Autor Téma: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!  (Přečteno 41693 krát)

spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #30 kdy: 07. 03. 2011, 17:42:29 »
Ale to je furt dokola,nikdo nikoho přece nenutí aby se tu svěřoval,ale aby tu taky nemachroval,diskuse-to mohou být i domněnky,když je možno,račte je vyvrátit !!!
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #31 kdy: 07. 03. 2011, 17:57:03 »
Nikdo se tady nesvěřuje, jen pár jedinců, tady "fňuká", co bude či nebude. Prostě každý, kdo si chce informace zjistit, může si udělat čas několik dnů a telefonicky komunikovat se všemi zainteresovanými institucemi. A až si to vše zjistí, tak potom může tyto materiály na webu zveřejnit. Zatím se tady šíří jen jakési polopravdy o přeladění K37 a K48 v analogu na nové kanály k 1. dubnu 2011. Všichni zasvěcení, vědí jak se věci mají. A pokud se někdo zasvěceným stát chce, tak ať použije postup, který použil můj kamarád, který to vše tady na ostravsku "rozjel". Říkal mi, kolik už ho to stálo času, peněz, neustálého telefonování po různých institucích atd. Jak jsem psal, zítra má schůzku se s. Ing. Palasem, což je hejtman a i on se o tento problém živě prý zajímá, protože mu jde jako správnému úředníkovi, který slouží lidu o to, aby lidé bez problémů přijímali DTV a montážní firmy na ostravsku, které se cítí obstrukcemi ze strany ČT poškozeny mohly z tohoto přechodu ATV - DTV slušně profitovat, jak měly v úmyslu!


Rembrandt van Rijn

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #32 kdy: 07. 03. 2011, 18:06:30 »
Zdravím všechny diskutující,
taky mě zajímá jaký je stav na Ostravsku (teď hlavně kvůli spuštění Prima love), lidé volají jako vzteklí, tam, kde není na STA 32.k namontován, tak by ho hned chtěli. Ale, má ho cenu montovat na 2 měsíce a pak přelaďovat ? Nebo na jeden (když tady padl termín 1.4.2011) ? Kdyby to bylo až od 11.11.5011, tak bych o tom ještě uvažoval. Proto jsem se dnes obrátil na ČRa o upřesnění termínu. Nemám více informací jako asi má Franta Kostka, ale přeposílám, co mi bylo odpovězeno a to konkrétní osobou:

Dobrý den,
definitivní harmonogram změn terestriálního vysílání v územní oblasti Ostrava zatím bohužel nebyl stanoven. Záležitost řeší ČTÚ (Český telekomunikační úřad), který mezinárodně koordinuje kmitočty se Slovenskem a Polskem.
Až budou známy konkrétní termíny a vysílací kanály, budou tyto informace uvedeny na webových stránkách Českých Radiokomunikací a budou publikovány ve sdělovacích prostředcích.
S pozdravem
 
Ivana Matoušková

Oddělení dohledu vysílacích a distribučních sítí




Rembrandt van Rijn

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #33 kdy: 07. 03. 2011, 18:09:31 »
Omlouvám se za překlep. Nejde o rok5011 ale 2011, snad všichni pochopili. I když v našem Kocourkově by bylo možné všechno.


Franta Kostka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Pozor na psychopaty a práskače!
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #34 kdy: 07. 03. 2011, 18:17:28 »
Zdravím všechny diskutující,
taky mě zajímá jaký je stav na Ostravsku (teď hlavně kvůli spuštění Prima love), lidé volají jako vzteklí, tam, kde není na STA 32.k namontován, tak by ho hned chtěli. Ale, má ho cenu montovat na 2 měsíce a pak přelaďovat ? Nebo na jeden (když tady padl termín 1.4.2011) ? Kdyby to bylo až od 11.11.5011, tak bych o tom ještě uvažoval. Proto jsem se dnes obrátil na ČRa o upřesnění termínu. Nemám více informací jako asi má Franta Kostka, ale přeposílám, co mi bylo odpovězeno a to konkrétní osobou:

Dobrý den,
definitivní harmonogram změn terestriálního vysílání v územní oblasti Ostrava zatím bohužel nebyl stanoven. Záležitost řeší ČTÚ (Český telekomunikační úřad), který mezinárodně koordinuje kmitočty se Slovenskem a Polskem.
Až budou známy konkrétní termíny a vysílací kanály, budou tyto informace uvedeny na webových stránkách Českých Radiokomunikací a budou publikovány ve sdělovacích prostředcích.
S pozdravem
 
Ivana Matoušková

Oddělení dohledu vysílacích a distribučních sítí
Vidíte a přesně o tom mluvím, že jsem chtěl za pomocí kolegy Karla a své znalosti stavu věci vyvrátit spolehlivost té informace o 1.4., protože zatím nedošlo k žádným závěrům. Místo toho jsem zde napadán a pomalu nazýván komunistou.
příjem DVB-T: Praděd, Radhošť, Polsko...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #35 kdy: 07. 03. 2011, 18:19:17 »
Paní Matouškovou z dohledu ne Žižkově znám!   :D :D


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #36 kdy: 07. 03. 2011, 19:04:01 »
Nadávat někomu do komunistů/pokud ho osobně neznám/bych si nedovolil,pokud to tak vyznělo-omlouvám se !
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Amos Komenski

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #37 kdy: 08. 03. 2011, 11:27:25 »
Zdravím všechny diskutující,
taky mě zajímá jaký je stav na Ostravsku (teď hlavně kvůli spuštění Prima love), lidé volají jako vzteklí, tam, kde není na STA 32.k namontován, tak by ho hned chtěli. Ale, má ho cenu montovat na 2 měsíce a pak přelaďovat ? Nebo na jeden (když tady padl termín 1.4.2011) ? Kdyby to bylo až od 11.11.5011, tak bych o tom ještě uvažoval. Proto jsem se dnes obrátil na ČRa o upřesnění termínu. Nemám více informací jako asi má Franta Kostka, ale přeposílám, co mi bylo odpovězeno a to konkrétní osobou:

Dobrý den,
definitivní harmonogram změn terestriálního vysílání v územní oblasti Ostrava zatím bohužel nebyl stanoven. Záležitost řeší ČTÚ (Český telekomunikační úřad), který mezinárodně koordinuje kmitočty se Slovenskem a Polskem.
Až budou známy konkrétní termíny a vysílací kanály, budou tyto informace uvedeny na webových stránkách Českých Radiokomunikací a budou publikovány ve sdělovacích prostředcích.
S pozdravem
 
Ivana Matoušková

Oddělení dohledu vysílacích a distribučních sítí

Tady nejde ani tak o "profit firem" jako o celkový servis společných antén na Ostravsku!!
Ostravská oblast měla doposud naprosto nejhorší průběh přechodu A-D (nejdražší) a jelikož servisní firmy zde nikdy neměly z principu kapacitu na to, operativně během pár dní přeladit změněné kanály multiplexů, musely si vypracovat HARMONOGRAM a řadu věcí dělat i v předstihu (např. i dopřednou instalaci kanálových zesilovačů pro Mux2 K37 s aproximovaným nastavením pomocí stáv.K54). Pokud by se -NEDEJBOŽE- měl "uhnízdit" Mux2, byť dočasně, na nějakém jiném kanále než všude avizovaném K37, jednalo by se o podraz s obrovskými následky a doufám, že by tímto měly padat konečně hlavy!!
Jako jediné, rozumné a akceptovatelné řešení je tedy DODRŽET původní harmonogram, tj. 30.4. vypnout analogovou Lysou Horu K37 a na tomto kanále rozjet Mux2. V opačném případě hrozí velké škody a doufám i trestní stíhání. Snad si to ČTÚ, ČT a ČRa dostatečně uvědomují, že 1,2 milionu obyvatel Moravskoslezského kraje nejsou jen "pitomí Ostravaci", kterým je možno operativně na....t cokoliv.
PS: V opačném případě budu první,kdo trestní oznámení podá.


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #38 kdy: 08. 03. 2011, 14:13:09 »
Ti držím palce! Policie ani nebude vědět, která bije a vo co gou! Oni tak maximálně demonstrovat, jak maj nízké lowe, ale přitom tam dvacetileté holky berou 33.000 Kč hrubého měsíčně!


RTVSAT

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #39 kdy: 09. 03. 2011, 12:54:57 »
No doufám,že ten dubnový termín dodrží.  >:(
A co pokrytí muxu 3 na Ostravsku a okolí? Mux 3 je vysílán s Ostravského Hladnova s minimálním výkonem (měl být v dubnu posílen silným vysílačem v Hoštálkovicích,ale prý se to přesouvá na říjen 2011 - snad to bude popud,rozjet jej už v plánovaném dubnu 2011). Signál s Hladnova muxu 3,byl ve vzdálenějších oblastech,třeba tady v Třinci na hraně příjmu,ale po upravách muxu 3 CR se stal nesledovatelný,síla signálu se téměř nezměnila,ale chybost stoupla na hranici nesledovatelnosti!


Amos Komenski

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #40 kdy: 09. 03. 2011, 18:33:27 »
No doufám,že ten dubnový termín dodrží.  >:(
A co pokrytí muxu 3 na Ostravsku a okolí? Mux 3 je vysílán s Ostravského Hladnova s minimálním výkonem (měl být v dubnu posílen silným vysílačem v Hoštálkovicích,ale prý se to přesouvá na říjen 2011 - snad to bude popud,rozjet jej už v plánovaném dubnu 2011). Signál s Hladnova muxu 3,byl ve vzdálenějších oblastech,třeba tady v Třinci na hraně příjmu,ale po upravách muxu 3 CR se stal nesledovatelný,síla signálu se téměř nezměnila,ale chybost stoupla na hranici nesledovatelnosti!

Stěžujte si na ČTÚ a také - a hlavně - u Primy. Taky mohli počkat s úpravami Muxu3 až na 30.4.2011, kdy (doufejme) nahradí analog K48.


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #41 kdy: 09. 03. 2011, 18:57:03 »
Nenahradí...., bohužel.


Adámek Karel

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #42 kdy: 10. 03. 2011, 17:01:26 »
Dobrý den,

definitivní harmonogram změn terestriálního vysílání v územní oblasti Ostrava zatím bohužel nebyl stanoven. Záležitost řeší ČTÚ (Český telekomunikační úřad), který mezinárodně koordinuje kmitočty se Slovenskem a Polskem.

Až budou známy konkrétní termíny a vysílací kanály, budou tyto informace uvedeny na webových stránkách Českých Radiokomunikací a budou publikovány ve sdělovacích prostředcích.

S pozdravem

Ivana Matoušková

Oddělení dohledu vysílacích a distribučních sítí

České Radiokomunikace a.s.
U Nákladového nádraží 3144

130 00 Praha 3, Czech Republic

 

T +420 242 418 777 M +420 603 458 223 F +420 242 418 854

www.radiokomunikace.cz

Opticum 9500 HD WORLD SAT TV 28,5°-23,5°-19,2°-13°E
40PFL6606H/12,RWT DTV-401T,Evolve Scorpio DT-3010HD
DVB-T-CZ Mux 1,2 Biskupská kupa Zlaté Hory (36,53k)  PL Mux 1,2,3 Opole Chrzelice (46,34,43k)  
Antény - 2xTVA 21-60
Zesilovač IVO DVB-T 30dB X
Slučovač IVO SLR03-F 36,51-53k + Rest


Rembrandt van Rijn

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #43 kdy: 10. 03. 2011, 21:22:31 »
Dobrý večer,
tento mail jsem tady již zveřejnil 7.3., pokud jste rovněž na Vás dotaz obdržel tuto odpověď, je vidět, že mají na všechny otázky ohledně našeho regionu stejnou odpověď a je asi zbytečné se na něco nového ptát.


Adámek Karel

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Lysá hora končí !!!!
« Odpověď #44 kdy: 25. 03. 2011, 13:43:38 »
http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/press/digitalizace/?id=5456

ČT se k tomuto problému postavila se ctí ani jsem to od statního molochu nečekal.A co na to ted Prima se svým 48k,Nova nic vypínat nepotřebuje a ani bych to od ni neočekával.
« Poslední změna: 25. 03. 2011, 13:51:50 od karel Adámek »
Opticum 9500 HD WORLD SAT TV 28,5°-23,5°-19,2°-13°E
40PFL6606H/12,RWT DTV-401T,Evolve Scorpio DT-3010HD
DVB-T-CZ Mux 1,2 Biskupská kupa Zlaté Hory (36,53k)  PL Mux 1,2,3 Opole Chrzelice (46,34,43k)  
Antény - 2xTVA 21-60
Zesilovač IVO DVB-T 30dB X
Slučovač IVO SLR03-F 36,51-53k + Rest