Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - petrkl

Stran: 1 [2]
16
Set-top-boxy / viera connect market
« kdy: 18. 01. 2013, 14:39:47 »
Zdravím, nevíte prosím někdo jak se přihlásit do viera connect market? Je to asi pomocí nějakého účtu, ale jak ho zřídit? Přístroj nemá bohužel české menu a instalované nápovědy v cizích jazycích jsou nekonečně mnohostránkové a nejsem schopen z nich něco nastudovat. Proto, pokud již někdo toto realizoval, příp. má toto v přístroji s českým menu prosím o pomoc.

17
Televizory / Re:Nákup nové TV
« kdy: 09. 01. 2013, 23:18:36 »
Jen se zeptám na co potřebuješ dostatek HDMI konektorů?

18
Stále mám pro tebe schovaný ten film, ale nevím jestli ho mám vypálit na blu-ray, nevyjádřil si se jak to bude s placením, skutečně nebudu posílat blu-ray disk zdarma. Napiš, jestli ho mohu smazat, nebo ho chceš. Je nahrán ze satelitu v plném datovém toku na HDD, odkodován a rekordér ho vypálí v max. kvalitě na bluray disk.

19
Ano, mám pouze jednu kartu a sleduji jiný kodovaný program i když další kodovaný nahrávám. Vše se dá nastavit. Takže: když nastavím priroritu dekodování pro nahrávku, tak už to další sledovat neumí, další varianta je "auto" což použije dekodování nahrávky pokud druhý tuner nepoužívá kartu, jinak nahraje zakodovaně, a nebo tvrdé nahrávání v zakodovaném formátu, kdy dekodování proběhne až po vypnutí přijímače. Funguje to dokonale, obraz špičkový, navím umožňuje originální datový tok, nebo 5 různých komprimací v HD a dalších 5 různých komprimací v SD. Důležité je, že neexistuje jakékoliv zamrzání, sekání se atd. Umí spoustu dalších vychytávek, jako 1,3x zrychlené přehrávání beze změny výšky hlasu a tónů, tak můžeš zrychleně zhlédnout pořad, vrácení se ve sledovaném programu 1,5 hod zpět aniž by člověk cokoliv předtím nastavoval atd., atd. Max. spokojenost. A cena se mi nezdá nějak vysoká, dříve jsem kupoval videa za 3-násobek ceny tohoto přístroje!

20
Před 3 lety jsem pořídil Topfield 7710 se zabudovaným diskem 750 Gb - pokud fungoval bylo to super, ale dost často zamrzal atd. Letos odešel definitivně, tak jsem se rozhodl koupit něco pořádného značkového a pořídil jsem Panasonic DMR BST 820 a bomba všechno funguje jak má, nevím co je to zasekávání atd. Prostě to funguje. Jen to nemá české menu, protože Panasonic nás nepovažuje asi za dost gramotné, aby tento přístroj uvedl i na náš trh.

21
Co to tak nahrát na blu-ray disk na rekordéru? Solidní kvalita a bezproblémová přenositelnost.

Stran: 1 [2]