Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - David NoName

Stran: [1]
1
Někdo je proamerický, jako třeba já, a někdo je proruský. To je svoboda volby, OK. Problém mám spíše s tím, kdo tvrdí, že není na žádné straně  a dokáže být neutrální. Po několika přečtených slovech toho neutrálně smýšlejícího jedince, mimochodem k této roztomilosti se hlásí stále více politiky "znalých" diskutérů, zjištuji, že tato volba snad ani neexistuje, jak si mnozí myslí.

2
Odkladiště / Re:Prodám/vyměním/koupím/daruji
« kdy: 30. 11. 2016, 14:30:26 »
Ahoj. Je mi líto vyhodit 430 krabiček na CD/DVD, konkrétně 281 jewel a 149 slim. Krabičky jsou v drtivé většině v super stavu, bez prasklin. Pokud se tedy najde nějáký archívář, vše prodám za 1100,-, což činí nějákých 2,56 Kč/kus. To jsem hodný, ne? K dispozici od 7.12. Nyní se bohužel ještě nedostanu k přeházení desek, které jsou pro mne vzpomínkovou nostalgií, do boxu. Jsem na mailu: damac7610@gmail.com

3
O serveru DigiZone.cz / Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« kdy: 06. 09. 2016, 14:48:39 »
V Rusku to mají vše jednodušší, dokonce tak, že nepotřebují mrhat časem přemýšlením. V jakékoliv otázce udává správný směr komunistický agent Láďa.

4
Televizní stanice a jejich program / Re:Web Joj family
« kdy: 05. 09. 2016, 23:20:06 »
Vortimond -> Česko-Slovensko má talent: Většina učinkujících je sympatičtější než kdokoliv z poroty :D Co to je za celebrity?

Pod to se rád podepíši. Dívali jsme se též. Ubohé komentáře a nedůvěryhodně předstírané nevěřícné pohledy poroty, nepřetržitý jekot Bílé atd. Ano, bylo se na co dívat, nicméně doma panovala shoda, že celá porota show velmi sráží směrem dolů.

6
První, co mne napadlo, když jsem se dozvěděl o této kauze, bylo - Prima se velmi jednoduše chopila přiležitosti, jak "posílit" zpravodajství, ale i značku. Je to prosté, lidé půjdou za tím, kdo jim bude říkat, co chtějí slyšet. Pro mne to skvěle pasuje právě k současnému obrazu této televize, ve které už dlouho vědí, že k většinovému spotřebiteli vede ta nejkratší možná cesta. Bohužel pojmy jako objektivita, originalita, kvalita, můžou být v úspěšnosti některých firem pouze na "obtíž". Vůbec bych nebyl překvapen, kdyby tato kauza byla účelová. Vsadím se, že to Primě spíše přidá, než vezme.

8
Přátelé, děkuji všem za rady. Udělám to tak, že těch 7°W "vyměním" za Thora. Jsem bohužel omezen prostorem, poněvadž na stožáru (u komínu), kde mám v současné době parabolu 105 cm a ještě parabolku na WiFi, více než na tu Toroidku T90 není místo. Jinde si antény nechci zkrášlovat prostředí. :D. Již s plánovaným "výkonem" s 8. LNB (namísto současných 3.) budu spokojen. BBC i ITV bych uvítal, ale šírší anténu než těch cca. 105 už ne.  :'(. OT: Nejraději bych "sundal" tu parabolku na net, ale nemohu si v současné době dopřát jiný než WiFi internet. Máme alespoň nejrychlejší připojení, co poskytovatel nabízí. ADSL po kabelu je tu pasé, poněvadž je to daleko od ústředny a rychlost by byla možná pouze 5 MB. Tutu "slabou" variantu máme pro zákazníky a nejsou zrovna nadšeni. Bohužel, neudělám nic.

9
Pánové, děkuji všem mnohokrát. 
Jedná se mi o pozice: 28,2 °E + 23,5 °E + 19,2 °E + 16 °E + 13 °E + 09 °E + 05 °W + 07 °W. Pokud to ta Toroidka dokáže, tak na ten motor "rychle" zapomenu. Myslím, že by to bylo reálné, ne? Mimochodem, myslíte že ještě nějáká jiná pozice stojí za úvahu? 

10
Díky Mílo. Myslel jsem si to.  :) Já jsem s tím motorem k té T90 možná přepískl. Uvažoval jsem o tom, ale když se dívám na přehledy družic (+ dostupných stanic), tak těch 8 (možná 10) pozic, které stojí skutečně za to, je zřejmě až až. Ptal jsem se, poněvadž se na tu výměnu nyní (konečně) chystám a nerad bych trávil na střeše více času, než bude třeba. BBC a ITV je (a asi i nadále bude) díky velikosti antény pasé.

11
Hezký den. Rád bych požádal (zejména) ostřílené borce přes satelitní příjem.  V současnosti mám parabolu s multifocusem na 3 LNB (13 + 19,2 + 23,5) s TWIN výstupem. Satelit máme tedy "natažen" na dva televizory v domácnosti. Na ostatních využíváme DVB-T.  Již loni jsem měl v plánu vyměnit LNB za Quatro a při této příležitosti jsem tu dostal cenných rad (díky Danovi Rozsívalovi a Vortimondovi), kdy jsem se rozhodl pro parabolu Toroidal 90. Podle uváděných informací lze na parabolu "nasázet" až 16 konvertorů. Vybral jsem si tedy 8 pozic (8 LNB), které bych měl rád "na pevno". Konečně se dostávám k meritu věci, a zároveň k mé otázce - Chtěl bych tu T90 použít navíc s motorem Amiko DM3800 (kovová převodová kola), avšak ptám se zkušených lovců orbitu, zda-li to má s touto velikostí antény (967 x 1086) význam? Děkuji moc za každou radu, zkušenost...  David, Lbc

Stran: [1]