Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jiří Žejdl

Stran: [1]
1
Tak jsem kontaktoval oddělení teletextu ČT a pan Zeman mi zdělil následující:
Dobrý den,
omlouváme se za toto omezení. O uvedeném problému víme. Rovněž potvrzuji, že se týká některých modelových řad Panasonic.
 
Podporujeme několik nových technologický prvků, které jsou nezbytné pro rozvoj některých budoucích služeb HbbTV. Ujišťuji vás, že uděláme maximum, abychom zachovali plnohodnotnou funkcionalitu HbbTV služeb České televize na většině televizních přijímačů dostupných na trhu v ČR. Takže nadále pracujeme na rozvoji naší produkční platformy tak, abychom do technologie implementovali další prvky, a to i pro přijímače, které mají problémy s plnou podporou některých formátů. Tato činnost však vyžaduje větší úpravy technologie. Odhaduji to ještě na měsíc programátorských prací, tak prosím o trpělivost.
 
S pozdravem
Jan Zeman
vedoucí Teletextu
ČESKÁ TELEVIZE
Nová média – Teletext, HbbTV

2
Moje zkušenost je následující: Panasonic 50ST60 videa přehraje, nejde posuv a pauza. Obraz viditelně lepší, než do konce roku. Satelitní přijímač OCTAGON 1008G+ video nepřehraje vůbec, do konce roku bylo vše v pořádku.

3
Digitální rozhlas / Re:Nový DAB vysílač u Č.Budějovic
« kdy: 22. 05. 2014, 21:04:54 »
Ano, už to zde na DZ proběhlo, ale jen tak dál, je to skvělá zpráva, pane kolego :-) jakou anténu a přijímač používáte?
Ahoj všem, pro příjem v DAB ve Strakonicích (lokalita Nový Dražejov) používám tuner Cambridge audio 650T, anténa širokopásmový pětiprvek doma dělaný, zesilovač širokopásmový Kathrein z 80.tých let. Na atnénu chytám 2x mux Hoher Bogen + Mux 5C Hohe Linie. Je super, že nemusím pořizovat druhou anténu, Kluk jede v pohodě zezadu.

4
Digitální rozhlas / Nový DAB vysílač u Č.Budějovic
« kdy: 22. 05. 2014, 17:58:33 »
Tak už vysílá RTI CZ z kóty Kluk v Blanském lese. Kanál 5D, místo příjmu Strakonice. Anténu mám na Hoher Bogen v Německu, příjem zezadu, signál cca 50%. Napište svoje zkušenosti, kde nový vysílač přijímáte.

5
Digitální rozhlas / Re:Digitální rozhlas-Jižní Čechy
« kdy: 15. 03. 2013, 20:13:46 »
Pro domácí příjem L pásma používám anténu BD1G5 (http://pureradio.cz/detail-produktu/prislusenstvi/55_externi-smerova-antena-dab-l-band/). Protože tuner CA 650T má společný vstup pro L pásmo a III. pásmo DAB, obě antény jsem sloučil slučovačem TV/SAT ALCAD MM-214 s nízkým útlumem. Funguje bez problémů.

6
Digitální rozhlas / Re:Digitální rozhlas-Jižní Čechy
« kdy: 15. 03. 2013, 19:32:01 »
Rád bych vás seznámil s dalším úspěchem při dálkovém příjmu - na východním úbočí hory Svatobor nad Sušicí (startují z něj rogala) jsem několikrát zopakoval příjem vysílání v L pásmu firmy Teleko z Příbrami (65km). Po ukončení vysílání v L pásmu tu běží pásmo III. jako místní příjem (opět na PURE ONE mi).

7
Digitální rozhlas / Re:Digitální rozhlas-Jižní Čechy
« kdy: 14. 03. 2013, 15:51:45 »
Ahoj, mám následující výsledky: předměstí Strakonic (Dražejov) zachyceno vysílán v L pásmu z Hotelu Gomel (57km) na PURE ONE mi. Jinak pravidelně přijímám 3 muxy z Německa ve III. pásmu(5C Hohe Linie, 2xHoher Bogen) na tuner Cambridge Audio 650T.

Stran: [1]