Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Viktor Vítek

Stran: [1]
1
Dobrý den
Mám tento problém.
Chci si objednat od UPC digitální televizi Komfort. Kvůli příjmu HD programů váhám, zda si zvolit CA Modul nebo HD PVR. Kdyby šlo pouze o sledování TV, tak je samozřejmě výhodnější CA modul. Mě jde ale o nahrávání. Moje TV (PANASONIC TX P42G30E) sice dokáže na externí HDD nahrávat právě navolený program, ale to je, vzhledem k mým potřebám, nedostačující. Vyhovujícím řešením by byl právě ten HD PVR. Jenže kvalita tohoto přístroje, dodávaného od UPC, je podle ohlasů na fóru, velice slabá.
Nevěděl by někdo o nějakém elegantním řešení, které by zajišťovalo komfortní nahrávání bez účasti tohoto jejich problematického přístroje? A nebo alespoň, jaké problémy se u jejich HD PVR, podle vašich zkušeností, vyskytují?
A ještě mám jeden dotaz.
Doposud mám od UPC analogovou televizi Mini. UPC poskytuje u této služby, nad její rámec, i nekódovanou základní nabídku digitálních programů. Zajímalo by mě, jestli mě tato nekódovaná digitální nabídka zůstane i nad rámec nově objednané zakódované digitální nabídky Komfort. Jde mě o příjem, těchto základních digitálních programů, na další zásuvce kabelového rozvodu, vlastním set top boxem.
Děkuji všem za případné odpovědi.

Stran: [1]