Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - rvcz

Stran: [1]
1
Děkuji moc za odpovědi. Nicméně mám jeden problém.

Koupil jsem si ca modul a ten jsem dal do přijímače. Mám tuto značku KAON (KSC-SA276IR) Pokud mám jednu kartu ve čtečce a druhou v modulu, tak všechny placené programy se kostičkují. Pokud vytáhnu ven modul a nechám jenom kartu ve čtečce, tak vše jede perfektně. Nevíte někdo jestli se to dá nějak vyřešit?

2
Mám doma jeden starší přijímač který je pro skylink a měl jsem v něm jednu kartu. A má také slot pro modul. Když jej dokoupim ten modul, tak by se to mohlo sekat? Přijímač je značky KAON (KSC-SA276IR)

3
Zdravím,

potřeboval by jsem se poradit ohledně přijímače který by dokázal přijímat dvě satelitní karty skylink. Karty jsou skylink standard HD M7

Mohli by jste mi prosím někdo poradit přijímač který tyto karty bez problémů zvládne načíst? Je lepší přijímač který má slot na ci moduly a nebo jednu čtečku skylink ready a jeden ci modul. Vůbec se v tom nevyznám, tak prosím o radu někoho zkušeného.

Děkuji.

Stran: [1]