Autor Téma: Vyčerpána prosím o radu!! Jaká nová televize mi nejlépe přehraje Youtube?  (Přečteno 22771 krát)

Jarda M.

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 76
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Myslím, že paní už má s toho pořádný guláš. Mé děti už pouštění pohádek z YouTube omrzelo. Stalo se, že dcera chtěla z YouTube pustit znovu stejnou pohádku a hele on už to někdo vymazal (kvůli autorským právům). Nyní všechno pouštím dětem s flashky nebo disku a je klid. Takže určitě koupit TV, která má USB a umí přehrávat filmy a na vzhled TV se zajít podívat přímo do obchodu. Full HD není důležité a DVB-T2 už vůbec né. Může to dopadnout jak v Polsku, kdy lidi nakoupili TV s mpeg2 a poláci se nakonec rozhodli pro vysílaní v mpeg4.
DVBT/T2
CZ- MUX21-k.26, MUX22-k.28, MUX23-k.31, MUX24-k.45
PL- MUX1-k.43, MUX2-k.23, MUX3-k.41, Test TVP-k.24
SK- MUX2-k.46
DAB
CZ-k.7B  MUX Teleko/Lysá Hora, k.12D MUX Čro/Hošťálkovice
PL-k.5B  MUX Radia Bielsko, k.11A MUX PR (Katowice)/Wisła
DVB-S
ČT Karta, Prima karta

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Full HD je přinejmenším od 82 cm úhlopříčky dneska už snad naprostá samozřejmost.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


Jarda M.

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 76
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Pokud neměli TV 8 let, tak si vystačí i s HD ready
DVBT/T2
CZ- MUX21-k.26, MUX22-k.28, MUX23-k.31, MUX24-k.45
PL- MUX1-k.43, MUX2-k.23, MUX3-k.41, Test TVP-k.24
SK- MUX2-k.46
DAB
CZ-k.7B  MUX Teleko/Lysá Hora, k.12D MUX Čro/Hošťálkovice
PL-k.5B  MUX Radia Bielsko, k.11A MUX PR (Katowice)/Wisła
DVB-S
ČT Karta, Prima karta


večerníček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 204
  • dobrý večer dobrou noc
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Pokud neměli TV 8 let, tak si vystačí i s HD ready
mini PC a a nějaký monitor, třeba s TV tunerem. Naprosto dostatučíjí pro děti, když se dospělí bez TV obejdou
Tyto stránky je nejlepší prohlížet při zapnuté televizi!


veve24

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Děkuji za všechny návrhy, chvilku jsem měla chuť to vzdát, ale potom jsem se zase přiklonila k variantě plazma + miniPC.
Důvodem je především cena. TV s úhlopříčkou 127cm za 10.000,- kč, zbývá asi jedině ten Panasonic.
Ještě pátrám po mini PC, aby to dobře fungovalo a k tomu mám doma bezdrátovou klávesnici Logitech (s touchpadem),na kterou jsem zvyklá. Tak snad bude fungovat i v tomto případě.
K vyřešení mám ještě spoustu technických věcí ohledně připojení internetu a propojení všech těch udělátek do sebe tak, aby fungovaly společně.
Souhlasím s tím, že do budoucna budu dětem pouštět asi hlavně filmy z flashky a Déčko. K tomu by měla tato
varianta postačit. Líbí se mi možnost stahovat si časem různé aplikace, které mi z TV udělají takovou SmartTV jakou potřebuji
konkrétně já, ne jak to určí výrobce Tv.
Díky za váš čas a až bude vše koupeno a nainstalováno, dám vědět jak jsem spokojená. :-))

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Roman Bárta

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 451
  • Tape deck - nádherná nostalgie....
    • Zobrazit profil
    • E-mail
...a to jste ještě nezmínili další možnost. Pouštět si video v Tv přes noťas,pomocí DLNA.
DVB-T-
 k.33,58,55 Buková Hora, 25 Čer.Studnice, 30 Ústí n.Labem, 44 Louštín, 60 (38) Trutnov, RS7-50 Klínovec, 21 Ústí n. Labem, reg.síť 9-Most
             34,48,52-Krašov, 56, RS7-38, RS1-37- Plzeň
Dvb-s -0,8W, 5W, 5E, 13°E, 19,2°E, 23,5°E, 28,2°E + Skylink+Freesat
UPC Kabel
FM-Sony ST-SE 700


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Mám 5.5 r.plazmu panasonic 42px80 hd ready,objednal jsem novou 50st60,právě kvůli lepšímu obrazu,na odlesky se vyprd.,stačí žaluzky a ještě ušetříte elektriku,LCD LED mi nesmí do domu,42px80 pujde do pokoje místo Sony Wega 72,chceteli kvalitní obraz nic jiného vám nezbývá,do čtvrtka bude doma-mužu informovat ! 8) ;D
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Grifin

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 468
    • Zobrazit profil
    • E-mail
TV s úhlopříčkou 127cm za 10.000,- kč, zbývá asi jedině ten Panasonic.
Ještě pátrám po mini PC, aby to dobře fungovalo a k tomu mám doma bezdrátovou klávesnici Logitech (s touchpadem),na kterou jsem zvyklá. Tak snad bude fungovat i v tomto případě.

Jestli chcete koupit něco hodně starého tak to je fakt nesmysl. Raději lonský model který umí Youtube stejně jako mini PC. Dle mého rozhodovat se nad koupí TV podle widgetu Youtube je, neuvěřitelné.
MUX 1+2+3, MUX 4 (k42), REGIO 4 (k46), REGIO 7 (k37), REGIO 12 (k47)
O2TV (Sport)
Panasonic TX-P50ST50E
LG MS400H + 1TB HDD
LG BH7520T
Rikomagic MK802 III + Airmouse Measy RC11
Philips 43PUS6551


Drahoslav Brašule

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Přesně...a také rádoby rady o nějaké nefunkčnosti...holt paní asi moc prodejen nenavštívila no..
DVB-S/S2: 23,5°+19,2°, Parabola Panorama,
LG 102-575S-HBBTV Funkční!! :)
DVB-T příjmače:Homecast Twin
DVB-T Brno Hády1: MUX1-k29,MUX2-k40,MUX3-k59
DVB-T Javorina: STV1, STV2, STV1 HD - k57
DVB-T Javorina: Joj, Joj+, Markýza, Doma - K56
DVB-T Starý Poddvorov: MUX 4 - k46


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Dle mého rozhodovat se nad koupí TV podle widgetu Youtube je, neuvěřitelné.

S tím bych celkem souhlasil a je otázkou zda by nebylo úplně nejjednodušší a nejlevnější, koupit k PC ještě jeden pořádně velký monitor, což samozřejmě lze, může mít na jednom PC současně dva monitory a když na to přijde může mít na jednom PC současně i monitor i televizi. To je zase otázka PC. Třeba by jí stačil jen jeden další velký monitor, když jí nejde ani o tuner na pozemák ani o tuner na satelit ani o tuner na kabelovku, ale jen o přehrávání čeho si z netu... Tak proč by měla vlastně platit zbytečně za přijímač ? A PC je prostě daleko komplexnější nežli nějaké aplikace někde v něčem, to je bez debat... I pohodnější na ovládání... Takže nepotřebuje ona vlastně jen solidní velký monitor ?
« Poslední změna: 03. 12. 2013, 15:28:14 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
José,máš recht,pokud to je jen pro pár funkcí z PC,tak je nejlepší monitor,dvb-t/s/c jde přidat do PC,na filmy už ale ne,ikdyž na ně/dvix,avi/stačí hd ready plazma!!! 8)
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Valibook

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
Pokud chceš vidět omalovánky a vrátit se alespoň na okamžik strávený u televizoru do dětských let, tak si pro nekvalitní klipy z youtube kup LCD LED SMART WI-FI ECO.
« Poslední změna: 03. 01. 2014, 18:41:09 od Valibook »