Autor Téma: Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích a Novém roce  (Přečteno 29912 krát)

jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #30 kdy: 24. 12. 2013, 08:52:30 »
Můj přijímač dokáže vypálit HD záznam na Bluray i na DVD i v HD rozlišení.

Ahoj Peto, mam pocit ze jsi mi to uz kdysi psal, prijimac hd programy pres satelit, dvb-t nebo kabelovku? Popr. Jake? Diky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ruské filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #31 kdy: 24. 12. 2013, 09:45:27 »
jirkazdevitky:perfektní práce, moc díky,už mám otisknuto a nachystáno na Vánoce abych něco neprošvihl.  :)
V pohodě,  pridal jsem ted na posl.chvili do seznamu ze oba dily Princezny ze mlejna maji davat v hd, bude je nekdo z vas nahravat?


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #32 kdy: 24. 12. 2013, 13:31:21 »
Můj přijímač dokáže vypálit HD záznam na Bluray i na DVD i v HD rozlišení.

Tak poraď značku a typ. Kolik minut záznamu v HD se vejde na DVD?
Dík.
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #33 kdy: 24. 12. 2013, 14:02:54 »
Kolik minut záznamu v HD se vejde na DVD?
Dík.
Když se jedná o přímý záznam streamu z DVB-T (kabel UPC), tak se běžný film vejde na DVD9. Taková Markéta Lazarová ne ;) , ta má asi 12,5GB, tam už potřebujete BD.


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #34 kdy: 24. 12. 2013, 14:09:54 »
Kolik minut záznamu v HD se vejde na DVD?
Dík.
Když se jedná o přímý záznam streamu z DVB-T (kabel UPC), tak se běžný film vejde na DVD9. Taková Markéta Lazarová ne ;) , ta má asi 12,5GB, tam už potřebujete BD.
Ahoj Honzo a ty mas kabelovku upc?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


mrsalieri

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #35 kdy: 24. 12. 2013, 14:22:00 »
Nova má opět minimum HD obsahu, vypadá to, že vysoké rozlišení není jejich priorita... to už Barrandov toho má víc.

No myslím , že ne, ten hd obsah totiž nova nikde neotiskla, ani na teletextu ani netu nebo v časopisech, teď jsem si na poslední chvíli všiml že běží v hd Dařbuján a Pandrhola a myslím že podobně tomu bude u Šíleně smutné princezny a ostatních, jen mě štve že to nikdo předem nemůže vědět, jen se spoléhat že to v hd bude a modlit se jestli druhý den nepoběží repríza aby se to stihlo nahrát, což mě štve!

Tomu říkám překvapení...  :)


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #36 kdy: 24. 12. 2013, 14:51:20 »
Ahoj Honzo a ty mas kabelovku upc?
Kabelovku UPC mám, ale jak píšu, nahrávat můžu jen z DVB-T, takže prakticky to samé, co je běžně v muxech. DVB-C kartu nebo rekordér nemám.


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #37 kdy: 24. 12. 2013, 17:17:46 »
jirkazdevitky: bohužel ne,nahráváním se nezabývám už tak 15 let.
P.S. Z té paraboly si nic nedělej,mají tam dodnes pravidla tak z 15. století a navíc pár expertů kteří umí jenom kritizovat, jinak nic.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #38 kdy: 24. 12. 2013, 17:37:42 »
Citace: jirkazdevitky
link=topic=3655.msg55893#msg55893 date=1387890594
Ahoj Honzo a ty mas kabelovku upc?
Kabelovku UPC mám, ale jak píšu, nahrávat můžu jen z DVB-T, takže prakticky to samé, co je běžně v muxech. DVB-C kartu nebo rekordér nemám.

Nevadi, pokud by se ti podarilo nahrat dnes po 18h na nove Silene smutnou princeznu v hd (zitra reprita) a na ct 1 25.a 26.12 Princeznu ze mlejna taky nove uvedenou v hd (1+2 dil), budu rad


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #39 kdy: 24. 12. 2013, 20:39:50 »
Nevadi, pokud by se ti podarilo nahrat dnes po 18h na nove Silene smutnou princeznu v hd (zitra reprita) a na ct 1 25.a 26.12 Princeznu ze mlejna taky nove uvedenou v hd (1+2 dil), budu rad
Bohužel, přes Vánoce jsem pryč, bez HD.


petrkl

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #40 kdy: 25. 12. 2013, 09:41:23 »
Jedná se o Panasonic DMR-BST820, který má dva satelitní tunery, ale existuje i verze BCT820 s tunery kabelovými. Bohužel přístroje nejsou určeny pro český trh a proto nemají české menu. Proto já nedokážu využít všechny jeho možnosti, ale mám jej již 2 roky a zatím neměl jediné zaškobrtnutí, prostě super. Umí nahrávat libovolné 2 programy současně, zároveň 3 nahraný sledovat, do jakékoliv tv přivede Hbb atd. Umí jednoduše vystříhat reklamy a vypálit na cokoliv. Prohlédněte si na Panasonic.at nebo .de


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #41 kdy: 25. 12. 2013, 10:27:22 »
Jedná se o Panasonic DMR-BST820, který má dva satelitní tunery, ale existuje i verze BCT820 s tunery kabelovými. Bohužel přístroje nejsou určeny pro český trh a proto nemají české menu. Proto já nedokážu využít všechny jeho možnosti, ale mám jej již 2 roky a zatím neměl jediné zaškobrtnutí, prostě super. Umí nahrávat libovolné 2 programy současně, zároveň 3 nahraný sledovat, do jakékoliv tv přivede Hbb atd. Umí jednoduše vystříhat reklamy a vypálit na cokoliv. Prohlédněte si na Panasonic.at nebo .de
Dival jsem se na rakouskem webu a maji ho za necelych 700 euro. Dival jsem se nedavno po blu-ray rekorderu ale nikde v recenzich jsem nevycetl ze by se dala nahravka porizena napr. na flash disk prehrat jinde. V mem pripade bych potreboval nejaky se dvema tunery bud dvbt2/c nebo dvb-c/s2, jedna kombinace tuneru do budoucna se mi zda malo a neni to uplne levna zalezitost i kdyz odpadne nekolik krabic.


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #42 kdy: 25. 12. 2013, 10:34:55 »
Jedná se o Panasonic DMR-BST820, který má dva satelitní tunery, ale existuje i verze BCT820 s tunery kabelovými. Bohužel přístroje nejsou určeny pro český trh a proto nemají české menu. Proto já nedokážu využít všechny jeho možnosti, ale mám jej již 2 roky a zatím neměl jediné zaškobrtnutí,
zaškobrtnutí, prostě super. Umí nahrávat libovolné 2 programy současně, zároveň 3 nahraný sledovat, do jakékoliv tv přivede Hbb atd. Umí jednoduše vystříhat reklamy a vypálit na cokoliv. Prohlédněte si na Panasonic.at nebo .de

Jinak mohl bych te Peto poprosit jestli mas prilezitost dnes 25.12 na ct1 hd a zitra odpolednr nahrat oba dily Princezny ze mlejna ktere maji byt nove prevedene do hd a  16:9? Kdyztak diky moc


peter30

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #43 kdy: 25. 12. 2013, 20:15:34 »
Dotaz, podle čeho poznáte hd program na Nově, když předtím nebude ta novácká znělka k hd? Mimo jiné to teď dělá i ČT a tak nebýt programu na internetu tak to teď také nelze poznat co bude v hd.


petrkl

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Československé a ostatní filmy v hd rozlišení o Vánocích
« Odpověď #44 kdy: 25. 12. 2013, 23:39:53 »
Promiň, ale už jsem Ti jednou nahrával "městem chodí mikuláš"?, sušil jsem to tady dlouho na HDD a ty ses nevyjádřil, zda to chceš na bluray vypálit. Tak už se tím nezabývám a nahrávám si to co potřebuji pro sebe a vypálím si podle toho kde to chci přehrávat. Do auta mi stačí DVD i když to potom rekordéru trvá delší dobu něž to přepočítá do standardního rozlišení, než když to vypálím na bluray v HD ze stejného záznamu na HDD.