Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - petrkl

Stran: [1]
1
CS Link / cs link platit!!!
« kdy: 07. 09. 2013, 02:23:26 »
Můj případ. Vloni jsem si koupil novou kartu cs link a zaregistroval před koncem srpna, s tím, že bude na dva roky osvobozena od SP. Tato karta již byla typu Irdeto. Letos mi přišla poštou na dobírku za 349,- nová karta Skylink ICE výměna M7 a po dotazu na skylinku mi bylo sděleno, že po aktivaci musím ihned zaplatit SP, jinak karta nebude funkční. Přitom původní karta měla poplatek odložený až do srpna 2014. Přijde Vám to normální? Má někdo stejný problém? Jde si někde stěžovat? (kromě na nádraží). Díky

2
Set-top-boxy / viera connect market
« kdy: 18. 01. 2013, 14:39:47 »
Zdravím, nevíte prosím někdo jak se přihlásit do viera connect market? Je to asi pomocí nějakého účtu, ale jak ho zřídit? Přístroj nemá bohužel české menu a instalované nápovědy v cizích jazycích jsou nekonečně mnohostránkové a nejsem schopen z nich něco nastudovat. Proto, pokud již někdo toto realizoval, příp. má toto v přístroji s českým menu prosím o pomoc.

Stran: [1]