Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr Hille

Stran: [1]
1
Televizní stanice a jejich program / Dobré odpoledne, Česko
« kdy: 04. 05. 2017, 20:02:46 »
Všimli jste si "nového" odpoledního pořadu Dobré odpoledne, Česko?
Vysílá ho TV Barrandov a tak vám jistě nemusím říkat, že se jedná o totální nesmyslnou slátaninu  ;D ;D Nechápu celou koncepci pořadu (ale to vlastně nechápu celou TV Barrandov) a je to celý na jedno brdo  :-\
Jaký je váš názor na něj?

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Prima Max
« kdy: 08. 11. 2015, 22:54:04 »
Tak Brýlema Josefa Klímy, Show Jana Krause, Teď vaří ten blbec a trapný Vychechtávky Bédi Jablka budou vysílat hned po odvysílání na TV Prima no tak to je gól, to jsem zvědav kolik lidí se na to chytne. A ty trapné filmy z dob dávno minulých v čele s Básníky už po milionté odvysílané tomu taky moc nedává. Ze slibované filmové stanice bude taková reprízová a řekl bych odkladová. To co se prostě na TV Prima nechytlo tak daj na Max (viz již zmíněné pořady nebo repríza jejich zpravodajství). Jestli to bude takhle, tak tu máme další "kino" barrandov, ryze filmovou stanici, kde vlastně filmy ani nevysílají. Na Prima Max už snad chybí jen Rychlá hra  ;)

Stran: [1]