Autor Téma: Skylink jedná s SPI International.  (Přečteno 3485 krát)

Farell

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Nic není nemožné...
    • Zobrazit profil
Skylink jedná s SPI International.
« kdy: 05. 05. 2012, 13:35:27 »
Provozovatel satelitní platformy Skylink, lucemburská společnost M77 Group jedná již delší dobu o zařazení nových programů ve vysokém rozlišení se společností SPI International. Pro náš portál SatelitnaTV.sk to řekl Adrian Gumulák, Sales & Marketing Manager CEE společnosti SPI International. 8)

V úvahu připadá hned několik kanálů od SPI International, které by mohly rozšířit nabídku HD programů platformy Skylink. V případě dohody by se tak platforma Skylink mohla rozšířit např.. o programy FightBox HD, Erox HD, Fashion HD a to i bez nutnosti lokalizace či DocuBox HD nebo ActionBox HD u kterých by však již byla nutná lokalizace. Uvedené programy jsou již dostupné na satelitu ASTRA 3B (23,5 E) ovšem zatím jen v rámci bulharské platformy Satellite BG.

Bylo by super mít tyto programy ale asi by vzniknul nový balíček FILMBOX PACK a kolik by byla jeho cena si nedovolím tipnout. !!!

Chtěli by ste tyto programy i se změnou ceny?

Zdroj : satelitnatv.sk
« Poslední změna: 05. 05. 2012, 13:41:42 od Farell »
48" LED FullHD Thomson 48FU4243
Ferguson Ariva 200HD F/W A200_V2.14B2patch 23.5E-19.2E-0,8W SKYLINK ICE-120cm-diseq 1.2.
46" LED FullHD Samsung UE46D5500
Ferguson Ariva 200HD F/W A200_V2.14B2patch 23.5E-19.2E SKYLINK ICE katra FE 80cm.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:Skylink jedná s SPI International.
« Odpověď #1 kdy: 06. 05. 2012, 12:29:52 »
Zdravím. No nevím. Mám Skylink, a asi bych si ten balíček nepřiplácel. Erox HD nepotřebuji, erotické programy mám 4 a jeden v HD. Fashion - Móda mě nezajímá a dva programy také máme. Fight - Popravdě sportu moc nedám. A sportovní nabídka ve Skylinku je dobrá. DocuBox HD - dokumentů mám také přes deset programů a tak bych bral určitě ActionBox HD. Ale platit si balíček kvůli jednomu programu. Možná jste myslel, že by u toho byli další 3 stanice Filmbox, které jsou v nabídce Filmbox, Filmbox HD a Filmbox Plus. Pak by záleželo na ceně. Ale i  tak asi ne, nebo jen třeba jednou za čas si balíček koupit. Teď mám 2 měsíce zdarma od Skylinku, a pak určitě chci balíček HBO, ten je pro mě atraktivnější.

A k té lokalizaci. Satelitnatv psala už loni v prosinci, o programech FightBox HD a Fashionbox HD: „Intenzívne pracujeme na lokalizácii“, dodal Adrian Gumulák. V článku, ale píší: "bez nutnosti lokalizace".
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Skylink jedná s SPI International.
« Odpověď #2 kdy: 06. 05. 2012, 13:37:26 »
Tohle ale není žádná novinka. Nevím, proč z toho všichni dělají takovou show. Pana Gumuláka mám i jako přítele na Facebooku a vím, že jednání už probíhají kolik měsíců. Tady se zřejmě někdo zo Slovenska probudil... :o
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:Skylink jedná s SPI International.
« Odpověď #3 kdy: 06. 05. 2012, 16:39:18 »
Souhlasím. Jako aktualitu bych bral nějaké konkrétní datum. Ale to asi zatím žádné není, takže ten článek je o ničem.
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


Amos Komenski

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Skylink jedná s SPI International.
« Odpověď #4 kdy: 07. 05. 2012, 10:25:59 »
No, SPI by hlavně měli urychleně něco udělat s příšernou kvalitou obrazu u svých programů Filmbox v SD u SkyLinku.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0