Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - sis

Stran: [1] 2
1
A již to  vypli? mě kanál 63 nejede z Hlubočce  :(

2
dnes zpuštěn vysílač Hlubočec a multiplex 4 chytám v pohodě  8)

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 29. 10. 2012, 17:36:51 »
ano, jede Hlubočec, do včerejška ani ťuk a nyní již jede

4
Díky za Vaše názory, údajně má do 2 týdnu začít vysílat Hlubočec, tak počkám a uvidím. Jenom ještě malý dodatek, přestože je anténa špatně poskládaná a je na pudě, tak obraz jede stále bez jakýkoliv problému.........

Tímto bych chtěl uzavřít můj dotaz a zároveň celou diskuzi, jelikož se z toho stalo osočování ostatních lidí.

Díky Lumír

5
Před dvěma lety jsem potřeboval řešit příjem televize, muj požadavek byl, abych mohl přijímat televizi přes setobox. Firma (dle Vás "šmudla") po měření navrhl toto řešení. Vysílalo se tuším z Hošťalkovic a ještě byl tuším vysílač někde nad bazaly. Vzdálenost od ostravy cca 25km. Tuším že byl Mux1 a Mux2. A ono to fungovalo. Poté začal vysílat Mux 3 a opět fungovalo, začali vysílat poláci a opět to funguje. Začala vysílat regio televize LTV a opět to funguje........... Tak nevím proč byla chyba, že jsem dal antenu neantenu na pudu.  Někteří píšou, že mají anténu v bytě, to být může? Ta nemusí být na střeše? Nevidím jediný rozdíl mezi antenou na půdě a v pokoji!
Ted když začla vysilat 4, tak sem se zeptal na Váš názor. Někteří píšou, že nechytnou 4 ani v ostravě, tak jsem chtěl slyšet Váš názor, jelikož bydlím 25km od ostravy a kousek pod zalesněným kopcem, který mám směrem na ostravu....

6
Nevím, co je špatného na tom, mít antenu na půdě, pokud to šlape. Jestli je antena poskladaná dobře nebo špatně, to jako laik nepoznám, ale doposud jsem s příjmem neměl žádný problém. Jak jsem psal výše, Mux1-3 chytám, to samé s poláky, tak nevidím jediný důvod nevěřit firmě, která instalaci provevedla.

7
Jejda, nevěděl jsem že můj příspěvek vyvolá takový negativní ohlas.
Jinak, antena jak je na fotce, tak v tomto místě není, jen jsem sní běhal po půdě a hledal lepší signál  ;) Co se týče prostupu střechou, samozřejmě že to udělat jde, ale pokud chytám ostatní muxy na půdě, tak jsem doufal že chytnu i tento mux.

8
Zde je typický příklad, kdy někdo má na "nízkoenergetický RD" miliony,ale šušní zaplatit si řádné technické řešení pro TV příjem.
Jestli jste ten RD jste stavěl také "na koleně" a s různými "rádci" na internetu, příp. polovičatými řešeními, které budou za pár let Vaší noční můrou, tak Vás potěš bůh. Je dojemné, že jste " nechtěl dělat zbytečné prostupy přes střechu", ale jak víte, že byly zbytečné? Jak máte řešeno odsávání par a vlhkosti z domu, kuchyně, koupelny - taky jste nechtěl něco dělat? Nebo jste si udělal domek typu "smrádeček, ale teploučko"?

Pane Komenski, jen pro Vaši informaci, RD mě stavěla odborná firma (jelikož nejsme na nějakém stavebním foru, nebudem to rozebírat), anteny mě dělala také odborná firma, která mě doporučila antenu do půdy, jelikož po jejich měření, byl signal na půdě perfektní. Takže na zmiňovanou antenu nechytam jenom český Mux 1-3, ale také polské Muxy. Tak jsem se pouze ptal na možnost řešení. Nyné se spekuluje otom, že Mux 4 z Hladnova ještě nejede na plný výkon, tak uvidíme.

9
Díky za informace, moc jste mě teda nepotěšily  :(

Na střeše je betonová taška a pod ní izolace 20cm.
Po pudě jsem již s antenou běhal a nic. Přes střechu se mi prostup dělat nechce (prostup přes střechu cca 600,- (navíc možnost kondenzátu přes prostup) dále je tam ta vata a zevnitř natahla parozabrana). Zřejmě budu muset počkat, až pustí vysilač tuším v hlubočci a doufat, že příjem bude lepší. O čemýž ovšem pochybuji......

PS: sníh již byl loni na střeše a žadnej problém nebyl

10
Dobrý den, prosím o radu. Mám nizkoenergetický RD, Nechtěl jsem dělat zbytečné prostupy přes střechu, takže mě firma dala do pudy, která je zateplená antenu a nějaky zesilovač (http://rapid661.rajce.idnes.cz/antena/). Vpohodě jsem na to chytal MUX1-3. Nyní pustili v Ostaravě Mux4, ovšem již ho nechytnu. Zkoušel jsem z okna vystrčit antenu a hned byl signal velmi dobrý. Ovšem jakmile se antena schovala opět na půdu, byl signal opět žádný. Numite mi prosím někdo poradit, zda si počidit jinou antenu, nebo zdali použit ještě zesilovač ( a jaký)? Díky Lumír

11
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:mux 4 ostrava
« kdy: 11. 10. 2012, 20:22:57 »
tak Kobeřice u opavy nic, signal 64, kvalita 0  :'( Jinak laicky dotaz, hošťalkovicky vysilač patří majitulem muxu 1-3, že tam mux 4 nemuže vysilat?

12
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:mux 4 ostrava
« kdy: 11. 10. 2012, 19:32:34 »
u opavy taky nic  :'(

13
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 25. 06. 2012, 22:13:22 »
Ja sem 15km od Opavy a 30km od Ostravy a nic  >:(

14
Tak 15km od Opavy a 30km od Ostravy a nic :-(

15
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: DVB-T v Polsku.
« kdy: 20. 07. 2011, 19:47:26 »
opava má příjem Síla 71, kvalita 76
akorát to hlásí: typ videa není podporován

Sem nevěděl že musím mít jiný příjimač, než ten náš. Mám obyč přijímač ze supermarketu za 500,-. Sem tehdy nevěděl že je vtom rozdíl, ach jo.....

Stran: [1] 2