW: třeba Swisscom udává průměrný datový tok 27,5 MB.
Kolik lidí je připojeno k optice mimo velká města (myslím tím, kde to nezasponzoroval nějaký lokální ISP) a kolik lidí je připojeno přes metaliku (i ve velkých městech)?
             

17
To znamená zase krok zpět, všeobecně bych očekával 4K.

A víte jaká by byla datová náročnost? Když Zdeněk zkoušel 1080p (a protože si to špatně spočítal) docházelo k zahlcení linek. 

18
Pánové, nečtete aktuality? 1080p byl přece "bonus" od Oh-welmi velkého Zdeňka Cendry a jeho SN. Dále beze komentáře, o ty už se postarali jiní...

19
Komunikační technologie / Re:Opakovaně mi volá cizí číslo
« kdy: 15. 05. 2018, 21:24:20 »
Jako přesně, co my tady s tím? Já mám minimálně jednou týdně hovor ze skupin 730 nebo 731, údajně patřících T-Mobile. Vždycky mne někdo prozvoní a pokud to vezmu, tak minuta ticho a potom zavěšeno. A taky s tím nelezu někam, kde je to úplně mimo mísu.   

20
Ona je na to totiž poměrně těžká odpověď. HDMI-CEC musí podporovat jak box, tak televize. U TV se funkce skrývá pod x názvy, obvykle zakončenými ...link. A protože IPTV boxy (u nás) jsou většinou Made in China, samotní operátoři ani pomalu nevědí, co jim číňan instaloval a co ne. Taky jestli dotyčná čínská firma je certifikovaný HDMI adopter nebo jen montovač.
Právě bych se zeptal Lepší.TV, protože podpora HDMI-CEC je deklarována i u starších kusů než je X96.
V data sheetech boxů O2TV a T-Mobile TV podpora HDMi-CEC zmiňována není.           

21
Cosi divného se děje na foto-kbelíku, proč bych jim měl platit za polofunkční službu s vyskakujícíma reklamama 100 USD??   

Takže bez obrázků:

Digi CZ na svém FB účtu už druhý den poutá na film Skleněné peklo, klasický katastrofák z roku 1974, kde co herec, to hvězda. Prý dnes na JOJ Cinema. Jenže ta jim dodala spot k úplně jinému filmu se stejným distribučním názvem. To ovšem veleprofesionálové z Digi nepoznali a netrklo je ani to, že Vítězný oblouk je ve Francii, ne v San Franciscu, ani komentář od návštěvníka (který aktuálně radši skryli).
A ano, NEJDE o klasický film (Towering Inferno) https://www.csfd.cz/film/23-sklenene-peklo/prehled/, ale o nějaký pochybný evropský počin z loňska https://www.csfd.cz/film/548908-sklenene-peklo/prehled/. IMDB mu dalo 3,9, takže to bude kvalitka  :D
Tak k tomu už nemám co říct...  ::)           

22
@spyko: Co potom? Někomu zůstanou dluhy a oči pro pláč. Proč myslíte, že neprošlo plánované zrušení geoblokace v EU a skutečný jednotný digitální trh? Protože by se jasně ukázalo, kdo je nenažraný a chce víc a víc... Nebudu ukazovat, ale mám na to jasný názor.
   

23
Tato společnost vinou své ODPORNÉ a BEZBŘEHÉ chamtivosti zpeněžit sportovní svátek, který stále je chráněn od komerce (nepřítomnost bannerů, nulové prize money od organizátora) připravila českého diváka o možnost sledovat neuvěřitelný sportovní úspěch české sportovkyně na volném kanále.

MODLÍM ZA JEHO KRACH.

Ach tihle ochránci všeho českého s naprosto mizernou češtinou.  ::)

Brečíte na špatném hrobě, vážený. Tady jde o peníze, potom zase o peníze a až potom o diváka. I na OH se prodávají práva a je všeobecně známo, že sportovní práva jsou vícemené nejdražší komoditou.
Práva nekoupil Eurosport, ale jeho vlastník, společnost Discovery Communications, podala nejvyšší nabídku. Že to tak bude, se vědělo už v Soči. Pro Evropu licitovala EBU - Evropská vysílací unie a patrně hodně špatně, když s podporou svých 52 členů včetně ARD, BBC, RAI, ORF a TF1 (srovnejte rozpočty, pokud jste toho schopen) nakonec prohrála. I když je varianta, jaký vůbec dostala od svých členů ordre. A peníze na prvním místě, budete tedy vinit MOV a Discovery z toho, že chtěli vydělat? Nejsme v socialismu, vše se dělá pro peníze a výdělek. A OH že není chráněna od komerce? ROFL. A názvy "Official Broadcaster" nebo "Official Worldwide Partner" (reklamní vsuvka: Bridgestone) jsou co?  ::) Navíc bylo stanoveno 100 hodin volného vysílání, které se ČT podařilo natáhnout na 190.
   
Na vině je několik věcí:
1) prohra EBU
2) posun ženského super G v programu
3) podmínky sublicence pro ČT

Sledoval jsem tam, kde mám lepší obraz a lepší komentář (ČT sport to není). Později jsem si pustil z archivu i ČT sport. Ale to co, p. Záruba z ČT označil za "decentní komentování" jsem já viděl úplně jinak. "Expertka" začala pištět jako puberťačka, co vidí před sebou Justina Biebera :(

Takže shrnuto, pane blueflash, žvaníte nesmysly...                   
     

24
Digitální rozhlas / Re:Má cenu kupovat?
« kdy: 21. 12. 2017, 19:37:34 »
Nepotřebuju rádio (ani DAB), mám Spotify... 

25
Televizory / Re:"Čmouhy" v obraze - SAUMSUNG TV
« kdy: 14. 12. 2017, 08:29:12 »
Já bych se taky přikláněl k nějakému rušení, nebo poškozené kabeláži.   

26
Tak jinak, to je bludný kruh ;D  Disney dělá zábavu pro malé, a nad tímhle děláním se bůhvíproč pohoršuje Primetime a taky zábavu pro velké, o které mluvím já...  :) Osobně bych někde na setkání "válkařů" nemluvil o tom, že jsou to filmy pro děti, mohlo by to mít stejný efekt, jako když v plné hospodě sparťanů zakřičíte "Vivat Slávie"  ;)           

27
Za to si asi můžu sám  :D Chtěl jsem napsat "ta část, co dělá filmy pro dospělé diváky" jako třeba Piráty nebo Star Wars...  ;)     

28
Popravdě, nic. Co dělá "dětská" část společnosti Disney je mi fuk a dokonce jsem se musel nechat poučit, kdo je Soy Luna :D  Mě zajímá ta část, co dělá filmy pro dospělé.   

29
Internet a domácí síť / Re:Internet HD
« kdy: 02. 10. 2017, 09:00:55 »
Také jsem se dotazoval, co je internet HD. To je marketingový název, nic víc. K běžnému internetu dostanete jen nějakého virtuálního technika, který v real time hlídá, jestli nedošlo náhodou k závadě připojení a případně okamžitě zajistí nápravu. 

Stejný nesmysl jako Pevný internet vzduchem od T-Mobile. To je také jen marketing. Navíc je zákaznická podpora T-M hodně háklivá na označení "nesmysl", protože si všichni myslí, jak jsou marketingově geniální. "Pevný internet" neznamená, že je připojení pevně vázáno na konkrétní AP, jak vysvětluje T-M. Výsledkem jsou nas.. klienti, kteří to samé chtějí po konkurenci, kde zjišťují, že si pevný internet vzduchem objednat nemůžou, neboť neexistuje. Tuhle vyvolal na FB jeden takový hodně emotivní flame, i ostrá slova tam padala...  ::)               

30
Tedy to je opravdu knížecí moudro... Je zajímavé, že některé moje práce jsou už deset let hostované na free hostingu a nikdo nesmazal ani obrázek. No offense, ale myslíte, že jsem puberťák, který neví, že všechno něco stojí?  ::)     

Stran: 1 [2] 3 4 ... 19