Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - spyko

Stran: 1 [2] 3 4 ... 39
16
Televizory / Re:Jaký televizor?
« kdy: 17. 05. 2013, 23:26:48 »
To je stejně neřešitelné dilema,které je už hodně dlouhé a má mnoho příčin/lcd-plazma/,pravdou je ,že plazma asi skončí,sám jsem zvědavý na nové technologie/oled ap./,ale pokud to půjde plazmu nezatratím,nemám důvod !

17
Televizory / Re:Jaký televizor?
« kdy: 17. 05. 2013, 21:37:10 »
Pane Kulhánek mluvíme o celkové spotřebě,tedy při stejné uhlopříčce výrobci udavají o 70-100w rozdílu u HDready,oni lžou?Mám hd ready-px80,obraz je opravdu v pohodě na sd,při hd se ještě zlepší,ale není to takový vývar jako full,pro mne furt lepší než led lcd.Spotřebu neřeším, do full plazmy brzy půjdu,px80 už má skoro 5 let,znovu panasonic !!! 8)

18
Vyborně,co nejdřív vyzkouším,díky !

19
Připojení ant.má,místo -možná balkon-jihovýchod až jihozápad/Havířov/,nejde mi přímo o jednotlivou stanici,jaké musí mít minim.rozměry,mám tam zatím tu příšeru co k věžím dávají/obalená smyčka drátu/,děkuji. 8)

20
Pánové znalci,dala by se nějaká mini hb9cv připojit k věži v bytě ?Děkuji !

21
Jen tak-kdyby nebylo prudičů a spasitelů,tak dneska ještě skáčeš po stromech,nebo by si seděl někde v lágru,Enik má recht,rozdíl v oblbování,vymyvání mozků,lhani přes obrazovku se nezměnilo,nejvíc mě to štve na ČT-vyváženost tohoto media šla už dávno do kopru,pak se nedivme zmanipulovaným bezmozkům,že mají tyhle názory!Nemusí to být komunisti,kdo z nás udělá bezmozky,příklady táhnou !!!

22
Jak je to s potápějící lodí? Na pozemcích dědy dnes stojí super hotel Velké Karlovice,děda kulak,otec ptp!Pořad jsem viděl z poloviny,ale dávám oběma stranám stejně-tunely,které si sami odběr.zaplatíme,zbaběle utíkat-kam ,jinde to jako je jiné,Evropa jde do kytek,Amerika jak by smet,do BRAZILIE,!!!

23
Karlos:Komouši řvou nejvíc/hlavně ti sprofanovaní/,viz tvůj příspěvek,nejsem sice radoby odbojář 4.tého sledu,ale užili jsme si s rodiči dost,tak zavři hubu,když nic nevíš !!

24
Přestaňte řvát a zamyslete se sami nad sebou,necháte se houpat jak malý děti,lobisti jsou v obou stranách,jednomu to holt vyšlo,druhému zatím ne,ČT-nevěřím už ani opačný názor-vše je dobře zaplaceno,naše media-fraška,myslete vlastními mozky!!!

25
UPC Direct / Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« kdy: 04. 05. 2013, 12:47:40 »
Nobody,máš recht,líná huba-holý neštěstí ! ;D

26
Skylink / Re:Konečně dobrá zpráva pro příznivce Skylinku
« kdy: 18. 04. 2013, 17:00:38 »
Sám jsem zvědav kolik na to skylink nachytá lidí,ten kdo se aspoň minimálně vyzná-učitě do toho nepůjde,budou to pokusní králici,na kterých se irdeto spolu se skylinkem vyřádí,s uni čteč.si to nemůžou dovolit,neb všichni by ihned zdrhli,tihle králíčci nebudou mít jak,jinak by investice vyletěla oknem! >:(

27
NNK hd má lepší nabídku ! 8)

28
Jo tak to je demo/sem slepej/,není to náhodou tak,že to skylink odbourává!

29
Vysvětlit ne,ale mohu se domnívat,žeto byla stará karta a někdo ji vyměnil,ja jsem dnes měnil cslink za ICE,zapisy na kartách v zakaznické zoně vypadají jinak včetně popisek !Zkus na ni refreš !

30
Ne ,párovaná není,schválně jsem tam vyslal mail,M7 prostě nechci-jsou tam nějaká rizika,pokud bude klid a přestanou s i tím rozdělením na slov. a české tak i ta ICE půjde,o usporu mi nešlo,neb tu 2 ICE jsem koupil před příchodem M7,teď visí za blokerem na pokusy,přeflešoval jsem aligátora na klon !

Stran: 1 [2] 3 4 ... 39