Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - spyko

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 39
31
M7mi poslali zdarma,jenže ja radši koupil ICE za 600 ,vyměním za cslink,M7 daruji v rodině,i tak mám 2x ICE za 600,neb první jsem vyfasoval za  starou skylink modrou,když mě budou trávit,pujdou do oběhu všechny !! >:(

32
Očem to meleš,co mají imperialisti s HD,starší material stejně potřebuje přepočet,víc jak 50% lidí nemá HDtv,tak proč vyhazovat prachy za hd/taky bych chtěl hd,aspoň na sat.,ale chápu,že zatím nemá cenu pro 2-5% vysílat hd/,kapišto !!! :(

33
Řekněte mi upřimně co to máte za tv,mám sat i dvb-t,kde prakticky nevídím rozdíl v obraze,ale hrůza jakou tu popisujete to určitě není,jste jen rozmazlení a vymýšlíte ptákoviny! 8)/panas.42px80/

34
Než diskutovat,tak radši bonzovat ?Co my jsme to za národ,minimum ironie a hnet bonz,taková atmosféra nebyla ani za totáče !

35
Mrkni na skytex blackbox - 2 x vyměnitelný tuner včetně dvb-c,teď jenom sehnat firmu ,která to pošle s oběma tunery-je to původně sat,ale má to i CI !RECENZE ZDE !

36
ok,nepraktikuji,proto neznám,omlouvám se,protokol to tedy přenáší již odkodované/?/,v tom případě se žádné paragrafy už nechytají!

37
p.Bukovan,ten pán za kartu platí,nenarušuje žádná práva,po bytě chce rozvádět odkodovaný program,z řádně placené karty,neumožňuje a nerozvádí program pro cizí osoby,nebo mi chcete říct,že manželka nemá právo se dívat vedle v pokoji na televizi,ano -tyhle nápady už tu byly EU je smetla,jako neopodstatněné,to byl jeden z Glisnikových nápadů,aby mohl prodat co nejvíc karet,nepoužil bych dreambox 500-je to jen dvb-s,tedy bez HD,/Dreambox 7020hd,800hd,8000hd,HDbox 9200,9300,VU+,SOLO2,DUO, ULTIMO,AP./ !!! 8)/CARDSHARING- JE ÚPLNĚ NĚCO JINÉHO ,JAK DOMÁCÍ SDÍLENI !!!

38
Stahování a sdílení pro vlastní potřebu není trestné !/lupa.cz,pirat.strana./paragrafy teď hledat nebudu,to si jen p.Glisnik upravuje k obrazu svému a pro svého chlebodárce,protože vývar s karet ,které už jsme 2x zaplatili/rýsuje se třetí/se mu zdá malý! Howg ! >:(

39
Těch přístrojů je hodně,prakticky všechny co umí linux,sdílení jedné karty pro vlastní potřebu není trestné,ale např.skylink proti tomu brojí/zatim bez většího uspěchu/,doporučuji specializovaná fora např AB,sám zatím nemám zkušenosti,ale neříkám niky ! 8)

40
Pravda ,od volby noe jen čistě,ale ktv bylo bez videa 3dni nazad skoro půl dne,59 mi pálí na plné pecky ! ;D

41
59K občas vypadne,minule nešlo video skoro půl dne,noe 24h,klid -je to jen region,stejně vše 20x opakuji ! 8)

42
Zkusím,ale vydržte ,v tom mrazu se mi nechce ani na ten balkon,už jsem měl mít dávno namontován motor na satu,jsem strašně línej,stejně ty poláky musím předělat,špatné uchycení,při silném větru se celá ant.hýbe ! 8)

43
Jestli to je Křížava nevím,ale 52k jsem naladil s zesilovačem,ale na tu antenu teď jedu Skrzyczne,v Havířově-jenže mám k tomu taky podmínky,5pat. a přímý výhled,už jsem to dlouho nezkoušel !

44
P. BÁRTA,trochu logiky-pols.hranice s náma je 2 nejdelší,řeč-druhá nejsrozumitelnější,v příhraničí je to velká výhoda,protože německy se mnoha lidem neoplatí rozumět/víc anglicky/,výchází z toho ten velký zájem,není na tom nic zlého !

45
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T v Polsku.
« kdy: 22. 03. 2013, 18:07:32 »
Pane Komenski,nikdo z amaterů by si nedovolil zpochybnit vaši pravdu,o profesionalitě ani nemluvím,ale berete nám tu radost,že se nám něco podařilo,vím ,že to příšerstvo doma zbastlené není košér,ale prosím o trochu tolerance,do řemesla vám určitě nikdo nepoleze,děkuji !!! :D

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 39