Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jaroslav Komm

Stran: [1]
1
Internet a domácí síť / Re:Nastavení wifi routeru
« kdy: 15. 10. 2018, 21:53:01 »
U nového routeru TP Link je v krabici UTP kabel a síťový zdroj. Po prvním zapojení naskočí stránka s nastavením hesla  a potom se otevře nastavovací menu, a je jedno ,jestli se přípojí kabel nebo wifi spojení , které jede ihned ,  a je zabezpečeno 8-místným číslem, které je napsáno na štítku routeru. nyní jsem nastavoval 5 různých nových TP link routerů a všechny to mají stejné bez CD. Je to jednoduché . Zadá se do prohlížeče : 192.168.0.1

2
Funguje to dále . zadejte tuto adresu :   http://www.barrandov.tv/klip/768        a potom můžete  měnit číslo klipu a hrají vám různé písničky. Ale jsou to většinou dechovky ala ŠLágr TV. Další adresa např. :  http://www.barrandov.tv/klip/788  ,   http://www.barrandov.tv/klip/888,    http://www.barrandov.tv/klip/988,   http://www.barrandov.tv/klip/998.
Takže stanice celkem o ničem a asi brzy i skončí !!!!!!!!

3
Televizní stanice a jejich program / Re:Vánoce na tv Pětka
« kdy: 24. 12. 2012, 10:58:14 »
Vypadá to že došly peníze od hlavního sponzora nebo je Bartošová už o všechny obrala a Ježíšek žádné další už nepřinese !!!! Na Pětce je synchron s černou a na Metropolu není žádný signál. Po Novém roce končí další krajské menší televize - nejsou peníze. A bude Hůř !!!!!!

4
Baťoh SD je už zastaralá věc. Za chvíli se bude vysílat přímo z mobilů v HD kvalitě. Nevím , proč dělají tajnosti s cenou. Původně byl určený pro provoz v USA, kde nákup nebyl tak drahý jako u nás. Už se dělá lepší baťoh ve kvalitě HD, tak nevím, proč to televize nekoupí, když vysílají v HD.Když to má Nova , tak to musí mít i ČT z peněz koncesionářů. Další problém je špatná kvalita GSM sítí našich operátorů. Takže je to celé na nic, jen vyndavat peníze !!!!!

Stran: [1]