Autor Téma: Změna vysílání Barrandov TV  (Přečteno 18702 krát)

tako50

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 534
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Změna vysílání Barrandov TV
« Odpověď #30 kdy: 27. 06. 2013, 09:58:17 »
No barrandov s infotextem se už neměl znovu naladit,o tom měli informovat předem při vysílání,že dojde ke změně.Automaticky to zvládne asi jen málo přístrojů,když je ve všem takový guláš.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Změna vysílání Barrandov TV
« Odpověď #31 kdy: 27. 06. 2013, 10:09:44 »
Vysílání infotextu je naprosto v pořádku, protože spousta lidí o změně nevěděla. Co je naopak chyba je to, že Barrandov ne zcela dobře informoval o této změně, protože hodně lidí si myslelo, že se jich to týká i u satelitního vysílání a zbytečně se pokoušeli něco přeladit.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Milan Pantůček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 129
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Změna vysílání Barrandov TV
« Odpověď #32 kdy: 27. 06. 2013, 18:56:15 »
TV Grundig se musí přeladit (naladí se dvě pozice Barrandova, jedna s infotextem o nutném přeladění). STB Evolve a PC karty Technisat AirStar se přeladit nemusí.
Záleží zřejmě na tom, které identifikátory streamu si příslušný SW ukládá u naladěných programových pozic.
Z ohlasů od známých vím, že u někoho to přestalo fungovat až ve středu kolem poledne. Nicméně výše uvedený STB a PC karty fungují bez přeladění.


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:Změna vysílání Barrandov TV
« Odpověď #33 kdy: 28. 06. 2013, 09:49:43 »
Já jsem měl (kromě optimální varianty, jak popisuješ ty) takovou představu: úplný zánik původního programu a "čisté" přidání nového programu. Moderní televizory obě akce zvládnou dost automaticky, v horším případě je přidaný program až na konci seznamu. ...
Je fakt, ze v E-booku je takovy postup popsan - automaticke odmazani programu ze seznamu, pokud neni pritomen v SDT a nasledne automaticke priadani noveho programu do "der" po odmazanych programech. Ale v praxi jsem nikdy takove chovani TV/STB nevidel.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Změna vysílání Barrandov TV
« Odpověď #34 kdy: 28. 06. 2013, 09:58:34 »
Je fakt, ze v E-booku je takovy postup popsan - automaticke odmazani programu ze seznamu, pokud neni pritomen v SDT a nasledne automaticke priadani noveho programu do "der" po odmazanych programech. Ale v praxi jsem nikdy takove chovani TV/STB nevidel.
V DVB-C mi tohle dělá Samsung B550, předpokládám, že v DVB-T by se choval stejně.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ondřej Honeger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Změna vysílání Barrandov TV
« Odpověď #35 kdy: 29. 06. 2013, 22:08:24 »
Kéž by spustili na slovensku něco jako v česku barrandov,co se vůbec stalo s Madam TV?
« Poslední změna: 29. 06. 2013, 22:11:04 od Ondřej Honeger »