Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jakubicek95

Stran: [1] 2 3
1
Dobrý den, nevíte někdo, kdy TV nova nasadí do vysílání Vánoční grafiku nebo kdy tomu bylo vloni?

2
To já také ne

3
S potížemi jsem dokázal chlum naladit, obraz celkem často kostičkuje, zvuk je normální . Nechápu však, jak je možné, že před týdnem než jsem odjel na dovolenou obraz nekostičkoval vůbec.

4
A kolik zhruba stojí přidání nového multiplexu ?

5
A ještě dotaz, já jsem si myslel, že když  je anténa natočená správným směrem tak se dají automaticky chytit všechny dostupné multiplexy danného vysílače. V případě že by se anténa otočila na vysílač Černá hora a Chlum, tak by jsme chytaly i multiplex 4, ale nechápu jak ho přidá a kolik by to případně stálo.

Děkuji za odpověď.

6
Dobrý den, bydlím v Hradci Králové a přes společnou anténu chytám signál z vysílače krásné, bohužel jenom první dva pultiplexy, 3tí multiplex, který by měl na tomto vysílači také vysílat, bohužel nejsem schopný naladit. Z toho důvodu bych se chtěl zeptat, jestl s tímto nemá někdo zkušenosti?

7
Jak jste mi v minulé diskuzi radili, nechal jsem si na střechu namontovat anténu, ale teď problém, jak připojit 3 televize na jednu anténu. Existuje na to nějaká roztrojka něco takovéhoto, akorát pro tři televize : http://www.alza.cz/hama-antenni-rozbocovac-d110106.htm

8
Dobrý den, děkuji za radu, zkusil jsem zesilovač vypnout a je to pořád stejné.

9
Ještě by jsem měl jednu otázku: jak moc se dá věřit grafům síly a kvality signálu v televizi ?, jako laika mě to zajímá.

10
A nevíte zda by mohl pomoci aktivní zesilovač, třeba tento : http://www.ges.cz/cz/azr-ampl-GES08101933.html?listType=1, ptám se, jelikož nejsem žádný znalec v tomto oboru, alespoň ne přes zesilovače. Anténu mám pokojovou, jinou možnost  na tyto dvě televize nemám, ale předpokládám, že když jedna telvize funguje, tak tím to nebude.

11
Na té televizi, co je horší signál, tak tam kanály občas kostičkují.

12
Bohužel i po prohození tv je signál vždy na jednom příjimači horší.   :(

13
Já jsem právě spíš myslel, jestli by nepomohlo toto: http://antenni-zesilovace.heureka.cz/zasuvkovy-antenni-rozbocovac-se-zesilovacem_3/

14
Dobrý den,
potřeboval bych pomoct. Mám doma celkem 4 televize, ale dvě mám zapojené na jednu anténu, na jedné tv je signál vynikající ( kvalita 95% a síla 100%), na té druhé televizi, která je dokonce blíže k anténě, tudíž k ní vede kratší koaxiální kabel je síla signálu stejná 100 %, ale kvalita se pohybuje okolo 40 %. Poškození kabelu jsem vyloučil, jelikož jsem ho vyměnil a je to pořád stejné. U antény je rozdvojka hama :http://www.alza.cz/hama-antenni-rozbocovac-d110106.htm. Ještě bych podoknul, že zmíněný problém se týká pouze multiplexu 3 a 4 ( který funguje správně jenom na televizi, co je dál od antény a to na 100% sílu i kvalitu, tudíž bych neřekl, že příjímám špatný signál) u mulitplexu 1 a 2 je signál na obou televizích výborný.


Předem děkuji za odpověď.

15
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:TV Fanda v DVB-T
« kdy: 15. 07. 2012, 22:09:04 »
nemůžu to najít....je oficiální facebook fandy ten co má skoro 200 like že?
https://www.facebook.com/fandatv


jste si opravdu jistí, že toto je správný facebook profil tv Fandy, jelikož, dříve se říkalo, že má televize i špatné (nepravé) profily?

Stran: [1] 2 3