Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Viktor Vítek

Stran: [1]
1
No já už jejich zákazníkem jsem.
Mám od nich internet, telefon a zatím analogovou TV. Pouze bych obměnil služby.
Ono taky jde o to, že k internetovému připojení tady nějakou výhodnější alternativu nemám (snad jen O2, ale to je z louže do bláta).
A co se týká telefonu, tak ten je pro mě zase výhodný v tom, že většina známých má též UPC a tudíž si můžeme telefonovat zdarma.
Pouze u tý televize jsem začal uvažovat o satelitu. Tam se mě zdá politika UPC k zákazníkům dost nepřívětivá, s tím jejich kódováním a pronájmem HW-šrotu, bez možnosti, nijak dál nezpoplatněného vlastního set top boxu.
Každopádně nyní platím asi o 25% víc, než je cena balíčku, který si chci objednat.
Ovšem, jak už jsem psal. Už se začínám přiklánět k tomu, že si od nich nechám pouze I a Ph a TV budu řešit satelitem s bezplatnou základní nabídkou a zpoplatněným Eurosportem HD a hlavně možností komfortního pořizování záznamů.

2
Moc děkuji za odpovědi. Alespoň jsem se dostal trochu do obrazu a včas se zredukovala moje očekávání od služeb UPC, které si zamýšlím objednat.

3
No vidím, že s nahráváním to asi žádná velká sláva nebude.
Nevěděl byste ještě, jaká je kvalita vysílání stanice Eurosport HD prostřednictvím UPC? Kvůli ní si v podstatě chci službu Komfort objednat. Kdyby měla být i ta problematická, tak budu asi raději přemýšlet o satelitu.

4
.....tedy pokud STB dovolí a nahrávka se zdaří).
A to se může stát, že se nahrávka vůbec nezdaří?

5
Bohužel si těch záznamů pomocí UPC a jejich PVR boxu moc neužijete, mimo box už tuplem. S tím počítejte. Je to záměr. Pro nějakou archivaci videosouborů jedině Sat či Pozemák.
Stačí mě, aby byl záznam stejně kvalitní, jako přímé vysílání. Dostat nahrávku mimo box v nějakém standardním formátu nepotřebuji.
Já jsem prostě jenom většinou časově zaneprázdněn a tak si potřebuji některé pořady nahrát a pustit ze záznamu až čas mám.
Ovšem, jestli to ta jejich mašina například komprimuje do nějaké nekoukatelné podoby, tak se jim na to vykašlu a pořídím si pouze ten modul.

6
Dobrý den
Mám tento problém.
Chci si objednat od UPC digitální televizi Komfort. Kvůli příjmu HD programů váhám, zda si zvolit CA Modul nebo HD PVR. Kdyby šlo pouze o sledování TV, tak je samozřejmě výhodnější CA modul. Mě jde ale o nahrávání. Moje TV (PANASONIC TX P42G30E) sice dokáže na externí HDD nahrávat právě navolený program, ale to je, vzhledem k mým potřebám, nedostačující. Vyhovujícím řešením by byl právě ten HD PVR. Jenže kvalita tohoto přístroje, dodávaného od UPC, je podle ohlasů na fóru, velice slabá.
Nevěděl by někdo o nějakém elegantním řešení, které by zajišťovalo komfortní nahrávání bez účasti tohoto jejich problematického přístroje? A nebo alespoň, jaké problémy se u jejich HD PVR, podle vašich zkušeností, vyskytují?
A ještě mám jeden dotaz.
Doposud mám od UPC analogovou televizi Mini. UPC poskytuje u této služby, nad její rámec, i nekódovanou základní nabídku digitálních programů. Zajímalo by mě, jestli mě tato nekódovaná digitální nabídka zůstane i nad rámec nově objednané zakódované digitální nabídky Komfort. Jde mě o příjem, těchto základních digitálních programů, na další zásuvce kabelového rozvodu, vlastním set top boxem.
Děkuji všem za případné odpovědi.

Stran: [1]