Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jan Z

Stran: [1]
1
Televizory / DVB-T2 H.265 TELEVIZOR
« kdy: 28. 09. 2014, 18:42:15 »
Neví náhodou někdo, zda-li je k dostání v ČR nebo i jinde ve světě, ale hlavně tedy v ČR televizor s DVB-T2 H.265 tunerem???

2
Vážení zastánci pozemního vysílání u nás, mám pro Vás dobrou zprávu, Skylink zdražuje opět svou ZÁKLADNÍ nabídku ( co my máme úplně zdarma a dalo se tak čekat, že se tak stane a bude určitě dále zdražovat ) z 29 kč na 33 kč. Řeknete si možná no 4 kč, co to je, ale u jednorázové roční platby to je z 348 kč na 396 kč Takže proč platit ještě víc za něco, co můžu mít zdarma ? Asi nás tu příznivců DVB-T a DVB-T2 bude časem víc...  ;D  , viz. http://www.radiotv.cz/p_tv/skylink-opet-skadli-sve-zakazniky-a-zveda-servisni-poplatek/

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Prima NEWS
« kdy: 27. 01. 2013, 20:52:54 »
Poslední dny jsem sledoval zpravodajství na Prima Family a moderátoři v terénu měli bundy s vyšitým logem Prima NEWS ( klasické logo Prima a pod ním červeně NEWS ) .   Prima se tímto způsobem dříve neprezentovala a to logo jsem viděl poprvé. Všiml si toho někdo, nebo už je to delší dobu ?

Že by Prima chystala nový kanál věnovaný zpravodajství ??? Nebo třeba něco jako Nova News na inernetu?  ;D

Stran: [1]