Autor Téma: SkyLink Cryptoworks a transmodulátory  (Přečteno 9145 krát)

Amos Komenski

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
SkyLink Cryptoworks a transmodulátory
« kdy: 30. 07. 2011, 11:38:11 »
Upozorňuji tímto,že SkyLink v posledním týdnu nehorázným způsobem zasahuje do systému CW (zejména v dopoledních hodinách) a to zejména u multiplexů,které si zcela platí samy stanice.
Zejména u balíku STV,Markíza dochází dopoledne k totálnímu zamrznutí dekodérů. Závady se projevují u hlavních stanic,kde jsou použity doposud zcela spolehlivé moduly Irdeto  CW Mascom, Powercam a originál CW karty. Bývalo dobrým a slušným zvykem "hrát" si s kódovacím systémem v nočních hodinách, ale jak vidno, "SkyLink na prodej" si vůči klientům dovoluje vše. Nebo že by skrytý záměr??

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: SkyLink Cryptoworks a transmodulátory
« Odpověď #1 kdy: 30. 07. 2011, 15:52:59 »
Jestli to spíš nebude těmi transmodulátory a CAMy, že si neporadí s vyšším datovým tokem.


Amos Komenski

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: SkyLink Cryptoworks a transmodulátory
« Odpověď #2 kdy: 30. 07. 2011, 17:09:51 »
To ani náhodou ne, jelikož měsíce předtím to šlo normálně a nyní o víkendu rovněž. Takže jednoznačně jde o nekorektní zásahy operátora do CW v pracovní době.


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: SkyLink Cryptoworks a transmodulátory
« Odpověď #3 kdy: 30. 07. 2011, 17:58:46 »
Předpokládám, že to ofic. asi nebude (to bys kontaktoval TV stanici, se kterou máš uzavřenou smlouvu), takže koupit CS Link CW kartu a ta funguje bezproblémů.


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: SkyLink Cryptoworks a transmodulátory
« Odpověď #4 kdy: 30. 07. 2011, 20:12:38 »
Ano, vyměnit skylink za 1roční cs link total-1000 kč doplatku za rok a bude konečně pokoj-jediné nedořešené -Markiza a její idio..ké nápady!!! 8)
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: SkyLink Cryptoworks a transmodulátory
« Odpověď #5 kdy: 30. 07. 2011, 22:34:06 »
Ano, vyměnit skylink za 1roční cs link total-1000 kč doplatku za rok a bude konečně pokoj-jediné nedořešené -Markiza a její idio..ké nápady!!! 8)
Tak to bych v tomto případě nedělal, protože dostaneš čistou Irdeto kartu a tam nikdy nevíš co s tím provozovatel zamýšlí. U staré CW je to bezproblémů.


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: SkyLink Cryptoworks a transmodulátory
« Odpověď #6 kdy: 31. 07. 2011, 17:27:19 »
Na CW mám cslink,skylink mě svými pokusy na divácích natolik rozčílil,že už jsem na 90%rozhodnut a to i právě kvůli IRDETU,neb Aligátor v novém sw má umožňovat funkčnost-zatím neodskoušeno,a to mě láka,nemluvě o tom,že cslink v irdetu /zatím/nevymýšlí psí kusy-takže proč ne,ještě kartu sehnat,firma se chvástala,první udajnou zasilku si rozebrali-od té doby /min.týden/nic-že by až takový zájem,mrzí mě markíza-kdyby měla vypadnout./manželka/
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D