Autor Téma: Jean Valjean  (Přečteno 12468 krát)

Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #15 kdy: 23. 02. 2011, 18:26:39 »
Je mi jedno, jestli je Jean nějaký Vymětalík, TechnikTKR nebo někdo jiný a souhlasím s Kubou Melínem, že to ani není správné, patrat po něčí identitě. Ale tady na Digizone se v diskusích rozhodně slušně nechová, naopak na mě působí jako typycký internetový troll, který jen zažehává spory. Jeden příklad za všechny je zde: http://www.digizone.cz/clanky/z1-konci-skupina-jt-ji-odmita-dal-dotovat/nazory/vse/ , kde Jean stočil debatu o dětských kanálech na debatu DVB-T versus DVB-S, byť uznávám, že jsem mu v tom pomohl, nicméně ve chvíli, kdy mu došly argumenty, začal mne tam urážet. A není to jediný případ. Myslím že bez něj by zdejší diskuse byly mnohem klidnější.
Ty ho nazveš satelitním demagogem a o největším kabelovém operátorovi v ČR - UPC s obratem cca 3 miliardy ročně - napíšeš, že živoří a on tě naoplátku pošle k psychiatrovi. A pak se ještě divíš, když ti v diskuzi tyká a nevyká. To ovšem bývá na internetu celkem obvyklá věc. A je to měsíc stará záležitost, kterou tady vytahuješ jenom účelově.

Davida Kříže a Lumíra je skutečně škoda, obzvlášť v souvislosti, že ten který to způsobil - Š.S. - tam píše pořád.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re: Jean Valjean
« Odpověď #16 kdy: 23. 02. 2011, 18:40:06 »
"Davida Kříže a Lumíra je skutečně škoda, obzvlášť v souvislosti, že ten který to způsobil - Š.S. - tam píše pořád."

Kde že myslíte pane že píší či nepíší, nějak jsem nepochopil ... pokud vím tak píší všichni pánové do příspěvků ... David i Lumír. Jinak samozřejmě, souhlasím s Melínem o tom to přeci je :-) Především je to o tom vystupování a slušném chování, no ne? Odbornost či neodbornost je věc zase úplně jiná ...


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #17 kdy: 23. 02. 2011, 18:43:00 »
Vážení ,beru v potaz,že Žán mohl někoho vytočit do běla,ale je to diskuse a na dálku,stejně z toho nic jiného nebude,podívejte jak pěkně naboptnalo tohle vlákno,živě si dovedu představit co se bude dít,až se tu objeví !!! ;D Co vlastně vyvedli David s Lumírem-nic netuším ?
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Petr Novák

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #18 kdy: 23. 02. 2011, 18:44:39 »
Jaroslave, já také netvrdím, že mám v té diskuzi úplně čisté svědomí, naopak přiznávám svůj podíl viny, ale Jean určitě překročil meze slušného chování, tím že místo skutečných argumentů přešel k urážkám. Uznávám ale, že Štěpán S. je podobná sorta a také by se s ním asi mělo něco dělat.


Rembrandt van Rijn

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #19 kdy: 23. 02. 2011, 18:48:29 »
Souhlasím, že David a Lumír tady hodně chybí, svými příspěvky, znalostmi a informacemi vždy obohatili diskuzi. Škoda, že byli ve stálém sporu s "Violistou", na jeho sebemenší , byť vesměs neodborný příspěvek podle mne reagovali vždy velmi impulsivně a tak trochu urážlivě, a proto asi byli zabanovaní. Věřím, že se brzy dočkáme dalších dobrých příspěvků od nich na Digizone.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #20 kdy: 23. 02. 2011, 18:52:17 »
Tohle budu muset vzít najednou...

p.Syrový
Citace
Na google.cz jsou jiní experti typu vortimond, tulen, Violista a jejich příspěvky by tady neprošly redakčním schválením ani omylem, což se o příspěvcích technika říct nedá.

Tak vortimond občas napíše něco solidního, co já vím... tulen jsem snad v životě neslyšel...ovšem já už tam dlouho nechodím... a kdo je Violista, tak to je snad zcela a úplně jasné...

Kuba
Citace
Musím říct, že trošku nechápu, proč se tu tohle řeší. Místní Jean Valjean, ať už je to TechnikTKR nebo ne, se chová celkem slušně a jeho příspěvky jsou určitě mnohem více k věci, než některých jiných "expertů".

naprostý souhlas...

ještě jednou Kuba
Citace
Ale hlavně - proč řešit kdo je kdo? Hlavní je, aby byla diskuze užitečná, pokud možno co nejvíce přesná a odborná a na fóru se vyskytovali lidé, kteří problematice rozumí a když přijde laik, mohou mu poradit. Po zabanování Davida Kříže, Lumíra apod. už tu takových je méně.

Tak toto platí jen z poloviny, tedy souhlasím jen z poloviny. Například by neměla být dvojitá registrace. Všude se za to z fleku vyhazuje. Já osobně i když jsem třeba na google.cz i na radiotv.cz měl dvě, tak jsem všude zažádal o jejich zrušení a mám nyní všude pouze jednu jedinou a tu na víc sjednocenou, tedy všude stejného nicka. Takže je rozhodně asi dobré a patří to k věci vědět, že Jean Valjean je Technik TKR.

Na druhou stranu velmi souhlasím s tím koncem. Rozhodně považuji za pitomost banánovat p.Kříže jakož i Lumíra Snad asi největší kravina ke které zde za poslední roky došlo. Ale osobně považuji za obrovskou pitomost i zabanánování jaivana, protože i jeho příspěvky byly o něčem a učil alespoń pitomce se vyjadřovat, tedy někdy to až přeháněl a bylo v tom určité učitelské pedanství, či něco podobného.
Ale na konec, když zde stovka lidí běžně píše, tak jsem si koupil satelit, tak se nelze divit, že si jich někdo zeptá, zda Astru nebo Thor a kde vzal tolik peněz nebo nějak podobně... Takže rozhodně i jeho příspěvky osobně považuji za smyslplnější nežli spoustu jiných...

I když závěrem chci říci, že uznávám právo majitelů serveru si ponechat v diskusi koho chtějí...
Ovšem potom se nelze divit, že se třeba lidé z google.cz přesouvají sem...
Ovšem pokud se zde bude vyhazovat za kraviny, no tak se prostě zase přesunou jinam..
On to zase až takový problém není...

Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #21 kdy: 23. 02. 2011, 19:29:21 »
Moment,Jose-změnit nick,skoro všude mám stejný,tzn.že ho můžu změnit i zde,abych nemusel furt přeskakovat,to ,že,mám na něčem jiný nick byla mladická nerozvážnost !!! ;D
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #22 kdy: 23. 02. 2011, 19:43:13 »
Moment,Jose-změnit nick,skoro všude mám stejný,tzn.že ho můžu změnit i zde,abych nemusel furt přeskakovat,to ,že,mám na něčem jiný nick byla mladická nerozvážnost !!! ;D

Tak jistě. Já měl také všude různé a delší dobu jsem hledal optimální podobu. Což se tady dokonce dá dohledat v historii neboť to vlastně pod současným zobrazí i dřívější podoby.
Zde ta změna funguje naprosto bezproblémově.

Ale já jsem měl na mysli spíše tu otázku 2 registrací. Např. na radiotv.cz jsem měl dvě registrace. Dva různé nicky. Přičemž jedním jsem se příhlašoval z domova z jiné ip i jiným operačním systémem a na druhý nick z práce zase z jiné ip a jiným operačním systémem, takže v podstatě bylo nemožné zjistit, že jde o stejnou osobu, pokud se ten jeden nick krotil... Ovšem přestalo mne to bavit. Takže jsem si u webmastera radiotv nechal ten jeden zrušit. Problém je, že tam třeba zrovna muj současný nejde naeditovat a používám tam jen tu první část...protože prostě ten user tam je na tvrdo v systému a nejde s tím hnout, sice přislíbili, že někdy se tím budou zabývat a udělají to tak aby sice přihlašovací jméno bylo jako je tady, ale zviditelněný nick byl měnitelný, ale zatím s tím nic neudělali...
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #23 kdy: 23. 02. 2011, 20:12:40 »
Tak jsem to učinil,Jan Bernardýn už neexistuje,Jose-díky za návod!
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #24 kdy: 23. 02. 2011, 20:44:16 »
Tak jsem to učinil,Jan Bernardýn už neexistuje,Jose-díky za návod!

Hehehe...tak tohohle nicka pochopitelně znám, tak to jsem nevěděl, že tady jsi jako Bernardýn, fakt, že ne....
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #25 kdy: 23. 02. 2011, 21:31:29 »
Život už je takovej,konin jsem se nadělal dost,spyko mám od dcery už od dob co jsem trochu ovládl pc,postupně to dám dopořádku a Valžána ať tu nechaj, všude  povyhazovali jaivana-a je nuda !!!
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Zip Zip

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 92
  • Dělám to, čemu rozumím, čemu nerozumím, nedělám.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #26 kdy: 23. 02. 2011, 21:57:26 »
Pánové (& dámy ;) ) díky za příspěvky.
Primárně mi šlo o to, že v některé ranní diskusi "vyštval, znechutil .... " svým typickým způsobem nějakého přispěvatele, na dalším serveru zase jeho typická arogance, tak jsem vypustil ono vlákno. Nechce se mi to hledat, už ani nevím jméno onoho znechuceného.
Že je Jean, technik to je naprosto jasné, zajímavý a vcelku i přijatelný je názor od Amose, vysvětlení, že jej špatně spojuji i s majitelem paraboly je přijatelné, ovšem to chování na parabole je až neuvěřitelné, to si snad může dovolit jen majitel. Jeho chování je zde podstatně lepší než na parabole, čili tady částečně ví jak se chovat.
Mým záměrem nebylo jej zlikvidovat  :P , jen upozornit neznalé, aby jej ignorovali, pokud se chová nezpůsobile.
Zajímavý přínos tohoto vlákna byl pro spyka.  :)


Kuba Melín

  • Global Moderator
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 732
    • Zobrazit profil
    • DVB Servis
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #27 kdy: 23. 02. 2011, 22:04:35 »
Musím říct, že se mi docela stýská po těch časech Jaivana alias Jan Mana alias Gravidního vlka. Neškodí si připomenout některé perly z té doby, člověk se zasměje i po letech.

http://www.digizone.cz/diskuse/533/
http://www.digizone.cz/diskuse/385/
A také typické "ukončení diskuze" http://www.digizone.cz/aktuality/do-roku-2012-by-melo-vysilat-900-programu/vse/
S anténami je to jako s ženami - je to složitější, než to na první pohled vypadá :)

Profesionální instalace antén pro DVB-T, DAB i VKV FM, satelitních parabol, měření signálu a další poradenství - http://www.dvbservis.cz


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #28 kdy: 23. 02. 2011, 22:45:12 »
Tak zrovna po Jajvanovi se mi moc nestýská. I když pominu jeho způsoby zesměšňování, nemám z principu rád ty jedince, kteří své názory považují za jedině správné, platné absolutně pro všechny. Své technické znalosti prosazoval podle mne nevhodným způsobem a tím je obecně znehodnocoval. A pokud někdo jeho styl považoval za humorný, hodný nostalgického vzpomínání, já to tak nevnímal. To i ten Žán je mi "stokrát" milejší. ;)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Jean Valjean
« Odpověď #29 kdy: 24. 02. 2011, 01:17:03 »
Tak zrovna po Jajvanovi se mi moc nestýská. I když pominu jeho způsoby zesměšňování, nemám z principu rád ty jedince, kteří své názory považují za jedině správné, platné absolutně pro všechny. Své technické znalosti prosazoval podle mne nevhodným způsobem a tím je obecně znehodnocoval. A pokud někdo jeho styl považoval za humorný, hodný nostalgického vzpomínání, já to tak nevnímal. To i ten Žán je mi "stokrát" milejší. ;)

Mně osobně byly inteligentní vtípky jaivana / Jan Mana atd. a taktéž i neomalená přímočarost Technika TKR / Jeana Valjeana asi 100x milejší nežli např. Vaše neustálá neopodstatněná rejpavovast vycucaná v 90% z prstu a nějakých ,,myšek", či jakých to představ. Ani s jedním z nich jsem neměl sebemenší problém a pokud šlo o některé ostřejší diskuse těhle lidí s někým jiným, tak v 90% bych se postavil za ně. Pouze snad v jediném případě ne a to ohledně diskusí Jeana Valjeana se Zip Zipem. V tom to případě stojím při Zipovi, protože se domnívám, že pravdu má on, tedy spíše to koresponduje s mým názorem. To ovšem neznamená, že odmítán Technika TKR všeobecně. To rozhodně ne. Co psal v poslední době na parabole nemám nejmenší tušení a rozhodně to tam nehodlám hledat. Ale pokud jsem si všiml ,,ostrý" tam byl od začátku, čili někdy už před deseti lety, možná a většinou věděl proč. Vyhozením jaivana parabola v podstatě zkončila a začali odcházet všichni, ať to byl známý právník Antonín nebo známý opravář Zorbas. Naposledy jsem si všiml, že o zrušení tamní registrace požádal i Vlado Fogo, pokud se nepletu. Tady to zatím jede, ale p.Kříře jsem četl rád a je ho zde škoda a Lumíra taky. Nevím co provedlí Štěpánovi, že to muselo zkončit až banánem. Ostatně Štěpán mi také nikterak nevadí, nevím proč by měl. Nevím koho Technik nasral na tolik, že s tím tady švihl...Musel bych si to dohledat a to se mi také opravdu nechce. Ostatně jednou jsem tady potřeboval s něčím poradit ohledně DVB-T a Lumír byl jediný, kdo na to reagoval a pomohl mi.
« Poslední změna: 24. 02. 2011, 01:43:07 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL