Autor Téma: Bondovku Skyfall odvysílá ve free premiéře německá ZDF  (Přečteno 5173 krát)

Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Německá veřejnoprávní televize chystá vlastní "Bondfest", v rámci něhož uvede sedmnáct Bondovek od nejstarších až po ty nejnovější. Nebude zde vůbec poprvé v rámci "Free TV Premiere" chybět ani Skyfall.

Více info: https://presseportal.zdf.de/aktuelles/mitteilung/zdf-zeigt-erstmals-17-james-bond-filme/772/

Jen si teď nejsem jistý, zdali mají i originální jazykovou stopu. Já bych se osobně na Skyfall v němčině nekoukal...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pajas2

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 724
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Bondovku Skyfall odvysílá ve free premiéře německá ZDF
« Odpověď #1 kdy: 11. 09. 2014, 16:45:09 »
Dnes už naštěstí není problém si bondovky dopřát ve slušné kvalitě z Blu-ray disku. :)
DVB-S: tuner 3x DVB-S2; motor (cca 45°E-cca 10°W); solo 23,5°E/19,2°E
DVB-T: tuner 1x DVB-T; od Krašova přes Ještěd, Krásné po Javořici,  Cukrák + celá Praha
FM: tuner; 5prvková anténa; rotátor
DAB+: Yamaha T-D500
DreamBox 7080 HD s 2 TB HDD (4 tunery)


dubailove.forum

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Bondovku Skyfall odvysílá ve free premiéře německá ZDF
« Odpověď #2 kdy: 11. 09. 2014, 16:47:58 »
Já bych na to zase nikdy nekoukal v češtině. Tohle je celkem vynikající zpráva. Zrovna jsem si říkal, že by nebylo špatné obnovit tu tradici, kdy se na německých veřejnoprávních TV neustále proháněl agent 007. Myslím, že ZDF touhle sérií Bondovek skvěle nahrazuje stanici ČT 2 HD, která na satelitu zatím vůbec nevysílá. I když zrovna ten Skyfall bude odvysílán až na konci roku.


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Bondovku Skyfall odvysílá ve free premiéře německá ZDF
« Odpověď #3 kdy: 11. 09. 2014, 17:26:30 »
Polská TVP1 už tento film odvysílala v sobotu 6. září ve 20:20 hod.. A v HD, jak jinak!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


dubailove.forum

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Bondovku Skyfall odvysílá ve free premiéře německá ZDF
« Odpověď #4 kdy: 11. 09. 2014, 18:28:38 »
A s lektorem zřejmě. Osobně nesnáším ty polské lektory úplně stejnou měrou, jako ostatní čtenáři nesnášejí němčinu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Bondovku Skyfall odvysílá ve free premiéře německá ZDF
« Odpověď #5 kdy: 11. 09. 2014, 18:33:08 »
Omyl, Mlho! Byl tam i originál zvuk bez "lektora"! DD orig, DD + lektor a stereo s lektorem
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:Bondovku Skyfall odvysílá ve free premiéře německá ZDF
« Odpověď #6 kdy: 11. 09. 2014, 18:41:38 »
Přesně tak, Poláci udělali velký kus dopředu v tomto směru, mluvím o dvb-t, ale to samozřejmě mladíci někde v Čechách nevědí, jejich informace z druhé ruky zpravidla pocházejí někdy z roku 1980, kdy všechny filmy "czytał Lucjan Szołajski". Nechť je mu země lehká.
http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/zmarl-lucjan-szolajski-jego-glos-zna-niemal-kazdy,330512.html


dubailove.forum

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Bondovku Skyfall odvysílá ve free premiéře německá ZDF
« Odpověď #7 kdy: 11. 09. 2014, 18:47:54 »
Já to znám velice dobře. Můžeš si hodit korunou. Více než 70% amerických filmů se vysílá na obou stopách s polským lektorem... a jenom zhruba 30% má dostupnou anglickou stopu.


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:Bondovku Skyfall odvysílá ve free premiéře německá ZDF
« Odpověď #8 kdy: 13. 09. 2014, 04:13:12 »
Mi to přijde, jako by spíš byl rok 1988 a tady byli všichni na větvi z toho, že na ZDF poběží Dech života. Vzapamatujte se lidi, je rok 2014 a už přes 20 let nejsme u blockbusterů závislí na tom, že to pude v němčině na německý TV.

A i kdyby v AJ, tak skutečně tady významné procento uživatelů rozumí anglicky natolík, aby třeba přesně porozumělo nelehkým dialogům, jenž třeba rozkrývají kriminální zápletku bondovky, jenž nemusí být zrovna trviální? Tedy, předpokládám, že máte jistou úroveň a nekoukáte se na 007 primárně kvůli tomu, že se tam honěj v autech a střílej....

Poláci jsou skutečně neuvěřitelní prasata s tim lektorem. V tom případě můžem být hrdí na to, že jsme národ, jenž si aspoň v tomto žádá kvalitu a s lektorem by vyběhl.

Zarážející je to i v tom směru, že Polsko má skoro 4x více obyvatel a tedy i diváků....


dubailove.forum

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Bondovku Skyfall odvysílá ve free premiéře německá ZDF
« Odpověď #9 kdy: 13. 09. 2014, 06:53:19 »
Dokonce ani já z toho nejsem na větvi. Faktem ovšem zůstává, že ty německé programy patří mezi evropskou špičku. To je důvod proč je tady propaguju. Protože většina lidí si myslí, že to není pravda. A já jim chci ukázat, že to pravda je.


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Bondovku Skyfall odvysílá ve free premiéře německá ZDF
« Odpověď #10 kdy: 13. 09. 2014, 09:58:29 »
Skyfall pobezi behem podzimu i na Prime.