Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - gio

Stran: [1]
1

Otázka byla na rady a tipy, kterou ze 2 televizí.  Má názor je, že  co do kvality obrazu jsou rozdíly zanedbatelné a hlavně individuální, ale co do ovládání a chování TV jsou rozdíly mezi značkami propastné. Pro někoho to můlže být důležité, pro někoho ne.

Tím chováním a ovládáním máte na mysli to roztahování obrazu, které popisujete? Nebo ještě něco jiného? Všechny poznatky uvítám.

2
Pročítám všechno a zatím jsem pořád na vážkách asi stejně jako vy :) Vzal jsem si k finálnímu srovnání ještě pár dalších a to

http://www.mall.cz/led-televize-uhlopricka-80-93-cm/lg-32ls570s

společně s Philipskou, o které píše kousek výš Karlos68.

LG je jednoznačně nejvybavenější, ale mám docela obavy o kvalitu obrazu a zvuku, sice to může být typ od typu jiné, ale zkušenost mi říká, že kvalitativně LG trochu pokulhává.

Zatím vede Samsung a nejspíše si ho ve finále i objednám. Bude to právě ta zlatá střední cesta. A věřím, že kvalitativně to nebude zase tak hrozné. Navíc naši mají právě Samsunga, kterého v té době pořídili skoro za 30 000 a byla to největší střela té doby, vydržel dlouho a chod byl bezproblémový. K tomu by měl být internet docela volný, s podporou flash, prohlížečem, skypem atd.

Philipska flash nepodporuje a obecně se s tím internetem zatím pere, podle informací co jsem sesbíral na netu.

Jediné co mi pořád vrtá hlavou je, že Samsung nemá podle všeho zdířku na propojení s kompem a má 100Hz, zatím co LG a vylepšený Philips mají 200Hz

3
Zdravím pánové,

jak tak dumám nad vánočními dárky a jsem pomalu s rozumem v koncích napadlo mě, že rodičům pořídím novou televizi. Ovšem to jsem ještě netušil, že největší přemýšlení mě ještě čeká.

Po přečtení několika článků tady na webu, prošmejdění různých e-shopů a portálů jsem se tak nějak probil k stávajícím (netvrdím, že konečným) dvěma finalistům a rád bych znal váš názor.

Rozhoduji se mezi

http://led-televize.heureka.cz/samsung-ue32eh5300/specifikace/

a

http://led-televize.heureka.cz/philips-32pfl3517h/specifikace/

Pro Samsunga hovoří internet a vše s ním spojené, na druhou stranu rodičům táhne na 50 a nejsem si jistý, do jaké míry by ovládání zvládli. Čím si ale rozhodně jistý jsem, že bych tím především otci udělal radost, potrpí si na technické vymoženosti, i když jim prd rozumí a ve finále je nevyužívá, nebo jen minimálně. Co mě odrazuje je zdejší recenze na kvalitu obrazu, frekvence 50hz a jak už jsem psal pravděpodobně složité ovládání.


Philips mě zaujal kombinací full hd + 100hz a obecnými recenzemi, že po obrazové stránce je na tom Philips skvěle, i když konkrétně o tomto modelu jsem se toho moc nedočetl co se kvality obrazu týče. Taky pořád tak nějak nevím, jestli v sobě tenhle chlapík skrývá přímé připojení na youtube nebo ne.?.

Prosím o rady a tipy, pokud možno co nejdříve :) Pokud by vás napadla konkurence pro tyto dvě televize, určitě si o ní rád poslechnu, ale rád bych se pohyboval v cenové hladině +- 8000Kč, úhlopříčce cca 80cm a motal se okolo solidních značek, přece jen se jedná o dárek a nerad bych vypadal, že jsem je odbyl nějakým šméčkem, byť třeba bude skvěle vybavené.

Díky
Gio


EDIT: Teď nacházím zdroje podle kterých má Samsung taky 100hz frekvenci a Philips taktéž podporuje Wi-fi (jen nemá prohlížeč) tím pádem je to ještě větší španělská vesnice, ovšem otázkou je jestli ty údaje jsou pravdivé.

http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=10D140

Stran: [1]