Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - petrkl

Stran: [1] 2
1
Televize ve vysokém rozlišení (HDTV) / Re:OLED vs. UHD
« kdy: 19. 04. 2015, 08:47:46 »
V budoucnu mě též čeká podobné rozhodnutí, v bytě mám dvě plasmy fullHD od Panasonicu a ty současné LCD mi připadají jako omalovánky, navíc sestra má Panasonic TX-P60ZT65 a teprve u této úhlopříčky mně přijde smysluplné zvyšovat rozlišení, u menší při standardní pozorovací vzdálenosti cca 3 m mně stačí fullHD. Takže pro mě UHD ano, ale tak od 65" výše, ale nevím jaká technologie.

2
Televizory / Re:Úprava záznamu
« kdy: 30. 05. 2014, 23:15:55 »
Mám už asi 3 roky bluray rekordér Panasonic a nahrání, odkódování, vystřižení reklamy a vypálení ať už na DVD, nebo v HD na bluray je jednoduché pro kohokoliv. Po vypálení funguje na všech přehrávačích.

3
Analogový rozhlas / Re:Zesilovač na VKV(FM)
« kdy: 07. 04. 2014, 22:37:30 »
Co to znamená protažené ráhno dozadu od direktoru? Reflektor je samozřejmě vzadu a anténa přijímá od direktorů,tzn. je nasměrována správně. Mám již od cca roku 1985 nainstalovánu Hirschmann 14-ti prvkovou s prostorově uspořádanými direktory s předzesilovačem s dvoubázovým Fetem (tuším BF 981) na čtyřpodlažním paneláku na 8 m trubce s rotátorem Hirschman a dodnes stále funguje. Přijímače se mezitím několikrát vyměnily, ale anténa pořád stejná. Dříve rušení od vojáků, dnes i přes nárůst počtu vysílačů bez rušení i s předzesilovačem. Takže bych od předzesilovače tak nezrazoval. Jo a kabel mám 25 m - původní!

5
Televizory / Re:Hlučné ventilátory v plazmách Panasonic
« kdy: 27. 01. 2014, 00:08:29 »
Reaguji na dvoutuner. Mám blu ray rekordér Panasonic 820 - 2 x sat. tuner a nahrávání zcela bez problémů. Vložena pouze jedna karta a mohu nahrávat jeden a druhý sledovat, i nahrávat dva různé a k tomu další nahraný sledovat, nahrávat jeden a druhý sledovat opožděně. Nahrává to v neodkodované formě a odkodovává po vypnutí přístroje. Pouze mu na to musíte dát dost času. Je možno dopředu vybrat též z asi 10 komprimací, přičemž nejdříve se film nahraje v orig. dat. toku, pak se v dalším kroku odkoduje a nakonec přepočítá do nižšího toku. Pokud je nahráno více pořadů denně, tak má přednost odkodování všech a následně se teprve snižuje dat. tok. Sledovat se dá v kterémkoliv stavu. Nechápu proč to stejně neudělali v TV. Je to stejný výrobce!

6
Promiň, ale už jsem Ti jednou nahrával "městem chodí mikuláš"?, sušil jsem to tady dlouho na HDD a ty ses nevyjádřil, zda to chceš na bluray vypálit. Tak už se tím nezabývám a nahrávám si to co potřebuji pro sebe a vypálím si podle toho kde to chci přehrávat. Do auta mi stačí DVD i když to potom rekordéru trvá delší dobu něž to přepočítá do standardního rozlišení, než když to vypálím na bluray v HD ze stejného záznamu na HDD.

7
Jedná se o Panasonic DMR-BST820, který má dva satelitní tunery, ale existuje i verze BCT820 s tunery kabelovými. Bohužel přístroje nejsou určeny pro český trh a proto nemají české menu. Proto já nedokážu využít všechny jeho možnosti, ale mám jej již 2 roky a zatím neměl jediné zaškobrtnutí, prostě super. Umí nahrávat libovolné 2 programy současně, zároveň 3 nahraný sledovat, do jakékoliv tv přivede Hbb atd. Umí jednoduše vystříhat reklamy a vypálit na cokoliv. Prohlédněte si na Panasonic.at nebo .de

8
Můj přijímač dokáže vypálit HD záznam na Bluray i na DVD i v HD rozlišení.

9
CS Link / Re:cs link platit!!!
« kdy: 12. 09. 2013, 21:54:12 »
V tu dobu Skylink primu HD neměl, SP mám dle internentu platit až od září 2014, ale po výměně karty M7 okamžitě - sprosté! Odklad platil i pro kartu Irdeto zaktivivanou do konce srpna 2012.

10
CS Link / Re:cs link platit!!!
« kdy: 07. 09. 2013, 23:42:41 »
Měla primu HD.

11
CS Link / cs link platit!!!
« kdy: 07. 09. 2013, 02:23:26 »
Můj případ. Vloni jsem si koupil novou kartu cs link a zaregistroval před koncem srpna, s tím, že bude na dva roky osvobozena od SP. Tato karta již byla typu Irdeto. Letos mi přišla poštou na dobírku za 349,- nová karta Skylink ICE výměna M7 a po dotazu na skylinku mi bylo sděleno, že po aktivaci musím ihned zaplatit SP, jinak karta nebude funkční. Přitom původní karta měla poplatek odložený až do srpna 2014. Přijde Vám to normální? Má někdo stejný problém? Jde si někde stěžovat? (kromě na nádraží). Díky

12
Zdravím. Po návratu z dovolené jsem po náhodném spuštění Hbb koukal jak puk. Obrovský archiv ČT a ve slušné kvalitě z internetu. Bravo tleskám. Přijímám na Panasonic DMR-BCT820EG naprosto bez problémů jako u tohoto přístroje vše.
Zmínka o vysílání 4k bomba, asi ještě počkám s koupí velké TV. Doufám, že bude též v plazmě od Panasonicu.

13
Set-top-boxy / Re:viera connect market
« kdy: 21. 01. 2013, 21:13:06 »
Díky, vše již funguje. Jen nechápu, proč musím vytvářet nějaký zvláštní účet, abych mohl sledovat něco, co je zdarma.

14
Set-top-boxy / Re:viera connect market
« kdy: 19. 01. 2013, 11:40:44 »
Jedná se o bluray rekordér, a mám ho samozřejmě připojen přes integrované Wifi. Vše funguje, včetně Hbb, jen do nabídky Viera connect je třeba zařadit další adresy, které jsou nabízeny v marketu, ale jak jsem již psal požaduje to po mně nějaký účet, který neumím zřídit. Proto se ptám, jestli toto už někdo dělal. Díky za odpovědi.

15
Televizory / Re:Nákup nové TV
« kdy: 18. 01. 2013, 15:02:47 »
Na jedné plazmě mám 3 a na druhé 4 u obou využívám pouze 1. Z kamery vyndám kartu a strčím do TV rovnou. Jedna má integrovaný sat. tuner, připojen je pouze bluray přehrávač, ke druhé mám do jednoho HDMI připojen bluray rekordér s HDD s vestavěným dvojitým sat. tunerem a nenapadá mě co bych měl ještě jiného připojit.

Stran: [1] 2