Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jakubicek95

Stran: [1]
1
Dobrý den, nevíte někdo, kdy TV nova nasadí do vysílání Vánoční grafiku nebo kdy tomu bylo vloni?

2
Dobrý den, bydlím v Hradci Králové a přes společnou anténu chytám signál z vysílače krásné, bohužel jenom první dva pultiplexy, 3tí multiplex, který by měl na tomto vysílači také vysílat, bohužel nejsem schopný naladit. Z toho důvodu bych se chtěl zeptat, jestl s tímto nemá někdo zkušenosti?

3
Jak jste mi v minulé diskuzi radili, nechal jsem si na střechu namontovat anténu, ale teď problém, jak připojit 3 televize na jednu anténu. Existuje na to nějaká roztrojka něco takovéhoto, akorát pro tři televize : http://www.alza.cz/hama-antenni-rozbocovac-d110106.htm

4
Dobrý den,
potřeboval bych pomoct. Mám doma celkem 4 televize, ale dvě mám zapojené na jednu anténu, na jedné tv je signál vynikající ( kvalita 95% a síla 100%), na té druhé televizi, která je dokonce blíže k anténě, tudíž k ní vede kratší koaxiální kabel je síla signálu stejná 100 %, ale kvalita se pohybuje okolo 40 %. Poškození kabelu jsem vyloučil, jelikož jsem ho vyměnil a je to pořád stejné. U antény je rozdvojka hama :http://www.alza.cz/hama-antenni-rozbocovac-d110106.htm. Ještě bych podoknul, že zmíněný problém se týká pouze multiplexu 3 a 4 ( který funguje správně jenom na televizi, co je dál od antény a to na 100% sílu i kvalitu, tudíž bych neřekl, že příjímám špatný signál) u mulitplexu 1 a 2 je signál na obou televizích výborný.


Předem děkuji za odpověď.

5
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / TV Fanda v DVB-T
« kdy: 14. 07. 2012, 20:47:32 »
Chci se zeptat, nevíte někdo, kdy by měla tv fanda vstoupit do multiplexu 3, jak jsem se dozvěděl na zmíněném serveru: http://www.seznam.cz/17208/tv-fanda-chce-vysilat-v-dvb-t-siti-3/

6
Dobrý den,
bydlím v Hradci Králové a ještě včera mi bez problému fungovaly nové programy Multiplexu 4 jako :NOVA HD, ČT1 HD, ČT4 HD, TV POHODA atd. Z toho důvodu bych se chtěl zeptat, jak je možné, že dnes už tyto programy nefungují nebo jestli se někdo neocitl v podobné situaci jako já.


Předem děkuji za odpověď.

Stran: [1]