Autor Téma: Media Vision dělá kontraproduktivní kampaň  (Přečteno 13060 krát)

David Rácz

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 34
    • ICQ komunikátor - 386244949
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Media Vision dělá kontraproduktivní kampaň
« kdy: 27. 05. 2010, 10:02:19 »
Možná jste také ze svého okolí zaregistrovali, že Media Vision alias CS Link ze svého call centra z Hradce Králové obvolává své letité abonenty a nabízí jim pořízení druhé další karty za zvýhodněné ceny - ze dvou tisíc sleva na čtrnáct set!! Prosím tímto manažera z výše jmenované společnosti, aby tuto kampaň ještě přehodnotil, protože jsou lidé z těch neustálých telefonických nabídek totálně v hajzlu!!! Není dne, aby za mnou do obchodu nepřišel nějaký stařeček či babička, která vůbec nepochopila co jí paní z Media Vision nabízela. Už jsem měl v obchodě dva skoro plačící lidi, kteří jim na ten "špek" skočili a do telefonu operátorce kývli na novou kartu. Abonenti se mylně domnívali, že se jedná o nějaký bonus či zvýšení programové nabídky. Když jsem jim v obchodě musel říci, že koupili další kartu, byť o pár stovek levnější, která jim je úplně k ničemu, poněvadž ani neuvažují o dalším sat.přijímači - byli dost zklamáni. Operátorky Media Vision asi neprošli školením či co, ale lidé jejich nabídkám do telefonu nerozumí - často se jedná o důchodce. Prosím Media Vision - ukončete tuto telefonní akci, protože jinak vám ti abonenti utečou ke konkurenci.
satelit 19,2 + 23,5 - Skylink, Comag SL100HD/PVR
terestrial - DVB-T Krašov
LCD TV Panasonic Viera 32"HD Ready 100Hz
favorit.channels - Histrory HD, HBO HD, Discovery, Nat.Geographic, Viasaty, ČT24, ČT2, Leo TV

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Adolf Polulin

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 46
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Media Vision dělá kontraproduktivní kampaň
« Odpověď #1 kdy: 27. 05. 2010, 10:21:07 »
Když něčemu nerozumím, tak na to nemůžu přece kývnout. A jestli ano, tak jsem hloupý. A za hloupost se platí.


David Rácz

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 34
    • ICQ komunikátor - 386244949
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Media Vision dělá kontraproduktivní kampaň
« Odpověď #2 kdy: 27. 05. 2010, 10:45:48 »
Ano - souhlas. Ale v případě důchodců toto nefunguje. Oni jsou spíše naivní. Hlavně - co jsem pochopil z dotazů těchto poškozených lidí - operátorky jim prý tvrdili, že budou mít všechny placené programy už nastálo bezplacení a podobné nesmysly!! Čili je to opravdu jen o kontrole té dané operátorky, co věší abonentům bulíky na nosy!! Zdá se, že je Media Vision díky krizi nucena dělat i takovéto nepopulární kroky, ale čeho je moc, toho je příliš! Před minutou jsem tu měl stařečka se stejným problémem - proboha co tam v tom CS linku dělají??
satelit 19,2 + 23,5 - Skylink, Comag SL100HD/PVR
terestrial - DVB-T Krašov
LCD TV Panasonic Viera 32"HD Ready 100Hz
favorit.channels - Histrory HD, HBO HD, Discovery, Nat.Geographic, Viasaty, ČT24, ČT2, Leo TV


Jean Valjean

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Media Vision dělá kontraproduktivní kampaň
« Odpověď #3 kdy: 27. 05. 2010, 15:36:16 »
Problém je už v tom, že do registračního formuláře někdo uvádí svoje pravé telefonní číslo, místo aby si tam něco vymyslel...
Na odbornou práci mají být odborníci (J. Werich, pohádka "Byl jednou jeden král")


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
Re: Media Vision dělá kontraproduktivní kampaň
« Odpověď #4 kdy: 27. 05. 2010, 16:28:18 »
Volali mi jednou, slušně, ale nekompromisně jsem je odkázal do patřičných mezí, a je klid...  :D
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Pavel-original

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 242
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Media Vision dělá kontraproduktivní kampaň
« Odpověď #5 kdy: 27. 05. 2010, 22:46:51 »
Vůbec bych se nedivil, kdyby to byl záměr...


Delta 1

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Media Vision dělá kontraproduktivní kampaň
« Odpověď #6 kdy: 28. 05. 2010, 08:38:09 »
Ano - souhlas. Ale v případě důchodců toto nefunguje. Oni jsou spíše naivní. Hlavně - co jsem pochopil z dotazů těchto poškozených lidí - operátorky jim prý tvrdili, že budou mít všechny placené programy už nastálo bezplacení a podobné nesmysly!! Čili je to opravdu jen o kontrole té dané operátorky, co věší abonentům bulíky na nosy!! Zdá se, že je Media Vision díky krizi nucena dělat i takovéto nepopulární kroky, ale čeho je moc, toho je příliš! Před minutou jsem tu měl stařečka se stejným problémem - proboha co tam v tom CS linku dělají??
S CS linkem jsem se snažil jednat ohledně omezení telemarketingu,neboť zákazníky otravují třebas celý týden a to i o víkendech!Nejde jen o karty,ale také o předplatné,kde operátorky mlží a říkají jen polopravdy! :'( Avšak bez úspěchu! >:( Jediné co ti mohu doporučit -vymaž tel.číslo na zákazníka a zadej tam nesmyslné devíti místné číslo a pak je klid!!! Pokud bude CS link něco chtít,tak ať to hezky dá do obálky a rozešle!Každý si to v klidu zhodnotí !


Zip Zip

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 92
  • Dělám to, čemu rozumím, čemu nerozumím, nedělám.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Media Vision dělá kontraproduktivní kampaň
« Odpověď #7 kdy: 28. 05. 2010, 12:12:39 »
Také zastávám stejný názor, že jejich telemarketing ke kontraproduktivní a hlavně otravný.


Julda Fulda

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 41
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Media Vision dělá kontraproduktivní kampaň
« Odpověď #8 kdy: 29. 05. 2010, 11:29:16 »
Jako telemarketing každé firmy. A o nic lepší není ani ťukání na obrazovku a sdělování, že analogové vysílání končí, s následným lhaním o tom, že někdo poskytuje programy bez poplatku...