Autor Téma: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!  (Přečteno 41704 krát)

profak

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #15 kdy: 07. 03. 2011, 10:17:44 »
Asi stale plati informacne embargo pre ostatnych ludi :). Mna by tiez zaujimalo, ako toto stretnutie dopadlo, pokial sa uskutocnilo. Relevantne informacie prinesu prospech aj pre ostatnych.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta Kostka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Pozor na psychopaty a práskače!
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #16 kdy: 07. 03. 2011, 13:20:55 »
To se ale těžko dozvíte na nějakém foru serveru, který nějaká Lysá hora pro nás na severní Moravě ani nezajímá... to se musíte zajímat sám na patřičných místech. Někteří včetně mne se zajímali a vědí jak to dopadlo a co bude dál. Nebudu tady ale dělat návštěvnost někomu, komu to ani v patě neleží. Kdybych byl závislý na tom, co mi kdo napíše na internetu, tak bych se mohl jít pást...
příjem DVB-T: Praděd, Radhošť, Polsko...


Franta Kostka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Pozor na psychopaty a práskače!
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #17 kdy: 07. 03. 2011, 13:34:25 »
No, já to vidím za 1,2 milionu MS kraje jako vážný problém. To, že mu redakce DZ nevěnuje ŽÁDNOU POZORNOST může svedčit o mnohém - z nějakého důvodu nechce v žádném případě poškodit ČRa (pokud byse - nedejbože - ukázalo,že důvodem je jejich neschopnost a nepřipravenost), nebo nechce šťourat do ČTÚ (je to státní orgán, bojíme se,že..) a co se týče České televize, tu si dovolí kritizovat je Kraus a pár velmi odvážných jedinců v tomto státě,ale redaktoři DZ mezi nimi nejsou,bohužel.
s ČRa to nemá nic společné, ti provozují co jim zákazníci řeknou, žádná nepřipravenost neexistuje, to by mne zajímalo v čem. Než plácnete nesmysl, tak se nad ním zkuste zamyslet. Přivézt jeden rack s vysílačem a zapojit ho do sdružovače který tam všude už dávno je, je otázka pár dní. Tak když netušíte která bije, tak neurážejte jak vás napadne.
Ten kdo to změnil je ČT, tam se obracejte. Podle hesla "sice tím nic nezískáme, ale když vám to zkomplikovat můžeme, tak zkomplikujeme".
příjem DVB-T: Praděd, Radhošť, Polsko...


Adámek Karel

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #18 kdy: 07. 03. 2011, 13:55:29 »
Je pravda že mux 2 37k,mux 3 48k,analogová Prima i ČT přeladění na jiný kanál a to vše od 1.4.2011 ?Tak mi to bylo dnes řečeno.
« Poslední změna: 07. 03. 2011, 14:05:26 od karel Adámek »
Opticum 9500 HD WORLD SAT TV 28,5°-23,5°-19,2°-13°E
40PFL6606H/12,RWT DTV-401T,Evolve Scorpio DT-3010HD
DVB-T-CZ Mux 1,2 Biskupská kupa Zlaté Hory (36,53k)  PL Mux 1,2,3 Opole Chrzelice (46,34,43k)  
Antény - 2xTVA 21-60
Zesilovač IVO DVB-T 30dB X
Slučovač IVO SLR03-F 36,51-53k + Rest


profak

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #19 kdy: 07. 03. 2011, 14:08:35 »
To se ale těžko dozvíte na nějakém foru serveru, který nějaká Lysá hora pro nás na severní Moravě ani nezajímá... to se musíte zajímat sám na patřičných místech. Někteří včetně mne se zajímali a vědí jak to dopadlo a co bude dál. Nebudu tady ale dělat návštěvnost někomu, komu to ani v patě neleží. Kdybych byl závislý na tom, co mi kdo napíše na internetu, tak bych se mohl jít pást...
-------------------------------------------------------------------------------------

Ak to nechcete pisat verejne na forum, tak mozno sukromne na mail: andy.svk@centrum.cz
LH je jediny CZ vysielc, ktory zachytim terestrialne a aj to pomocou odrazu :). Pekny den.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta Kostka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Pozor na psychopaty a práskače!
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #20 kdy: 07. 03. 2011, 14:11:35 »
Je pravda že mux 2 37k,mux 3 48k,analogová Prima i ČT přeladění na jiný kanál a to vše od 1.4.2011 ?Tak mi to bylo dnes řečeno.
A kým?
příjem DVB-T: Praděd, Radhošť, Polsko...


Adámek Karel

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #21 kdy: 07. 03. 2011, 14:16:16 »
Volal jsem na radiokomunikace.
Opticum 9500 HD WORLD SAT TV 28,5°-23,5°-19,2°-13°E
40PFL6606H/12,RWT DTV-401T,Evolve Scorpio DT-3010HD
DVB-T-CZ Mux 1,2 Biskupská kupa Zlaté Hory (36,53k)  PL Mux 1,2,3 Opole Chrzelice (46,34,43k)  
Antény - 2xTVA 21-60
Zesilovač IVO DVB-T 30dB X
Slučovač IVO SLR03-F 36,51-53k + Rest


Franta Kostka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Pozor na psychopaty a práskače!
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #22 kdy: 07. 03. 2011, 14:31:10 »
Volal jsem na radiokomunikace.
to je široký pojem
příjem DVB-T: Praděd, Radhošť, Polsko...


pevy

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 495
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #23 kdy: 07. 03. 2011, 15:24:54 »
Franto, proč si tady vlastně honíš triko ? Že to sem nechceš napsat, to už víme, tak proč se ještě namáháš ? Aha, promiň, nepřečetl jsem si tvůj "slogan" pod jménem. Teď už to chápu....
DVB-T/T2: Černá hora (K26,28,31,45), Krásné (K26,28,34), Kojál, Praděd, Klodsko (K22,25,33,46,47), Andrlův chlum (K21), Sněžné jámy (K22,24,30,37,47), RS5 Litomyšl (K35).
DAB: Teleko Černá hora 5D, ČRo 12C+12D, Polskie radio Klodsko 5B


Franta Kostka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Pozor na psychopaty a práskače!
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #24 kdy: 07. 03. 2011, 15:36:14 »
Franto, proč si tady vlastně honíš triko ? Že to sem nechceš napsat, to už víme, tak proč se ještě namáháš ? Aha, promiň, nepřečetl jsem si tvůj "slogan" pod jménem. Teď už to chápu....
třeba se snažím kolegovi Karlovi poradit podle věrohodnosti jeho telefonátu, jestli to má brát vážně. Nenapadlo? Takovýchto "zaručených informací" byly už tuny. I z infolinky radikomunikací... proto se ptaám, abych věděl kam volal, protože není telefon jako telefon.
Zvláště když vím že věci se mají trochu jinak...
Psát to sem nehodlám, to máš pravdu, protože jsou věci, které se veřejně nesdělují pokud nemají statut veřejného.
příjem DVB-T: Praděd, Radhošť, Polsko...


profak

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #25 kdy: 07. 03. 2011, 16:11:14 »

třeba se snažím kolegovi Karlovi poradit podle věrohodnosti jeho telefonátu, jestli to má brát vážně. Nenapadlo? Takovýchto "zaručených informací" byly už tuny. I z infolinky radikomunikací... proto se ptaám, abych věděl kam volal, protože není telefon jako telefon.
Zvláště když vím že věci se mají trochu jinak...
Psát to sem nehodlám, to máš pravdu, protože jsou věci, které se veřejně nesdělují pokud nemají statut veřejného.
[/quote]

No jo, statne tajomstvo sa pod hrozbou smrti nesmie vyzradit :). Bola by za to gulka do tyla...
Tak sa teste so svojej exkluzivnej informacie. Raz sa to aj tak zverejni.


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #26 kdy: 07. 03. 2011, 16:19:51 »
Fascinuje mě jak se od doby komoušů nic nezměnilo,furt tu jsou jedinci ,kteří všechno vědí,ale nic neřeknou,a tak bony za informaci byste nechtěli,když nechceš nikoho informovat ,tak tu nelez a nedělej se chytrej !!!
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


K. Vav

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 225
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #27 kdy: 07. 03. 2011, 16:24:59 »
Dle sdělení ČRa dochází ze strany ČTÚ k řešení problémů. Předpoklad dořešení je začátek dubna, kdy budou sděleny informace na webech ČTÚ a ČRa.
Pokud jste nedočkaví máte možnost volat na 844 900 001 a počkat na operátora - analogové rušení ;)


Franta Kostka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Pozor na psychopaty a práskače!
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #28 kdy: 07. 03. 2011, 16:30:00 »
Já se z ní netěším, to mi věřte. Ale asi nejste schopni pochopit jednu věc, dotyčný kolega Karel tu napsal nějaké údaje a termíny. Zeptal jsem se pouze odkud je má abych mu pomohl je potvrdit nebo vyvrátit, což i on sám psal, tázal se jestli je to pravda. Když uvede odkud to má, je jistá pravděpodobnost odhalení jestli jsou to jen plky slečny na infolince nebo něco věrohodnější.
Jaké mám já info není nic exkluzivního, ale nemám žádné právo to někde psát. Já se tím nechlubím aby mne někdo obdivoval, to je zřejmě dojem vás kteří mne tu takto označujete, když něco nemáte tak toho kdo to má označíte za vychloubače. Uvádím to sem, aby bylo jasno že se něco děje. Státní tajmenství to není ale obchodní tajemství vám asi nikomu nic neříká. Nebo minimálně neveřejná informace.
OK, stačilo, evidentně máte raději "zaručené" informace mediálních novinářů, tak si na ně počkejte, i když pochybuji, že se jich dočkáte...
příjem DVB-T: Praděd, Radhošť, Polsko...


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re: Lysá hora se v dubnu 2011 nevypne!
« Odpověď #29 kdy: 07. 03. 2011, 17:00:59 »
Pan Kostka má pravdu, zajímá ho původ oné informace o údajném přeladění K37 na LH. Mám informace přímo od kamaráda, jenž po tom z jistých důvodů dost "šlape" a nic takového se zatím na žádné úrovni neschválilo! On ví těch informací podstatně více (dokonce má zítra schůzku s hejtmanem s. Ing. Palasem),  protože i KÚ má k tomu hodně co říci. Nechápu, proto proč pana Kostku kdekdo napadá, že si "honí triko"! Dle sdělení mého kamaráda, tyto informace on ani nikdo jiný zúčastněný an web, ani nikde jinde publikovat nebude! Je v tom čas, spousty telefonátů a právních elaborátů, které nejsou zdarma. Pouze cituji jeho slova. Dále všem vzkazuje, že pokud někoho tyto info zajímají, má každý občan ČR nožnost si to vše zjistit a nejen hloupě švitořit po diskusích!