Fórum Digizone.cz

Hlavní témata => Satelitní digitální vysílání (DVB-S) => Téma založeno: Farell 05. 05. 2012, 13:35:27

Název: Skylink jedná s SPI International.
Přispěvatel: Farell 05. 05. 2012, 13:35:27
Provozovatel satelitní platformy Skylink, lucemburská společnost M77 Group jedná již delší dobu o zařazení nových programů ve vysokém rozlišení se společností SPI International. Pro náš portál SatelitnaTV.sk to řekl Adrian Gumulák, Sales & Marketing Manager CEE společnosti SPI International. 8)

V úvahu připadá hned několik kanálů od SPI International, které by mohly rozšířit nabídku HD programů platformy Skylink. V případě dohody by se tak platforma Skylink mohla rozšířit např.. o programy FightBox HD, Erox HD, Fashion HD a to i bez nutnosti lokalizace či DocuBox HD nebo ActionBox HD u kterých by však již byla nutná lokalizace. Uvedené programy jsou již dostupné na satelitu ASTRA 3B (23,5 E) ovšem zatím jen v rámci bulharské platformy Satellite BG.

Bylo by super mít tyto programy ale asi by vzniknul nový balíček FILMBOX PACK a kolik by byla jeho cena si nedovolím tipnout. !!!

Chtěli by ste tyto programy i se změnou ceny?

Zdroj : satelitnatv.sk
Název: Re:Skylink jedná s SPI International.
Přispěvatel: Miroslav Galko 06. 05. 2012, 12:29:52
Zdravím. No nevím. Mám Skylink, a asi bych si ten balíček nepřiplácel. Erox HD nepotřebuji, erotické programy mám 4 a jeden v HD. Fashion - Móda mě nezajímá a dva programy také máme. Fight - Popravdě sportu moc nedám. A sportovní nabídka ve Skylinku je dobrá. DocuBox HD - dokumentů mám také přes deset programů a tak bych bral určitě ActionBox HD. Ale platit si balíček kvůli jednomu programu. Možná jste myslel, že by u toho byli další 3 stanice Filmbox, které jsou v nabídce Filmbox, Filmbox HD a Filmbox Plus. Pak by záleželo na ceně. Ale i  tak asi ne, nebo jen třeba jednou za čas si balíček koupit. Teď mám 2 měsíce zdarma od Skylinku, a pak určitě chci balíček HBO, ten je pro mě atraktivnější.

A k té lokalizaci. Satelitnatv psala už loni v prosinci, o programech FightBox HD a Fashionbox HD: „Intenzívne pracujeme na lokalizácii“, dodal Adrian Gumulák. V článku, ale píší: "bez nutnosti lokalizace".
Název: Re:Skylink jedná s SPI International.
Přispěvatel: Lukáš Polák 06. 05. 2012, 13:37:26
Tohle ale není žádná novinka. Nevím, proč z toho všichni dělají takovou show. Pana Gumuláka mám i jako přítele na Facebooku a vím, že jednání už probíhají kolik měsíců. Tady se zřejmě někdo zo Slovenska probudil... :o
Název: Re:Skylink jedná s SPI International.
Přispěvatel: Miroslav Galko 06. 05. 2012, 16:39:18
Souhlasím. Jako aktualitu bych bral nějaké konkrétní datum. Ale to asi zatím žádné není, takže ten článek je o ničem.
Název: Re:Skylink jedná s SPI International.
Přispěvatel: Amos Komenski 07. 05. 2012, 10:25:59
No, SPI by hlavně měli urychleně něco udělat s příšernou kvalitou obrazu u svých programů Filmbox v SD u SkyLinku.