Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - dj_kray

Stran: [1]
1
Jemne melodie nepouzivaju OPTIMOD, nastastie na Slovensku sa tieto priemerne procesory, ktore su predrazene a pritom ich zvuk je cisty priemer moc nepouzivaju. Vacsina celoplosnych slovenskych radii pouziva spickove procesory IDT, vdaka ktorym zvuk zneje tak, ako mas moznost pocut na Jemnych. Je to vecou nastavenia, ale ziaden efekt, ako hall, alebo nejake priestorove stereo, ako si napisal, Jemne nepouzivaju. Ten zvuk je nakomprimovany, sfazovany a prejdeny este procesorom na vysielaci, takze preto to tak zneje. Suhlasim, ze zvuk jemnych je dokonaly, mali by mat vsetky radia takyto zvuk, ale to by museli pouzivat trosku lepsie procesory, ako si o nicph pisal :-)

Posloucháte někdo slovenské rádio Jemné melódie? Nechápu jak docilují tak skvělého zvuku v FM - po celém bandscanu nemám zvukově kvalitnější stanici než tuto - všechny ostatní fakt znějí ploše. Tady je opravdu balada poslouchat jenom ten zvuk ! ať hrají cokoliv, zní to fantasticky prostorově, jakoby z nějakým hallem, přitom velice konkrétně ve stereoobrazu s brilantníma výškama - nechápu. Určitě používají OPTIMÓD a kompresi jako všichni - je to slyšet, ale jak dělají ten zvuk? Poslouchám to čistě na FM 88,00 z vysílače Javorina, nevím jak ze satelitu, asi zkusím natočit parabolu na 23,5 jestli to bude stejné, ale na PHILIPSovi FT930 s wide fakt fantazie, máte podobnou zkušenost nebo se mi to zdá !?

Stran: [1]