Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - milan pospisil

Stran: [1] 2 3 ... 6
1
Musím s tím souhlasit, je to už až neuvěřitelné co Nova celý týden předvádí, z prdu co oficiálně vědí, dokáží vykonstruovat neuvěřitelné monstrozní reportáže, hrající na psychiku slabších jedinců. Hlavně, že je čím naplnit půl hodiny bulváru. :-(

2
Myslím, že Novácká zdravice s příšerně zkresleným zvukem je bezkonkurenční a ze zprávy o nemoci Karla, začínají dělat nechutnou frašku,která lidi jen znechutí.

3
Ono je to teď hrozně moderní nenechat kameru v klidu a to trafo se musí naplno využít když už tam je a to sklo stálo takový prachy. Hold jsem už starej, nás to učili přesně opačně.

4
To víme všichni,že hudebník má úchylku na antény a nejlépe na půdě ve skříni ;D ;D ;D

5
na jihlavsku z Větrného Jeníkova je to stejné, uplné výpadky na vteřinu,kostičkování atd. Deset minut jede bez problémů a pak třeba 10x za sebou kostičky. Dělá to jen Fanda,žádný jiný program v tomto muxu to nedělá.

6
Televizní stanice a jejich program / Re:KTB
« kdy: 15. 02. 2015, 13:58:32 »
Díky za odkaz. Je zajímavé srovnat na čem jsme to kdysi dělávali a co frčí dnes. ;)

7
Televizní stanice a jejich program / Re:KTB
« kdy: 15. 02. 2015, 13:18:30 »
V 90tých letech byla většina infokanálů postavena na Amigách se SW Scala IC500,který uměl vytvářet scripty a playlisty z textových stránek, obrázků,videa a spouštět externí videoplayery. Na tu dobu to bylo jedinečné řešení. Dnes je to už hodně zastaralý systém.

8
ano přesně tak. A obávám se,že tohle přesně je ten důvod proč sem už nechodí lidé kteří tomu opravdu rozumí. Takovéto názory spolu s diskuzí několika omezenců,kteří dokáží zaplevelit svými hádkami celý tento web, to musí nutně být pod jejich úroveň to číst,natož se k tomu vyjadřovat.Zbytečně promarněný čas. Dělám správce na jednom autowebu a tam to došlo uplně stejně daleko. Lidi, kteří jsou machři ve svém oboru,utekli a když jsem s nimi mluvil osobně tak byli znechuceni reakcemi tupých lidí,rádoby odborníků, politikařením a věcmi co na ten web vůbec nepatří. Oni na to prostě nemají čas probírat se hnojem a číst celé hodiny výlevy pár jedinců.

9
pánové jede vám 50 a 42 kanál z Větrného Jeníkova?

10
 :o a k čemu může být dobrej Smíchov nebo Telka v HD ? vážně zůstává rozum stát :-\

11
Televizní stanice a jejich program / Re:kam zmizel Bakala ?
« kdy: 28. 11. 2014, 14:08:13 »
no jistěěěěě, vždyť přece máme demokraciii a bez cenzury  ;D

12
Koukám,že není nad to pokecat si sám se sebou :'(

13
Televizory / Re:Philips 46PFL4508H/12 smart tv
« kdy: 15. 10. 2014, 09:46:18 »
Ona to bude asi nějaká "speciální přidaná funkce" :P Philipsů, protože také se mi občas sám zapne a někdy i vypne i když nemám nastavený časovač. CA modul UPC mám také.

14
no HURÁÁÁ, kéž by to byla pravda

15
Samozřejmě,že již nemáme socialismus a každý majitel nebo podnikatel si může na svém webu zpoplatnit co chce a jakou částkou chce,je to jen a jen jeho věc. Vyhrožování ČOI a různými kontrolami je víc než trapné a ubohé. Je druhou otázkou co to majiteli přinese a zda unese i rizika s tímto krokem spojená...V tomto směru se mi první věta z ranního rozhovoru "Prémiový obsah musí být natolik unikátní, aby za něj lidé chtěli platit ", zdá v kontextu s tím co se tu děje, velmi komická!!!

Stran: [1] 2 3 ... 6