Autor Téma: Slovenské DVB-T  (Přečteno 1360481 krát)

Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1230 kdy: 12. 02. 2014, 11:11:44 »
Proč no comment? Nechtěl byste to, pane Poláku, okomentovat? Tady to "no comment" mně tedy nic moc neříká...
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


SB1

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
    • Zobrazit profil
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1231 kdy: 12. 02. 2014, 11:22:19 »
P.Polak to napisal dobre.Ssport bude v plustelke a to je ten hacek.Aj ked je zadarmo musite si zaplatit PLUSTELKU.Tak ako je to u CT1,CT2,LUX TV.


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1232 kdy: 12. 02. 2014, 11:26:43 »
Nemusíte, stačí vám jen odkodovací karta, příp. jejich special přístroj. A pan Polák v diskusi u článku se do někoho pouštěl kvůli tomu, že neví, že Plustelka je placená, aže to bude součástí placené Plustelky.


SB1

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
    • Zobrazit profil
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1233 kdy: 12. 02. 2014, 11:46:34 »
Spravne. ;)


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1234 kdy: 12. 02. 2014, 12:02:36 »
tak i když ze slovak sportu psali, že budou součastí placené nabídky plustelky, tak mi dnes z towercomu došla uplně jiná odpověď.
Dobry den,
dakujem za vas email. Slovak Sport 1 je planovany ako sucast ponuky „bez mesacnych poplatkov“ v baliku spolu s CT1, CT2 a TV Lux.
S pozdravom,
Michal Šuran
Marketing manager

Bez měsíčních poplatků, takže to bude volně dostupné??? Protože CT1,CT2 ani Lux mi nejede ikdyž mám MPEG4 tuner, ono je to ještě nějak kódované a Sport1 bude tudíž asi taky...   >:(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr PetrK

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1235 kdy: 12. 02. 2014, 12:24:39 »
tak i když ze slovak sportu psali, že budou součastí placené nabídky plustelky, tak mi dnes z towercomu došla uplně jiná odpověď.
Dobry den,
dakujem za vas email. Slovak Sport 1 je planovany ako sucast ponuky „bez mesacnych poplatkov“ v baliku spolu s CT1, CT2 a TV Lux.
S pozdravom,
Michal Šuran
Marketing manager

Bez měsíčních poplatků, takže to bude volně dostupné??? Protože CT1,CT2 ani Lux mi nejede ikdyž mám MPEG4 tuner, ono je to ještě nějak kódované a Sport1 bude tudíž asi taky...   >:(

Co je na tom tak složitého? Podle vyjádření Towercomu bude Slovak Sport 1 přístupný v muxu 4 po zakoupení karty. Tím se program zpřístupní a měsíčně se dále nebude platit nic.


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1236 kdy: 12. 02. 2014, 12:50:58 »
Jen jsem nepochopil, proč to nedali do mux1 k slovak sportu 3. Asi potřebují zvýšit prodej těch karet, jinak si to nedokážu vysvětlit.
A nevím, kolik lidí si koupí kartu od 750do 1000kč kvůli Slovak sportu. Koukal jsem na netu na jejich program a on to není žádný zázrak.
Dokonce velká většina programu se ještě tentýž den, nebo dokonce i po skončení na jedničce, opakuje na Slovak sportu 3.:)


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1237 kdy: 12. 02. 2014, 14:24:34 »
S panem Marečkem je to těžké. On stále v něčem hledá problém. Já jsem mu jasně vysvětlil rozdíl mezi free-to-air a free-to-view...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1238 kdy: 12. 02. 2014, 14:28:01 »
Zápasy PL, ktoré má Slovak Sport najbližšie 3 roky a z ktorých na SSTV1 vysiela jeden zápas týždenne na SSTV3 nedávajú. Takže asi sa niekto nájde, kto miesto stále sa zvyšujúcej cene Skylinku radšej investuje jednorázovo do plustelky...


P.S.: a prečo je to v Plustelke? Pretože SSTV1 je svojim spôsobom tiež PLATENÝ program. A v mux 3 by ho nemohli kódovať.
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1239 kdy: 12. 02. 2014, 14:32:56 »
S panem Marečkem je to těžké. On stále v něčem hledá problém. Já jsem mu jasně vysvětlil rozdíl mezi free-to-air a free-to-view...

Vysvětloval jste to panu Zelenkovi.


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1240 kdy: 12. 02. 2014, 14:51:30 »
Zápasy PL, ktoré má Slovak Sport najbližšie 3 roky a z ktorých na SSTV1 vysiela jeden zápas týždenne na SSTV3 nedávajú. Takže asi sa niekto nájde, kto miesto stále sa zvyšujúcej cene Skylinku radšej investuje jednorázovo do plustelky...


P.S.: a prečo je to v Plustelke? Pretože SSTV1 je svojim spôsobom tiež PLATENÝ program. A v mux 3 by ho nemohli kódovať.

Jeden zápas premier league, na jedničce opravdu je, jinak zbytek sportů i portugalská liga je i trojce, ale buďme za to rádi. A děkuju za vysvětlení.


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1241 kdy: 12. 02. 2014, 20:50:37 »
Všechno jsou to jen obchodní kecy, že je něco zadarmo. Klidně mohou říci, že je celá Plustelka zdarmo a že se platí třeba jen za Eurosport, ale pokud nemá člověk jejich přístupové zařízení, tak neuvidí vůbec nic.
Správný přístup v tomto multiplexu ukázala TV Lux během adventu, kdy bylo vysílání opravdu zadarmo a volné. Kdo ze stanic v Plustelce chce vysílat volně pro jakýkoli přijímači, tak to jde a nemusí se schovávat za podobná prohlášení. 
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML


Robert Zeman

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 325
  • Pravda začíná tam, kde končí signál České televize
    • AOL komunikátor - Roby
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1242 kdy: 13. 02. 2014, 01:11:41 »
No fajn, ja ich zariadenie celkom mám, aj poplatok za Plustelku som v júli zaplatil. Pokial bude SlovakSport.TV1  premávať celkom normálne, tak vám to na tomto servri čoskoro poviem. Majte sa, všetkích zdraví Robo Zeman!
Dostupnost DVB-T: celkem 60 různých TV programů (s Plustelkou a bez rakouských multiplexů D, E, F).

CZ: multiplexy 1, 2, 3, 4, RS7, RS8;
SK: multiplexy 1, 2, 3, 4;
AT: multiplexy A, B, D, E, F.


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1243 kdy: 13. 02. 2014, 07:16:48 »
Všechno jsou to jen obchodní kecy, že je něco zadarmo. Klidně mohou říci, že je celá Plustelka zdarmo a že se platí třeba jen za Eurosport, ale pokud nemá člověk jejich přístupové zařízení, tak neuvidí vůbec nic.
Správný přístup v tomto multiplexu ukázala TV Lux během adventu, kdy bylo vysílání opravdu zadarmo a volné. Kdo ze stanic v Plustelce chce vysílat volně pro jakýkoli přijímači, tak to jde a nemusí se schovávat za podobná prohlášení.

Kto chce vysielať skutočne voľne, tak NEVYSIELA cez Plustelku, ale v režime FTA - teda NEKÓDOVANE. V SK DVB-T muxoch ide do muxu 1 a 2 (alebo do niektorého regionálneho so všetkými obmedzaniami, ktoré z toho vyplývajú) a nie do Mux 4.... Vy si myslíte že ten Lux v Plustelke je pln e hradený z prostriedkov vysielateľa (teda toho združenia, ktoré Lux vyrába)? A že nie je dotovaný Towercomom? Dosť o tom pochybujem, Lux je rád, že utiahne satelitnú distribúciu na Astre.... Už aj na Thore ho musí dotovať Telekom. Rovnako aj jeho šírenie v regionálnych muxoch bolo na náklady majiteľov multiplexov..... Celé nekódované šírenie Luxu bola len marketingová akcia Towercomu ako prilákať nových zákazníkov....

P.S.: a presne to isté platí pre Skylink. Televízie ktoré chcú vysielať FTA (a majú na to prostriedky, resp. vysporiadané autorské práva na FTA vysielanie) vysielajú nekódovane. Ostatné kódujú, stojí ich to menej pri akvizíciách.
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Záhorák

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 48
    • Zobrazit profil
Re:Slovenské DVB-T
« Odpověď #1244 kdy: 13. 02. 2014, 08:51:39 »
TV LUX je dotovaná so štátneho rozpočtu. Bohužiaľ Slovensko je jeden z mála štátov na svete, kde je cirkev platená s peňazí všetkých občanov(bez ohľadu na vierovyznanie). Smutná skutočnosť pripomínajúca to, že SR stále nepatrí a ešte dlho nebude patriť  do civilizovaného sveta.