Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - gio

Stran: [1]
1
Zdravím pánové,

jak tak dumám nad vánočními dárky a jsem pomalu s rozumem v koncích napadlo mě, že rodičům pořídím novou televizi. Ovšem to jsem ještě netušil, že největší přemýšlení mě ještě čeká.

Po přečtení několika článků tady na webu, prošmejdění různých e-shopů a portálů jsem se tak nějak probil k stávajícím (netvrdím, že konečným) dvěma finalistům a rád bych znal váš názor.

Rozhoduji se mezi

http://led-televize.heureka.cz/samsung-ue32eh5300/specifikace/

a

http://led-televize.heureka.cz/philips-32pfl3517h/specifikace/

Pro Samsunga hovoří internet a vše s ním spojené, na druhou stranu rodičům táhne na 50 a nejsem si jistý, do jaké míry by ovládání zvládli. Čím si ale rozhodně jistý jsem, že bych tím především otci udělal radost, potrpí si na technické vymoženosti, i když jim prd rozumí a ve finále je nevyužívá, nebo jen minimálně. Co mě odrazuje je zdejší recenze na kvalitu obrazu, frekvence 50hz a jak už jsem psal pravděpodobně složité ovládání.


Philips mě zaujal kombinací full hd + 100hz a obecnými recenzemi, že po obrazové stránce je na tom Philips skvěle, i když konkrétně o tomto modelu jsem se toho moc nedočetl co se kvality obrazu týče. Taky pořád tak nějak nevím, jestli v sobě tenhle chlapík skrývá přímé připojení na youtube nebo ne.?.

Prosím o rady a tipy, pokud možno co nejdříve :) Pokud by vás napadla konkurence pro tyto dvě televize, určitě si o ní rád poslechnu, ale rád bych se pohyboval v cenové hladině +- 8000Kč, úhlopříčce cca 80cm a motal se okolo solidních značek, přece jen se jedná o dárek a nerad bych vypadal, že jsem je odbyl nějakým šméčkem, byť třeba bude skvěle vybavené.

Díky
Gio


EDIT: Teď nacházím zdroje podle kterých má Samsung taky 100hz frekvenci a Philips taktéž podporuje Wi-fi (jen nemá prohlížeč) tím pádem je to ještě větší španělská vesnice, ovšem otázkou je jestli ty údaje jsou pravdivé.

http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=10D140

Stran: [1]