Autor Téma: Život Muhammada na ČT  (Přečteno 4724148 krát)

amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #15 kdy: 24. 01. 2015, 09:57:35 »
pane Tondachu - ano PBS není veřejnoprávní TV dle našeho/evropského právního řádu, běžní Američané by ze sebe nenechali jen tak tahat peníze. Je to "nezisková" TV , jistě znáte přesně status a kdo je za ní. Nicméně plní úlohu toho, co u nás "veřejnoprávní" TV , zejména pokud jde o vzdělávací funkci. Jistě byste to vysvětlil lépe, nežli jste uvedl ve vašem příspěvku, neostýchejte se. A buďte přesný a "nelžete!" - USA nejsou jedinou zemí na světě, kde není veřejnoprávní TV   ;)
Nicméně k "tryptychu" - je to propagandistický škvár a je jedno kdo to vytvořil, mně vadí, že na tuhle propagandu musím platit. Což je zcela legitimní názor.
Těším se na odborné názory místních diskutujících odborníků (ne zvratky či takové ty tisíckrát omleté neoriginelní hlášky) , kterými zde jsou běžně rozebírány programy vysílané i na jiných TV  :)
Už minule jsem vás upozornil, abyste si pročetl zákon o České televizi a neplácal jen samé nesmysly o povinném placení a tak podobně! Odmítl jste! Nevím proč bych vám měl cokoliv dále vysvětlovat, je to marnost nad marnost..... už to, že nechápete význam slova "patrně", to dokazuje!
Také se těším na názory odborníků! Ono vám to minule nestačilo?
« Poslední změna: 24. 01. 2015, 10:20:42 od amatér Tondach »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #16 kdy: 24. 01. 2015, 10:35:33 »
pane Tondachu, opravdu jsem si právě Zákon o ČT dočetl, nevím proč zrovna tímto argumentujete.
Ano - ČT je povinně placena - to tam je.
A to proč -vždyť to co tam je, vše dělají i soukromé TV či někdo jiný soukromě. A pokud by nebyla konkurence ČT, zajistili by jistě i větší nabídku i toho, co dnes sami dělají třeba omezeně.
Ano, opravdu nechci platit propagandu a živobytí na ČT nacuclých. navíc tihle vytvařeči "kultůrní identity" dostávají další stamiliony dotací (z daní atd. občanů) na "tvorbu", o kterou objekt tj. občané/národ nejeví oprávněně zájem.
A k věci - vám se líbí vysílání tendenčního tryptychu o Mohamedovi platit ?
Jo a už jste se seznámil s tím, kde všude není veřejnoprávní TV, aby se s vámi dalo diskutovat se znalostí ?  :-*
« Poslední změna: 24. 01. 2015, 10:37:41 od pepa novák »


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #17 kdy: 24. 01. 2015, 10:50:47 »
pane Tondachu, opravdu jsem si právě Zákon o ČT dočetl, nevím proč zrovna tímto argumentujete.
Ano - ČT je povinně placena - to tam je.
A to proč -vždyť to co tam je, vše dělají i soukromé TV či někdo jiný soukromě. A pokud by nebyla konkurence ČT, zajistili by jistě i větší nabídku i toho, co dnes sami dělají třeba omezeně.
Ano, opravdu nechci platit propagandu a živobytí na ČT nacuclých. navíc tihle vytvařeči "kultůrní identity" dostávají další stamiliony dotací (z daní atd. občanů) na "tvorbu", o kterou objekt tj. občané/národ nejeví oprávněně zájem.
A k věci - vám se líbí vysílání tendenčního tryptychu o Mohamedovi platit ?
Jo a už jste se seznámil s tím, kde všude není veřejnoprávní TV, aby se s vámi dalo diskutovat se znalostí ?  :-*
jestliže něco nechápete, je to jen váš problém a nepište nic o nějaké diskuzi ......té nejste schopen ani omylem! A s vámi končím, blábolte si, co chcete!


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #18 kdy: 24. 01. 2015, 12:15:22 »
Zákon o ČT zase psali jenom lidi, to není nějaké nadpřirozeno, shora osvíceno.


Roman Bárta

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 451
  • Tape deck - nádherná nostalgie....
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #19 kdy: 24. 01. 2015, 14:09:27 »
....a tímto bychom to tady mohli ukončit....
DVB-T-
 k.33,58,55 Buková Hora, 25 Čer.Studnice, 30 Ústí n.Labem, 44 Louštín, 60 (38) Trutnov, RS7-50 Klínovec, 21 Ústí n. Labem, reg.síť 9-Most
             34,48,52-Krašov, 56, RS7-38, RS1-37- Plzeň
Dvb-s -0,8W, 5W, 5E, 13°E, 19,2°E, 23,5°E, 28,2°E + Skylink+Freesat
UPC Kabel
FM-Sony ST-SE 700

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #20 kdy: 24. 01. 2015, 20:31:22 »
dane rozsívale, trochu logiky. já tohle vlákno založil a ty s pamětníkem sem jako trollové lezete a odvádíte pozornost od tématu - nepravdivá propaganda islámu na ČT.
Dnes jsem se vydržel dívat pár minut na železného na ČT24 na zprávy. To je teda síla ! Tohle nemá s pravdivostí a objektivitou nic společného a opravdu se nedivím, že se na to lidé nedívají a raději se na Nově pravdivě a objektivně dozvědí, komu vykouklo prso  :)
Takže dane, dodržuj, co sám požaduješ, nelez sem, když nemáš co říci  :-*
« Poslední změna: 24. 01. 2015, 20:33:18 od pepa novák »


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #21 kdy: 24. 01. 2015, 21:02:10 »
A copak zase říkal Železný špatného? Nenazval útok separátu bratrskou pomocí?


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #22 kdy: 24. 01. 2015, 21:30:07 »
O.k. ale jen v případě že si tyhle koncesionářské tlachy o ničem necháš pouze pro tohle stupidní vlákno. Pokud s tím ale budeš zase všechny otravovat i jinde tak máš bohužel smůlu.
rozsívale, zrovna tento tvůj příspěvek přímo vyzařuje tvoji argumentační sílu, toleranci a nestupidnost  8) a hlavně nebrat diskuzi osobně, to dělají jen pitomci. A hlavně je mi úplně jedno, co budeš dělat, nevidím důvod zrovna s tebou dělat nějaké dohody.  :-*
« Poslední změna: 24. 01. 2015, 21:34:26 od pepa novák »


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #23 kdy: 25. 01. 2015, 08:01:29 »
rozsívale, opravdu ti z celého srdce děkuji, že jsi měl potřebu sdělit, jak je ti to jedno. Tak už pokud nemáš nic k tematu, tak jen troluješ a prezentuješ se jako cenzor, dokonce s tím soudružským "všechny". Jsem rád, že konečně u mých příspěvků přestaneš trolovat, Obávám se, že jen planě slibuješ a přál bych si, abys to dodržel  ;).
Představa, že někdo chce, aby sis musel dívání na ČT s tebou podobnými platit sám, u tebe převládla, a úplně zastínila téma vlákna. Takže k tématu vlákna - vysílání propagandy islámu na ČT placené koncesionáři jsi nebyl sdělit jediný názor, vyplodit jedinou byť jednoduchou myšlenku.  :-*


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #24 kdy: 25. 01. 2015, 08:27:16 »
A copak zase říkal Železný špatného? Nenazval útok separátu bratrskou pomocí?
zase do toho taháte politiku. Je přeci úplně jedno jak něco prezentuje či nazývá iDnes, Novinky, Haló noviny, radio peking či kim čum sem nebo Obama - ty si nemusím platit. Inteligentní člověk si informace najde třeba na netu nebo jinde dle svého výběru. Váš obzor snad končí sledováním ČT ? Zase jen trolujete a odvádíte pozornost od toho, že jedině propagandu na ČT musí každý platit.
Máte něco k vysílání nepravdivé propagandy islámu na ČT ?


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #25 kdy: 25. 01. 2015, 09:19:49 »
pepo, abych podle Tebe zbytečně netroloval, pokusím se o konstruktivní příspěvek. Nejsem také odkázán jen na zprávy a pořady z ČT, proto jsem komentovaný pořad neshlédl. Nemám na to čas. Zato Ty za nás všechny asi zvládneš sledovat zpravodajství na ČT, Nově, Primě, Barrandovu, všech TV zahraničních stanicích a z nepočitatelného množství internetových zdrojů. Čili asi máš dokonalý a správný přehled nad děním ve světové politice.

Vůbec netvrdím, že jsi propagandistický pořad správně nezhodnotil, ale to také není předmětem následné diskuze. Tím podnětem pro mne byla závěrečná věta ve Tvém úvodním příspěvku : "Tak tohle musím povinně platit."!

Ty si to myslíš, budiž, ale proč to tolikrát přilepíš k jakémukoliv tématu? Jen abys provokoval a vyvolával asi zbytečnou snahu Tě přesvědčit o tom, že je rozdíl mezi přímou platbou kterékoliv služby a možná nevhodně zavedenou daní - koncesí za držení nějakého technologického prostředku? Možná bys k tomu mohl pravidelně přidat protest proti placení daně za nemovitost, psa a pod.. Zde totiž není jasné, kde ty peníze skončí a proto Ti asi nevadí?  :)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #26 kdy: 25. 01. 2015, 09:44:41 »
A copak zase říkal Železný špatného? Nenazval útok separátu bratrskou pomocí?
zase do toho taháte politiku. Je přeci úplně jedno jak něco prezentuje či nazývá iDnes, Novinky, Haló noviny, radio peking či kim čum sem nebo Obama - ty si nemusím platit. Inteligentní člověk si informace najde třeba na netu nebo jinde dle svého výběru. Váš obzor snad končí sledováním ČT ? Zase jen trolujete a odvádíte pozornost od toho, že jedině propagandu na ČT musí každý platit.
Máte něco k vysílání nepravdivé propagandy islámu na ČT ?
Sám jste napsal: "Dnes jsem se vydržel dívat pár minut na železného na ČT24 na zprávy. To je teda síla ! " Tak jsem se vás ptal, co řekl Železný špatně. Takže přestaňte ty vaše tanečky se zatahováním politiky a určování tématu a odpovězte na jednoduchou otázku, kterou jsem vám položil - co říkal špatného?
To, že vy si hledáte informace v různých zákoutích netu, která se vám zrovna hodí, ty pak prohlašujete za pravdu a všechny ostatní za propagandu, mně nezajímá.


Malata1 Jak

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 463
    • Zobrazit profil
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #27 kdy: 25. 01. 2015, 10:21:33 »
Nekrmte trolly



pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #28 kdy: 25. 01. 2015, 11:09:46 »
pane pamětníku, já se samozřejmě na všechny ty TV nedívám, ani to není teoreticky možné a ani mi to nezajímá. Ale především ty programy nemusím platit a platím si jen to co sám chci. U ČT je to jinak, tam platím povinně vše a ted jsem začal sem tam na něco koukat, abych věděl co platím. Prostě konstatuji, že o to nestojím.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Život Muhammada na ČT
« Odpověď #29 kdy: 25. 01. 2015, 11:13:20 »
Já už bych ho nechal na pokoji. Když si tenhle nesmysl založil, tak ať si v něm tlachá sám.
díky, konečně jsi na to přišel  :)
A taky si dovolím tobě a příznivcům ČT doporučit - založte si vlákno na podporu placení ČT a tam budťe jednomyslní "všichni", jak přispěvovatelé v Rudém právu. A ty si tam klidně piš příspěvky na téma ČT,  jiskrné a nadšené jak od vojína Jasánka  :-*