Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - 008

Stran: [1]
1
Popisovaný problém je všeobecně známá chyba u některých přijímačů Topfield. Pan Míka to nemíní řešit a vymlouvá se na Skylink, který s tím nemá nic společného. V jakém formátu přijímač vysílání na harddisk uloží, v takovém tam je. Jestliže tedy přijímač ukládá nahrávky zakódované, ptoom se není co divit, že po obměně klíčů jaksi nejdou přehrát...
Řešením je používat přijímače, které ukládají nahrávky přímo nekódované. To dělají všechny Skylink ready přijímače, navíc oproti uničtečkám je u nich jistota, že budou stejně fungovat i za rok či dva, až Skylink zapne ochrany proti sdílení a uničtečky všechny zhasnou...
Ano, u přijímačů Skylink Ready nelze nahrávky přenášet do PC či do jiných přístrojů - to ale tazateli nevadí, tak bych mu doporučil se po takovém přijímači porozhlédnout.

2
Set-top-boxy / Re: Otevřenost firmware u jednotlivých STB
« kdy: 20. 04. 2010, 21:17:38 »
Pokud se chcete nněčím takovým zaobírat, tak se koukněte na možnosti u Linuxových přijímačů (Dreambox a spol.) používajících Enigma systém - tam je kromě ovladačů HW vše otevřené a můžete si začít prgat vlastní přijímač :-)

Stran: [1]