Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - kibreh

Stran: [1]
1
Mě to nebolí, já mám IPTV. Já jen, že bych čekal, že ze stejného místa údajně stejným výkonem na sousedním kmitočtu bude výsledek stejný. V tom MUXU4 z Jihlavské bude něco špatně.

2
V Kuřimi mi to jede mnohem lépe než MUX4 (ten kostečkuje a dívat se na něj nedá).

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Dolby Dital
« kdy: 25. 01. 2013, 12:34:43 »
Nechci se hádat, ale jak je možné, že komentátora slyším jen zepředu a v zadních bednách jen dav a bubny. Že by to bylo tak chytré? V čem se podle vás liší obyčejné stereo od sourround, když je to záležitost cucání z prstu domácího audiazařízení?
Svůj názor opírám o článek http://www.golias.cz/index.php?modul=audio&sub=clanky&page=clanek&id=723. Je možné, že jsem to špatně pochopil, ale zdá se mi to důvěryhodnější, než co píšete vy. Přečtěte si to, prosím.   

To hypik: ano, formát DD 5,1 (AC-3) je jen na některých kanálech a jen někdy (když to opravdu má stát za zvýšený datový tok). To je pak opravdu prostorový zvuk.

ps. tento příspěvek jsem napsal dříve, než jsem si přečetl poslední váš příspěvek

4
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Dolby Dital
« kdy: 25. 01. 2013, 09:34:47 »
1-rozdíl tam samozřejmě je, ale já ho svýma ušima (nemám hudební sluch ani žádné profi vybavení) nepoznám. DD má 5+1 kanálů, DS (surround) pouze 4. DS je prostorový podle mně tak, že prostorový zvuk (4 kanály levý, střední, pravý a jen jeden zadní) je zakodován do dvou stop a pokud to vaše zařízení umí, pak ho rozkóduje zase do 4 kanálů. Pokud ne, hraje stereo.
2-zvuk hokeje na ČT4HD je prostorový (to slyším i já) a není DD, musí být tedy DS. Nevím, jak by si to jinak moje zařízení vypočetlo (z prstu?).

5
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Dolby Dital
« kdy: 25. 01. 2013, 07:22:36 »
Zkoušel jsem na některých kanálech porovnávat zvuk DD-AC3 a Dolby Surround a žádný rozdíl jsem nepoznal. Např. hokej na čt4 jde prostorově dostatečně. Jen je třeba trochu zesílit zadní repráky pro dunění obecenstva. No a to je pak pecka, když se ozve ta jejich hokejová znělka. Hlasitost reklam se sice možná vyřešila, ale hlasitost konkrétně této znělky je příšerná.

6
Taky jsem byl včera nadšen !!!  ;D

Stran: [1]