Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - milan pospisil

Stran: [1]
1
Analogové vysílání / Využití volných kmitoočtů podle EU
« kdy: 20. 09. 2010, 21:31:39 »
Telekomunikační operátoři zřejmě od roku 2013 budou moci šířit internet prostřednictvím frekvencí, které nyní slouží analogovému televiznímu vysílání. Počítá s tím návrh, který v pondělí předložila Evropská komise. Cílem je, aby všichni Evropané včetně těch z nejodlehlejších venkovských oblastí měli přístup k rychlému internetu....viz novinky

2
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / satelit pro dva
« kdy: 19. 09. 2010, 23:12:37 »
Pánové měl bych na Vás jeden dotaz. Na rodiném domě kde chci instalovat satelit,má spoluvlastník bydlící v přízemí, již jednu parabolu nainstalovanou,je to 80cm s LBN pro dvě družice.A tak se ptám zda je možné tuto parabolu použít a jen vyměnit LBN za jiný,taktéž pro dvě družice jen v provedení Twin pro dva přijímače? Funguje tohle LBN tak, že jedou oba přijímače nezávisle na sobě tak jak kdyby byly dvě paraboly nebo se to nějak navzájem ovlivnuje a má to nějaká omezení? Jeden STB je SD a druhý,ten můj bude HD,oba dva SKY Link.Jde mi o to abych nemusel mít na baráku dvě paraboly nad sebou.

3
Stereoskopické vysílání (3D televize) / 3D Tv bez brýlí
« kdy: 31. 08. 2010, 22:46:52 »
http://hnonline.sk/podniky/c1-45896240-3d-televizory-budu-bez-okuliarov-zacina-toshiba  link opraven
tak jsem zvědavý jak se tohle bude vyvíjet dál,jestli se ty drahé TV s brýlemi ztratí v propadlišti dějin?....

Stran: [1]