reklama

Autor Téma: Jakou televizi do 12000.  (Přečteno 7485 krát)

Adam Krejčí

 • Nováček
 • *
 • Příspěvků: 1
  • Zobrazit profil
  • E-mail
Jakou televizi do 12000.
« kdy: 08. 07. 2011, 14:28:51 »
Dobrý den, hledám nějakou LED televizi do 12 000.
*Úhlopříčka 32 "
*Full HD
*USB a HDMI
Děkuji

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0

reklamahrazny palyza

 • Stálý člen
 • ***
 • Příspěvků: 121
  • Zobrazit profil


Ma Te S

 • Stálý člen
 • ***
 • Příspěvků: 194
  • Zobrazit profil
  • E-mail
Re: Jakou televizi do 12000.
« Odpověď #2 kdy: 08. 07. 2011, 15:30:49 »
Nejlepší volba v té ceně.


Pamětník

 • Profík
 • *****
 • Příspěvků: 2 447
 • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
  • Zobrazit profil
  • E-mail
Re: Jakou televizi do 12000.
« Odpověď #3 kdy: 08. 07. 2011, 17:50:23 »
Osobně nemám k technologickým parametrům připomínky, ale nedůvěru ve mně vyvolávají ony popisy většiny vlastností :

Relaxujte a užívejte si skvělého večera u televizoru s čistým a živým Full HD obrazem a autentickým zvukem. 81cm LED TV Philips 32PFL6606 je vybaven funkcí Net TV, která umožňuje snadné surfování po internetu a stahování filmů přímo do televizoru.
 
Vaše zábava do nejmenšího detailu
 
Televizor Full HD TV s technologií Pixel Plus HD pro lepší detaily a jas 100Hz Clear LCD, odezva 2 ms pro dokonalou ostrost pohybu
 
Zážitek z autentického a čistého zvuku
 
Slyšte každé slovo s technologií Clear Sound

 
Vnímejte basy 20 W RMS a technologii Ambi-wOOx
 
Užívejte si svět online s přístrojem Smart TV
 
Philips Net TV pro populární online služby ve vašem televizoru
 
Videopůjčovny Online Premium a TV show na požádání
 
Snadné bezdrátové připojení pomocí bezdrátového LAN adaptéru
 
Jednoduchá možnost digitálního připojení
 
Hladké připojení se 3 vstupy HDMI a připojením Easylink
 
Integrovaný tuner MPEG-4 pro příjem HD bez set-top boxu

USB pro přehrávání fantastických multimédií
 
Pixel Plus HD - Technologie Pixel Plus HD nabízí jedinečnou kombinaci vynikajícího jasu, živých barev a hladkého přirozeného pohybu u všech kvalit HD, standardních televizních signálů i multimediálního obsahu pro obrazovky HD. Artefakty a šum u všech zdrojů od multimédií po televizi a vysoce komprimovaný obraz HD jsou rozpoznány a redukovány tak, aby byl obraz jasný a ostrý jako břitva. 100Hz Clear LCD (2 ms) - Obrazovka 100Hz Clear LCD poskytuje mimořádnou ostrost pohybu. Aplikace dvojnásobné snímkové frekvence přináší v porovnání s běžnými displeji LCD více než dvojnásobné zvýšení ostrosti reprodukce pohybu a zkrácení doby odezvy na 2 milisekundy. Nyní si můžete vychutnat průzračný obraz i při rychlém pohybu na obrazovce.
 
Clear Sound - Důležité okamžiky ve filmu nebo oblíbeném pořadu často zmeškáte. Clear Sound je novátorská audio technologie, která významně zvyšuje srozumitelnost vokalizace mluveného slova nebo zpěvu. Zaručuje, že uslyšíte každé slovo, a sledovaný pořad si tak co nejvíce vychutnáte. 20 W RMS ambi-wOOx - Vnímejte sílu nové technologie Philips Ambi-wOOx. Zachycuje a zlepšuje pásmo nízkých kmitočtů a vytváří zvuk se skvělými hloubkami pro dokonalý zážitek. Technologie Ambi-wOOx také lépe vyplňuje akustické prostředí místnosti. Díky reproduktorům s výkonem 20 W RMS vytváří technologie Ambi-wOOx podmanivou zvukovou scénu. Poskytuje čistý prostorový zvuk, který doplňuje bohatý vizuální zážitek.
 
Philips Net TV - Vychutnejte si díky službě Philips Net TV bohatý výběr online služeb. Užijte si filmy, obrázky, populárně naučné pořady a další internetový obsah přímo v televizoru tak, jak to máte rádi. Stačí připojit přímo k domácí síti pomocí ethernetového připojení a pomocí dálkového ovladače procházejte a vybírejte, co chcete sledovat. Nabídka Philips poskytuje přístup k populárním službám Net TV přizpůsobeným televizní obrazovce. Dále je díky připojení k počítačové síti DLNA možné pomocí dálkového ovladače sledovat videa a přistupovat k obrázkům uloženým v počítači.
 
Videopůjčovna Videostore a TV programy na vyžádání - Vychutnejte si filmy služby Premium přímo v televizoru prostřednictvím online videopůjčoven. Největší romantická klasika nebo rychlé akční filmy: vše je zde na dosah stisknutí tlačítka, z pohodlí vašeho gauče. Videopůjčovna nabízí nepřeberné množství filmů a seriálů, od nejaktuálnějších nových titulů po nedocenitelnou klasiku. Osvoboďte se od pevných vysílacích časů a sledujte to, co chcete, když právě chcete. Už nikdy nezmeškáte oblíbený program! Služba Catch up TV nabízí opakování televizních seriálů nebo programů. Podmínky a nabídky se liší podle zemí nebo vysílacích společností.
 
Bezdrátový LAN adaptér - Užijte si bohatého výběru online služeb se zařízením Philips Wifi Dongle (PTA01) pro Net TV*. Vychutnejte si filmy, obrázky, informace, zábavu a další online obsah přímo na vašem televizoru, kdykoli budete chtít. Připojte televizor pomocí bezdrátové přípojky přímo k vaší domácí síti a dálkovým ovladačem si vyberte, co chcete sledovat. Prostřednictvím počítačové sítě s DLNA certifikací můžete navíc pomocí dálkového ovladače sledovat videa a snímky, uložené ve vašem počítači.
 
A - Energetická třída A - Energetická nálepka EU - Společnost Philips dlouhodobě usilovala o snižování spotřeby energie svých televizorů, a to jak v zapnutém stavu, tak v pohotovostním režimu. Většina televizorů Philips proto v roce 2010 splnila nároky na zelenou energetickou nálepku EU. Odstín nálepky vyjadřuje míru šetrnosti k životnímu prostředí; čím je nálepka zelenější, tím nižší je spotřeba energie v zapnutém stavu a stejně tak vaše účty za energii.
 
LED televizor Philips 32 PFL 6606 H
« Poslední změna: 08. 07. 2011, 17:57:57 od Pamětník »
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


 

reklama