Autor Téma: Udělejte si obrázek  (Přečteno 18098 krát)

Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Udělejte si obrázek
« kdy: 08. 06. 2010, 21:22:01 »
http://www.google.cz/forum/topic-49979/

Udělejte si obrázek sami. Skutečně bychom měli něco takového zapotřebí?
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


david.kriz

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #1 kdy: 08. 06. 2010, 21:43:57 »
http://www.google.cz/forum/topic-49979/

Udělejte si obrázek sami. Skutečně bychom měli něco takového zapotřebí?

po tom cos tam splodil bych tě hnal taky! fakt nevim esi pils teď večer nebo máš schízu, ale dojít někam, založit vlákno v jehož úvodu napíšeš to cos napsal a pak to dávat jako odstrašující příklad?!
Lukášu, tobě už fakt hrabe...


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #2 kdy: 08. 06. 2010, 22:02:32 »
Davide, ale chápeš to, že já autorem toho vlákna nejsem??? Navíc, jak jsem si příspěvky diskutérů pročítal, ty jsi se také pěkně předvedl. Dáváme ti na DigiZone prostor se zviditelnit a ty nám to pak takhle oplácíš. Jak se říká, pro dobrotu na žebrotu... :-[
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Pavel Moravec

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #3 kdy: 08. 06. 2010, 22:04:28 »
po tom cos tam splodil bych tě hnal taky! fakt nevim esi pils teď večer nebo máš schízu, ale dojít někam, založit vlákno v jehož úvodu napíšeš to cos napsal a pak to dávat jako odstrašující příklad?!
Lukášu, tobě už fakt hrabe...
No jestli jsem to pochopil z uvodniho prispevku, tak ta reakce je, ze vlakno tam nezakladal a lidi z paraboly si obvineni o tom, ze vlakno zalozil vymysleli.

Vzhledem k tomu, ze DZ je na parabole sproste slovo a odkazy na ni nemilosrdne mazou bych se ani nedivil, kdyby to bylo dalsi kolo konkurencniho boje.


david.kriz

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #4 kdy: 08. 06. 2010, 22:10:30 »
Davide, ale chápeš to, že já autorem toho vlákna nejsem??? Navíc, jak jsem si příspěvky diskutérů pročítal, ty jsi se také pěkně předvedl. Dáváme ti na DigiZone prostor se zviditelnit a ty nám to pak takhle oplácíš. Jak se říká, pro dobrotu na žebrotu... :-[

já fakt nemám slov... tobě by prospělo se tak na rok z toho tvojeho virtuálního světa vyprostit.
A netvrď žes to nepsal, přečtu pár vět a vidím to v tom uplně jasně... to poznám na sto honů, tvůj rukopis... na to nebylo potřeba aby to tam admin psal. Ale nejsu sviňa a nebudu to tam bonzovat že, proč taky, ale jak vidím, ty máš opačný přístup. Kritizuješ parabolu a děláš minimálně to samé, spíš ještě horší...

jsi omezený, jinak bys takovouto věc nemohl napsat, že "vy mi dáváte možnost se zviditelnit"... já jsem po tom snad toužil? tak zas nezačínej tyto tvoje trapné debaty... uplně z toho čiší jak si o sobě myslíš, že bez tebe se nic nepohne.
Zajímalo by mne vyjádření pana šéfa k tomuto tvému psaní, k tomu cos teď napsal mně, atd. Už sis nadělal kolikrát problémy tímto úchylným přístupem, kolikrát bečels (obrazně) a nejsi schopen se poučit...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #5 kdy: 08. 06. 2010, 22:11:34 »
Pane Moravče, osobně mě velmi mrzí, že je mezi tímto webem a Parabolou taková nevraživost. Setkal jsem se s panem Vyleťalem na konferenci ČAEK a zprvu to bylo setkání velmi nepříjemné, ale nakonec jsme si vše vyříkali a měl jsem za to, že najedeme na vlnu spolupráce. Bohužel se tak nestalo a dva nejlepší weby v oblasti digitální televize zůstávají nadále velkými soky. Osobně mě však velmi mrzí to, že někdo se na Parabole za mě vydával a místní admin 007 se skutečně domnívá, že jde o mou osobu...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #6 kdy: 08. 06. 2010, 22:13:00 »
Davide, já to ale opravdu nepsal!!!
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


david.kriz

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #7 kdy: 08. 06. 2010, 22:18:46 »
Davide, já to ale opravdu nepsal!!!

jsou tam výrazy a styl, který nikdo jiný nepoužívá 8-)

já se nezastávám nikoho, mně je to egal, já se chci jen bavit se zajímavými lidmi na zajímavé témata, ať je to kdekoli, a něčí žabomyší války jsou mi ukradené. Ale když vidím provokaci jak prase, jako je toto... tak je mi to fakt líto.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #8 kdy: 08. 06. 2010, 22:23:10 »
Davide, tvůj názor ti pochopitelně brát nebudu. Mě také mrzí, co jsi tam napsal, ale což, to už je jedno. Hlavně, že to téma admin alespoň zamknul, když ne smazal...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


david.kriz

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #9 kdy: 08. 06. 2010, 22:24:52 »
mně to taky mrzí...
a vím že se někdy chováš uplně normálně a v pohodě, a někdy nechápu kde chodíš na to co z tebe leze...


Jaroslav Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 453
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #10 kdy: 08. 06. 2010, 22:30:14 »


jsou tam výrazy a styl, který nikdo jiný nepoužívá 8-)

já se nezastávám nikoho, mně je to egal, já se chci jen bavit se zajímavými lidmi na zajímavé témata, ať je to kdekoli, a něčí žabomyší války jsou mi ukradené. Ale když vidím provokaci jak prase, jako je toto... tak je mi to fakt líto.

Taky dělám admina na jednom z největších chatu a pokeců v čr, také hodně porovnávám styl psaní a pak kouknu na info jako jsou IP a spojené nicky atd.  Tím chci říct, že se často pletu.   Ten kdo si opravdu na někoho chce hrát, tak to jde a né že né.

Jinak sem to popravdě nezkoumal, takovéhle trápení je zbytečné, takže Lukáši Poláku můžu jen poradit aby ste to bral z humorem.

Ještě dodám, že více chodím sem na digizone, ale když potřebuji vědět něco o satelitech, tak to má parabola dle mě přehlednější, takže tam taky chodím. :-)

Btw: Jak tam ten admin psal, že nejsou jako na digizone, aby mazali atd, tak to je vidět, že je to jen hlupák co si hraje na důležitého a mocného dle něho nejlepšího serveru na tuto témetiku.  ;D
« Poslední změna: 08. 06. 2010, 22:33:32 od Jaroslav Novák »
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink


david.kriz

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #11 kdy: 08. 06. 2010, 22:36:36 »
kéž by si Lukáš nehrál na něco podobného ;)
btw Lukášu nepřijde ti trapné už jen to, že na to vůbec takto upozorňuješ?


Stranik

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #12 kdy: 08. 06. 2010, 22:40:10 »
Davide, no to jsi teda velkej frajér, když z písma od klávesnice poznáš, kdo to napsal ...  :D

Jinak mimochodem, ty jsi taky pěknej rejpala ... možná to na sobě ani nevidíš. Okolí to ovšem vidí moc dobře.  ;)


Petr 1207

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Sat + DVB-T - idealní
    • Zobrazit profil
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #13 kdy: 08. 06. 2010, 22:45:21 »
já chodim na oba weby ale občas to co předvádi na parabole ta arogance adminu konkretně 007 tak to je něco úžasneho /my tady vlakna nemažeme, to je cenzura - my je jen zamykáme to není cenzura/  8)
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném

(Paul-Louis Courier)


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #14 kdy: 08. 06. 2010, 22:52:05 »
Pokud jsme někdy někomu smazali diskusní vlákno, tak to sem napište. Nemáme s kritikou do vlastních řad problém.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/